Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 758
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

çağlar' Alıntı:
selamlar arkadaşlar.

binek araçla nereye kadar gelinebilir ,nasıl olur ,ne olur kime yancı olmalı ;D ;D ;D
Çağlar merhaba,binek araç 1km yakınına kadar gelebilir,yağış olsa bile.Ama buluşma noktasında kilitlesen daha iyi olur.

Etiketler
Ynt: Büyük Toyota Buluşması - Bursa'da Kamplı Etkinlik Duyurusu ( 22 - 23 Ekim 2011)

geçen seneden bir hatıra kendir yaylasına giriş... http://www.izlesene.com/video/toyota-bulusmasi/4819747

Bu arada arkadaşlar ben 21 Ekim saat 12:00 de Pendik-Yalova biletimi aldım. Hem işlerim sebebiyle hemde daha geç kalıp günü kaçırmamak için bu saat uygun geldi. Bu saatte gelmeyi düşünen varsa beraber gidebiliriz.
Rota, Yalova-Çınarcık-Teşvikiye(Mavi-Yeşil yol dan)-Selimiye-Yayla
1.gurup listesini başlatayım.

İstanbul-Gurup 1 (Buluşma yer ve saati / 21.10.2011 Saat11:30 Pendik-Yalova iskelesi) :
1- Burak Akkan VX100
2- Ömer Aksu

"Forum içerisinde "AVCILIK" kategorisi açılmalı mı?" yı oylamaya sunduk arkadaşlar...
Oylamaya destek vermenizi rica ediyoruz sizlerden...
Saygılar...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=79746.0

tolganın dersı var ogleden sonra çikicaz yola ara sira dunyaya donersen bizdenden haberın olur rummmm

Cem nerelerdesin sen yav? Sesin soluğun çıkmıyo

cemtascioglu' Alıntı:
Burak tolgayla ayarlarsak senle geliriz belki su an bizim tam belli degil cikis saatimiz

RedlinE' Alıntı:
Recep abi ben yaptirmadim. Ersun abidede yaptirmiyodur yanliş degilsem. Sana yuk olmicaksa olabilir. Ha şartmidir degil sana kalmiş ben sakliyorum oncekileride o ayri
Bu arada gomlek alanların land cruiser yazisinida getircem sanada bir turbo yazisi benden hazirlardan veririm.

Umut dostum kibar oluyoruz mayo mayoo :smiley: hem tek degilim bu konuda iki tane yapildi biride fikir babasinda :smiley:

Valla benim ahtim var cem ve mayoyla alakali bilen bilir. Kurşat bakariz kupeliii kim daha hizli çekerse artik ;)

Mücahit,
Land cruıser yazısından fazla yaptırabilirsen talibim bedeli mukabilinde..

selamlar

Mucocum dedim zaten uyarsa diye sonracima biraz yogunlukta var herseyi organik yiycez yapicaz diye kah boluda kah erdek kah geyve kah riva sebelek oldum ama benimde isime gelmiyor degil o orman bu dag deli devane gibi birde is yogunluguda buna eklenince vakit bulamiyorum

Burak kardesim anlattim yukarda :smiley: durum bundan ibaret idare ediyoruz

Bizde seni çok özledik Cem kardeşim.
İnşallah hasret bitecek. :D

cemtascioglu' Alıntı:
Ama kampta baya hasret gidercem valla hepinizi cok ozledim erkani bile ozledim ordan pay cikarin :smiley:

1- rahmetli FARUK ABİMİZ gonlumuzde
2- redline mucahit hdj 80
3- altay 41 -altan altay hdj 80
4- fissek Recep hdj 80
5- bakkan Burak UZJ100
6-ahmet demir hdj 80
7-gökhan yıldırım hdj 80
8-ümit çelikkaya hdj 80
9-urfi görkey uzj 100
10 - lokman yavuz ln 65
11- ozgursenyurt Özgür UZJ100
12- Mustafad Mustafa LN65
13-Servet Demirel UZJ100
14-Tuğsan Moral UZJ100
15- cihan ülker UZJ 100
16-barbaros sayıl UZJ 100
17- Ömer Ergin hilux
18- Recep Altay BJ7X
19-Yavuz Çelikel co-pilot:smiley:
20-haluk orpak FJ 73
21- Şükrü K. Mergen HJ62
22- İzzet Mağden LN 106
23-Hüseyin Özcan VX80
24-Emrah Artarslan HJ60
25-ziya koyuncu VX 80
26-heytem dagıstanlı kzj 70
27-ahmet cepni kzj 70
28-burak ayvaz fj70
29-ılker erdogan vx 80
30-tolga özdemir UZJ100
31-Ahmet Öztürk BJ60
32-Turgut Barış 4RUNNER
33=Mehmet süer vx80
34- Mehmet süer hilux
35 ertan özkal 4 runner antalya
36-Hakan UZUN HDJ 80
37-Tunç Çokkeser VX100
38- Cem Tascioglu.
39-Tolga Selik

yazın yazın korkmayın siz bizim ekibin gullerisiniz cem kardeşimin zaten en kralindan bi toyotasi var. seninkide japon gel bakalim ama naparim bilinmez yarin bu bılet işini halledelim

ya abı rıca edıcem gecen senekı gıbı olmasın ya ;D

naptim kı oglum yaaa

BU ARAÇÇ S.S TOYOTA YAPİLMİŞTİRR..

bu sene bunu bal etcennizzz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

SON MESAJLAR

SON KONULAR

Geri