Dacia Duster ile Şehirde Off-Road Heyecanını Yaşa!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kry34kry Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,422
Ynt: Dacia Duster ile Şehirde Off-Road Heyecanını Yaşa!

Herkese günaydın birazdan Kozandan Adanaya gidiyorum. Etkinlik bu gün ve yarın M1 Real alışveriş merkezinde. Kısmetse ordayım Plakam 01 Y 3029 gelen olursa beklerim. İyi günler.

Etiketler

Selamlar, etkinliğin hafta içi olması kötü oldu ben iş sebebi ile Ankara'daydım, Adana'dan arkadaşlar aradılar " oğlum sizinkilerin alayı burada sen nerdesin.." dediler yetişemedik anlayacağınız....... :( :( :(

Dün saat 10:30 sularında M1 Realin kapısına dayandım. Test sürüşüne katıldım ilk ben gelmiştim adamlar şaşırdılar. Buyurun resimler. İnanılmaz zevkli idi. Aracımın performansını ilk defa bu kadar zorladım çokda memnun kaldım. İyiki almışım. Saygılar.

DSC07097

Ön kaputun arka hizasındaki dusterda benim araç.

DSC07134

AZAZIL33' Alıntı:
Selamlar, etkinliğin hafta içi olması kötü oldu ben iş sebebi ile Ankara'daydım, Adana'dan arkadaşlar aradılar " oğlum sizinkilerin alayı burada sen nerdesin.." dediler yetişemedik anlayacağınız....... :( :( :(

Hafta sonu olmayınca ben de katılamadım çok istiyordum oysa .Ama neyse Kozan ı temsil eden birini göndermişiz her ne kadar Enis beyle tanışmamış olsak da...

kahraman1520 hocam merhaba,
İstediğiniz zaman görüşüp tanışabiliriz. Özelden mesaj atabilirsiniz. Plaka 01 Y 3029.

Bu mudur? Yapay off road parkuru.
Ben aracın kapısındaki off road yazısı dışında başka bir benzerlik göremedim.
Ben de bekliyordum ki toprak zeminde bir yerde olur, kepçe ile kazarlar, kazıdan çıkan toprağı da hemen çukurun çıkışına yığarlar, çukura da biraz su basmışlardır felan filan....
Ama her zaman aşina olduğumuz bir üç tekerlek fotosu ile aksiyon olup bitmiş.
Konu Duster olunca off road da bu kadar.

17 Temmuz 2012 tarihinde Datça da test sürüşüne katıldım...parkur çok küçüktü...Görüşlerimi daha sonra belirteceğim...

Test sürüşü ile ilgili olarak gözlemlerim...

Bu tip parkurlarda araç kullanmadığım için..Parkurun çok zorlu olduğunu söyleyebilirim...Duster araçlar çok fazla zorlanıyor...aracın kullanımı esnasında hiç bir sınırlama yok...istediğinizi yapmanıza müsaade ediyorlar...

Bunları yaparken ise emniyet kurallarını harfiyen uyguluyorlar...nerede ne yapmanız konusunda sürekli bilgi veriyorlar...dışarıda bir görevli var...araç içinde yanınızda bir görevli var...telsiz ile iletişim kuruyorlar...

Benim yaşadığım tek sorun...tırmanış esnasında tepede durmadan direk inişe geçmem oldu...aslında orada durup ağır ağır inmem gerekiyordu...burada bir hata yapmış olduğum için ön taraf yere sürtü..araca herhangi birşey olmadı...önde koruma sacı vardı...

Parkurda benim önümde sırada bekleyen 5 kişiden sadece 2 kişi turu tamamlayabildik...çoğu tırmanma rampasına çıkamadılar...

Kısaca Duster 4x4 olarak kendi sınıfında....gayet başarılı bir araç...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.