Bursa - Uludağ - Saklı Göl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kempa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,820

kempa

Yeni Üye
Bursa saklıgöl kafa dinlemek istiyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Fotoraf0291

Fotoraf0290

Fotoraf0287

Fotoraf0285

Fotoraf0288

Etiketler
Ynt: Bursa - Uludağ - Saklı Göl

abi çok pardon bu fotolar yenimi yoksa yazdan mı kaldı ??? ona göre cumartesi heveslendimde :smiley:

aman hocam tecrübe yoksa sakın denemeyin 17/03/2013 tarihinde çekilen fotoğraf aşağıdadır.

P3170287

Bursa'da böyle etkinlikler düzenliyormusunuz yada bir grubunuz
Varmi bende dahil olmak istiyorum ama dağcılık kulüpleri
Cok yüksek meblağlalar istiyor.

zeparr' Alıntı:
Bursa'da böyle etkinlikler düzenliyormusunuz yada bir grubunuz
Varmi bende dahil olmak istiyorum ama dağcılık kulüpleri
Cok yüksek meblağlalar istiyor.

Bursada gezenbilir olarak herahlde bir tek ben varım. ama bursada bir çok dağcılık kulubu var bu işi tamamiyle gönüllülük esaslı yapıyorlar.
sizin görüştüğünüz yerler büyük ihtimal ticari turlardır.
eğer böyle bir niyetiniz var ise Bursa'da Zirve dağcılık,Akut,Budak bunlardan sadece bazıları.
Eğer eğitim almak isterseniz Bursa Dağcılık ve Tırmanış Okulu (DATO) var tamamen ücretsiz onlar ile iletişime geçebilirsiniz.
hatta 2-3 hafta sonra yaz temel dağcılık eğitimleri başlıyacak diye biliyorum.
http://www.dato.org.tr/

zeparr' Alıntı:
15 mayıs ta çok karlı olur mu bu bölge ...
mayıs ayında lokal olarak karlı olur problemlidir çıkış rotayı bilmez iseniz kar balkonları daha yıkılmamıştır üzerine çıkarsanız büyük ihtimal kar kütlesiyle beraber kayarsınz.
En garantisi haziran ayından itibaren gidilebilir.

Dato'yu öğrendiğim iyi oldu çok teşekkür ederim, aradım hemen 17 sinde kayıt yapılıyormuş ördekli kültür merkezinde,,,

39. Dönem Yaz standart dağcılık eğitimleri , 18 . 04 ,2013 tarihinde saat 20 : 00 da yapılacak tanışma , ön kayıt ve bilgilendirme toplantısı ile başlayacaktır.

Eğitim süreci duyurusu yapılan toplantı da verilecek tarih itibari ile 5 hafta sonu gündoğdu köyü kayalıklarında ,3 hafta sonu da Uludağ da olmak üzere 8 hafta sonunu kapsamaktadır. Eğitim süreci ile ilgili sorularınızı ve ön kayıtlarınızı aşağıda bildirilen iletişim yetkililerinden alabilirsiniz...

İlgilenenlere duyurulur...

Saygılarımızla...
Dato Dağcılık ve tırmanış okulu yönetimi

Ön kayıt için iletişim bilgileri ;
Dato Müd . Engin Uçar 05327900681
Haluk PEKER 05327992395

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95817.0#ixzz2QEkDzav1

Dato

mountaineer16' Alıntı:
mayıs ayında lokal olarak karlı olur problemlidir çıkış rotayı bilmez iseniz kar balkonları daha yıkılmamıştır üzerine çıkarsanız büyük ihtimal kar kütlesiyle beraber kayarsınz.
En garantisi haziran ayından itibaren gidilebilir.

Süleyman selam.

Ben 18 - 19 Mayıs ta yine gelmeyi planlıyorum.

Geçen sene Ekim ayında ki gibi Büyükdeliller köyden çıkış düşünüyorum.
Parkurun dik kulvarlarını düşününce orada kar balkonu olamaz diyorum.

Ne diyorsun bu konuda.?
Tasim ağabey ile yazıştım yanıt bekliyorum.

Kampa katılma imkanın var mı.?
18 Mayıs Cumartesi günü Otogardan saat 09:00'da hareket ederiz.

12+1 Kişilik VW Minibüs ayarlayarak. Ulaşımı kişi sayısına böleriz.

TezzMertek' Alıntı:
Süleyman selam.

Ben 18 - 19 Mayıs ta yine gelmeyi planlıyorum.

Geçen sene Ekim ayında ki gibi Büyükdeliller köyden çıkış düşünüyorum.
Parkurun dik kulvarlarını düşününce orada kar balkonu olamaz diyorum.

Ne diyorsun bu konuda.?
Tasim ağabey ile yazıştım yanıt bekliyorum.

Kampa katılma imkanın var mı.?
18 Mayıs Cumartesi günü Otogardan saat 09:00'da hareket ederiz.

12+1 Kişilik VW Minibüs ayarlayarak. Ulaşımı kişi sayısına böleriz.

merhaba murat abi.
mayıs ayında büyük delilerde kar kalmaz problem olmaz büyük delilerden ziyade oteller sırt hattı küçük zirve ve büyük zirve daha önce gitmediyseniz değerlendirebilirsiniz.
18-19 mayıs için ajandama yazdım abi eğer şehir dışı bir program çıkmaz ise mutlaka katılırım.....

Murat Bey, Süleyman Bey merhaba;

18-19 mayıs veya başka bir tarihte de olabilir. Bursada sağlam bir organizasyon düzenleyelim. Bursada çok fazla gezenbilirci olmasına rağmen bir türlü toparlanamadık, premieri böyle bir doğa gezisiyle yapmış oluruz. Şehirdışından katılım kısmınıda Murat Bey'e yıkmış oluruz hem :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR