Discovery TD5 Makyaj

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baysal27 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,558

baysal27

Ana Kamp
Yer
Bahçeşehir
Web
www.baysallastik.com
İyi günler. 2001 model discovery td5 i gezenbilir ve cem taşçıdan ( teşekkürler ) aldığım bilgiler yardımıyla aracımın önünü makyajladım. İlgilenen arkadaşlara kolaylık olması amacıyla resimleri yüklüyorum.

Aracımın makyajlanmadan önceki hali :
053ghk.jpg

Kesmeye başladık :
066lb.jpg

068ys.jpg

Farı takarken :
065zd.jpg

Son durumları :
079fz.jpg

075kg.jpg

p1010631a.jpg

blank.gif

Eski farlarım kaşlar ve sinyallerde satılıktır bilginize :D Yardımlarından dolayı cem taşçıya teşekkürler.

053

066

065

075

Etiketler
Ynt: Discovery TD5 Makyaj

Selamlar güle güle kullanın süper olmuş.Bendede 2001 model aynı araçtan v8 mevcut .Ampul değiştirmekle tatmin olamadım bir türlü.Sizin yaptığınız far değiştirme işlemini bende yapmak istiyorum.Size maliyeti ne kadar oldu? farları nereden temin ettiniz ve bu kesme işleri ile far montajını kime yaptırabilirim..
Size bu soruları soruyorum çünkü,
birkaç servise parça fiyatı soracak oldum,ya sparişle gelicek deyip fiyat bile söylemeden konuyu kapatıyorlar.Veya küfür etmişiz gibi garip tavırlar takınıyolar.
.Discovery kullanıyoruz diye illa sağa sola hesapsızca para saçan kazık yemeye müsait insanlarmı olmamız gerekiyo,elimiz kolumuz tutmazda ampul değişimi için bile ustalaramı gitmemiz gerekiyo ben hiç anlamadım :smiley:
Açıkcası aracımı çok seviyorum vergisi cok aşırı benzin yakıyo ama beni tatmin eden bir araç..
Arazide kolay kolay ezilmiyor.Şehir içindede prestij arabası.
Fakat bu tavırlardaki servisler ve ustalar cidden beni çok üzüyor.
Mercedesde kulandım Bmw de ama bu kadar hiç üzmemişlerdi beni...
şimdiden teşekkür ediyorum....

şimdiden teşekkürler..:smiley:

Beğenmenize sevindim. Benim bu işlemi yapalım 2-3 ay oluyor. Hatırladığım kadarıyla farları anıl otodan 600 er liraya temin ettim. Far kaşları ise tanesi 90 tl di. Kaş altında plastikler 45 er liraydı. 150 lira xenonlara verdim. Beraber yaptığım elektrikçi arkadaşa ben para vermedim fakat herhalde 150-200 liraya xenon montajıyla birlikte yapar. Anıl otoda kenan bey gayet ilgili bir insan onla görüşmenizi tavsiye ederim. Ayrıyeten panjurlarımıda gümüş rengine boyadım en yakın zamandada onun resmini koyacağım.

Çıkma yerni tip far erten jeep başaksehir- Uğur /atakan- 0212 485 1111, 0212 486 3821
Kaan oto çıkma maslakta bulabilirsiniz uygun fiyatlara..Muhsin bey
ankarada birde güven oto var çıkma bulabileceğiniz.
(ellerinde olmasada nerde bulabaileceğiniz konusunda yönlendirirler.)
sahibinden.com da discovery yedek parça diye aratırsanız karşınıza cıkacaktır.
bende eski discoda çatlamış farımı değiştirmiştim.

DSC00054

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR