Defender İç Döşeme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barbiturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,232

barbiturk

Her 4*4 =16 etmez
Yer
maslak
döşmeler ham fiberdendir isteğe göre boyatabilir veya kaplatabilirsiniz . 3 parça tavan,2 parça yan kapak ,arka kapı üstü ve direk kaplamalarından oluşmaktadır.

Etiketler
Ynt: Defender İç Döşeme

Barbaros bey,

tüm parçaların fiyatını yazar mısınız? Gezenbilir'de bir iki parçası eksik olan arkadaşlar vardı, onlara yardımcı olacaktır.

Direk kaplaması derken , ön ile arka kapı arasındaki direklermi?

öneriniz için teşekkürler. fiyatları detaylı olark imalatcıma sorup güncelerim.direk kaplamasından kastım b sutunudur

barbiturk' Alıntı:
öneriniz için teşekkürler. fiyatları detaylı olark imalatcıma sorup güncelerim.direk kaplamasından kastım b sutunudur

bu B stünu kaplamalarının fiyatlarını yazarmısınız 2 sağ 2 sol ihtiyacım var, selamlar

Barbaros bey merhaba, 110 dösemesi için fiber malzemelerinizle ilgileniyorum. Size ulasabilecegim bir tel var mi?

Atay - 0 505 266 20 26 [/b] [/size] [/size]

Barbaros , elinde olan kaplamaların he rbirinden birer örnek fotoğraflayıp koyarmısın, B stunu kaplamalarından alacağım , diğerlerini karıştırdım hangisi neydi, numaralandırarak fotolarını koyarsan hangilerinden istediğimi sana yazayım.

Selamlar

barbaros bey çok mesgul sanırım bana şu parçaların fiyatı lazım

Bana lazm plastik kaplamalar thumb

Bahsedilen parçaların orijinalleri plastik değil mi? Fiber nasıl olur? Sağlamlık, esneklik ve arazide ses olarak?

nkurtkaya' Alıntı:
Bahsedilen parçaların orijinalleri plastik değil mi? Fiber nasıl olur? Sağlamlık, esneklik ve arazide ses olarak?
haraketli parça değil vidalayıp bırakıyoruz sağlamlık konu olmaz üzerlerini kaplatırsak ses açısındanda sorun olmaz diye düşünüyorum
ama foto ve fiyat bilgisine ulaşamadık bana komple 600 tl dedi tavan dahil benim tavanım var diğerlerinin fiyatları lazım
selamlar

bana 98 defender için iç döseme ve kapı dosemeleri lazım acilll !!
Nasıl ulasabiliriz Tel varmı,,Yer neresi?

Konu güncel değil sanırım arkadaşlar 2009 dan beri ses yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR