dizel cj5veya cj6 arıyorum.......

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beretta35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,236

beretta35

Ana Kamp
bütün siteleri gezsemde dizel motorlu cj5yada cj6 bulamadım ciddi alıcıyım yardım edebilceginiz bir kanal varsa fikirlerinizi bekliorm Shocked

Etiketler

Ynt: dizel cj5veya cj6 arıyorum.......

fabrika cıkışlı dizel motora s ahip cj serisinden bir araç yok ama sonradan geçmiş yıllarda bilumum dizel motor konulmuş cj serisinden araçlar var bunlarda genelde anadoluda benim bildiğim izmitte 1 boluda 1 adet var olarda zaten satmıyorlar ama artık yasal olarak benzinli alayın dizel motor takayım diye bişe yok ançak d enk gelirse anadoludan bir araç bulabilirsiniz

tam istediğiniz araç burda :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=70143.0

Bolu'da var bir tane Dizel araç...
CJ7 görünümlü güzel ve diri bir araç...
Satacam diyordu arkadaşımız;
İki fotoğrafını koyuyorum ilgilenirseniz konuşurum kendisiyle, detaylı fotoğraflarını yollarım...

P1300038

P1300055

iletişim gecebilcegim bu araçla bir numara verirseniz sevinirim bi arıyıp konusalım fiyattır filan arac bize uygun

beretta35' Alıntı:
iletişim gecebilcegim bu araçla bir numara verirseniz sevinirim bi arıyıp konusalım fiyattır filan arac bize uygun

Arkadaşın numarasını özelden mesaj attım size...

ict3055' Alıntı:
Arkadaşın numarasını özelden mesaj attım size...

aldım özelden mesajınızı çok sağolun iletişime geçiyorum şimdi fiyatta anlaşırsak olur herhalde bu iş

Vallaha fiyat konusunu ben bilemem. Aranızda anlaşın işte.
Ancak araç 4 yıla yakındır arkadaşımızda.
Motoru çok iyi, şanzımanı T176 ki en iyi şanzımandır CJ'ler için.
31 Maxis Mudzilla lastikleri yeni...
Bu yaz komple kaborta boyaya girdi araç...

İki foto daha ekleyim :smiley:

1 6

2 6

beretta35' Alıntı:
bütün siteleri gezsemde dizel motorlu cj5yada cj6 bulamadım ciddi alıcıyım yardım edebilceginiz bir kanal varsa fikirlerinizi bekliorm Shocked
mrb oncelıkle diezel cj veya orjinaligi bozulmus cjler saglıklı olmaz aynısını ben yasadım sız yasamayın.tabi kendi fikrim sizinle paylaşıyım dedim.

özgürçırak' Alıntı:
mrb oncelıkle diezel cj veya orjinaligi bozulmus cjler saglıklı olmaz aynısını ben yasadım sız yasamayın.tabi kendi fikrim sizinle paylaşıyım dedim.

Bence yanlış biliyorsunuz, yada sizin aracınıza motor yerleştiren usta hatalar dolu bir araç yapmış.
Bu araçta sadece motor değişimi yapıldı. O da Toyota motoru takıldı... Şanzımanlada çok iyi uyum sağladı...

Ruhunu kaybetmiş bir CJ değil bu. Öyle araçları bende sevmiyorum....
Sadece ufak bir organ nakli yapılmış :D En önemliside hepimizin bildiği gibi, orginal CJ'ler havadan nem kapar başlar teklemeye, Bu CJ'yi göm suya devam et yoluna... :smiley:

İsterseniz, orginalliği bozulmamış bir CJ ile bunu arka arkaya bağlayabiliriz :D
Hodri meydan ;D

gösterdiginiz araçla anlastık gibi p.tesi bi yanına gidicez bkalım biras fiyatı yüksek söledi ama bi gidip görmekte fayda var

beretta35' Alıntı:
gösterdiginiz araçla anlastık gibi p.tesi bi yanına gidicez bkalım biras fiyatı yüksek söledi ama bi gidip görmekte fayda var

Sayın Baretta35;

Siz geldiğinizde Bolu'ya beni de arayın.
Özelden cep telefonumu msg olarak atıyorum.
Fiyatta umarım antlaşma sağlarsınız, sorunsuz bir CJ çünkü...

ict3055' Alıntı:
Sayın Baretta35;

Siz geldiğinizde Bolu'ya beni de arayın.
Özelden cep telefonumu msg olarak atıyorum.
Fiyatta umarım antlaşma sağlarsınız, sorunsuz bir CJ çünkü...

önümüzdeki hafta boluya geldiğimizde mutlaka sizi arıcam boluda görüşmek üzere artk kısmetse :smiley:

beretta35' Alıntı:
önümüzdeki hafta boluya geldiğimizde mutlaka sizi arıcam boluda görüşmek üzere artk kısmetse :smiley:

Aynen öyle, bu işler Kısmet işi, hayırlısı ne ise o olsun...
Biz hepimiz aynı işe gönül vermiş insanlarız...
Umarım herşey istediğiniz gibi olur...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR