Bulutların Üzerinde Bir Gezi (Erzincan - Caferli - Ergan Dağı - Ardıçlı Göl)(18 Temmuz 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan paraglinesinan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,767
Ynt: Bulutların Üzerinde Bir Gezi (Erzincan - Caferli - Ergan Dağı - Ardıçlı Göl)(18 Temmuz 2010)

denizibrahim' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar bu yıl geçti inşallah birdahaki kemalye festivaline bekleriz hem of road yaparız sizleri kano ile karanlık kanyonu gezdirir daha sonra yamaç paraşütü ile uçururuz

Festival tarihini önceden duyurabilirseniz katılmayı ve söylediklerini yapmayı çok isterim.

Etiketler
Ynt: Bulutların Üzerinde Bir Gezi (Erzincan - Caferli - Ergan Dağı - Ardıçlı Göl)(18 Temmuz 2010)

DEMİRAL' Alıntı:
merhaba bende sivaslıyım sizin erzincan refahiye ılıç kemah ve kemaliye yörelerinin bazı bölümlerini gezdim
özellikle kemaliyenin meşhur TAŞYOLUNU görmenizi tavsiye ederim eğer proğram yapabilirseniz gelecek sene 2011 de kemaliyenin şenliklerine denk getirelim bende katılayım araç konusuna gelince ben yeni okudum yarın demiryollarından soruşturup size bilgi vereyim ayrıca bende defender var beraberde gidebiliriz aracı sizede verebilirim işim yoğun olursa gönüller bir olsun dağlar bizim olsun :smiley: :smiley: :smiley:
merhaba hüseyin bey
bahsettiğiniz yerleri hemen hemen her sene gezmekteyim.aslen kemahlıyım.
özellikle kemalie doğa harikası bir yer taş yolada tabiki gittim.buraları herkesin helede off-road tutkunu dostların görmesini isterim.
her sene 7.aylarda kemaliye şenlikleri yapılmakta.şenliklerde dağ bisikleti yarışları,kano gezisi rafting,yamaç paraşütü,birde dünyada ender yapılan kanyon zirvesine gerilen tel
üzerinden atlıyarak yapılan paraşüt gösterisi varki görülmeye değer...
2011 de inşallah sizlerle birlikde biz erzincan off-road gurubu olarak bir etkinlik yapabiliriz.katılrsanız sevinirim.
ayrıca sivas off-road şenliklerinide yakından takib ediyorum.gerçekten mükemmel bir organizasyon yapmışsınız.sizleri ve kulüp başkanınızı tebrik ediyorum.

DEMİRAL' Alıntı:
genelde hangi tarihte yapılıyor kemaliye şenlikleri şimdiden işlerimizi ayarlayalım malum esnafın bayramı tatili pek olmaz :smiley: :smiley:
bende erzincanda off-road kulübünü kurma aşamasındayım.
erzincanda yapacağımız off-road şenliklerine siz sivas kulübünüde davet edicem.inşallah gelirsiniz.
erzincan a yolunuz düşerse mutlaka beklerim.
adres:eek:rdu cad.deniz market
tel:0543 711 09 46

PIKE' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş, erzicanlı dostlarımızın ellerine saglık.
Kayseri off road külübümüzden selamlar...
merhabalar
kayseri off-road külübünün etkinliklerinide izlemekteyim.çok güzel işler yapıyorsunuz.
yapacağım gezi ve etkinliklerden sizleride haberdar edicem.müsait olursanız katılmanızı beklerim.
saygılar.

nrlates' Alıntı:
Festival tarihini önceden duyurabilirseniz katılmayı ve söylediklerini yapmayı çok isterim.
nurullah bey merhaba.
2010 da sizinle görüşmek nasip olmadı,inşallah 2011 de erzincana bekliyorum.erzincan olur kemaliye olur buralarda her yer off-road için müsait.
siz yeterki gelin.
görüşmek dileğiyle...

paraglinesinan' Alıntı:
bende erzincanda off-road kulübünü kurma aşamasındayım.
erzincanda yapacağımız off-road şenliklerine siz sivas kulübünüde davet edicem.inşallah gelirsiniz.
erzincan a yolunuz düşerse mutlaka beklerim.
adres:eek:rdu cad.deniz market
tel:0543 711 09 46
sinan bey işim gereği kemah ılıc ve kemaliye yörelerinde gezdm ama şenliklere hiç katılamadım özellikle katılmak istiyorum dernek konusunda takıldığınız herhangi birşey olursa seve seve yardımcı oluruz sivas off r0ad olarak irtibatı kesmeyelim görüşmek dileklerimle

Sinan bey merhaba,değişik şehirlerde yaşayan hemşerilerimizin memleket özlemlerini gidermeleri için Erzincan'da bir aktivite yapmak şart oldu gibi :smiley: :smiley:
Ayrıca epeydir off road yapmıyorsunuz,bizi memleketin değişik yerlerindeki fotolardan mahrum bırakmayın,bekliyoruz :smiley:

seco7' Alıntı:
Sinan bey merhaba,değişik şehirlerde yaşayan hemşerilerimizin memleket özlemlerini gidermeleri için Erzincan'da bir aktivite yapmak şart oldu gibi :smiley: :smiley:
Ayrıca epeydir off road yapmıyorsunuz,bizi memleketin değişik yerlerindeki fotolardan mahrum bırakmayın,bekliyoruz :smiley:
sedat bey çok haklısınız.
geniş kapsamlı bir organizasyon yaparak sizin gibi erzincan dışında yaşayan hemşerilerimizi de davet ederek
bir etkinilk yapmamız lazım tabiki bu işte bana düşüyor. :Dinşallah en kısa zamanda yaparız duyuruyuda tabiki gezenbilirden yaparız.
Dediğiniz gibi epeydir off-road yapmıyoruz.aslında küçük çaptada olsa gidiyoruz biryerlere.
ensonki gezimizde pek güzel fotolar çekemediğim için(şarjım bitti)yayınlamadım.ama olsun onuda yayınlıyayım inşallah beğenirsiniz.

Oooo....çok güzel bir gezi olmuş...
teyran gediği,ergan dağı...az gitmedik oralara ;D

çok güzel manzaralar . şu bulutların üzerine birde ben çıkabilsem .inşallah birgün olur.

bu senede gezi varnı.banada haber vemeyi unutmayın :D :D :D

takip :smiley:

paraglinesinan' Alıntı:
nurullah bey merhaba.
2010 da sizinle görüşmek nasip olmadı,inşallah 2011 de erzincana bekliyorum.erzincan olur kemaliye olur buralarda her yer off-road için müsait.
siz yeterki gelin.
görüşmek dileğiyle...

2011 Yılında Allah tan bir keder gelmezse görüşeceğiz inşallah.

Erzincalı arkadaşlar; o havaya bi semaver giderdi. ;D
Gezi güzel, çay işi değil.

İçenbilir de olmalı (semaver tabii) :p

Güzel geziler dilerim.

Yalnızbağ'ı özledim yav akşam akşam.

olguncandan' Alıntı:
Erzincalı arkadaşlar; o havaya bi semaver giderdi. ;D
Gezi güzel, çay işi değil.

İçenbilir de olmalı (semaver tabii) :p

Güzel geziler dilerim.

Yalnızbağ'ı özledim yav akşam akşam.
merhabalar olgun bey.
haklısınız semaverde çay çok güzel olur hele birde erzincan semaveri.
gezimiz planlı bir gezi değildi,sabah erken saatlerde çıktık ve dağ havasında bir kahvaltı yapıp,
ve tabiki birazda off-road yapıp dönmekti.
her nekadar semaver çayı güzel olsada karademlik çayıda bir başkadır. :D :D :D
erzincana gelirseniz beklerim,bize katılırsanız birlikte bir semaver yakarız.
sizde tek başınıza off-road yapmayın,doğa hali batarsanız sizi çıkaraçak bir arkadaş lazım olur. :D :D :acizane tavsiyem.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR