Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,997
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Vallahi Mahmut Usta kesin geliyor. Bu sefer baba sattı ama ne yapalım. Kıvancı da getir ama özledik.
ceranus' Alıntı:
Barış, harikasın, peynirli yumurtayı da unutmayalım ama ;D ;D ;D

Harika bir haber bu tüm 01 Off-Road Grubu ile Adana ekibini bekliyoruz, hepinize selamlar, sevgiler

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

takip

Ooooo babanın satması kötü olmuş ama...Kıvanç'da satabilir bu yıl...Mahmut Ustanın geleceğinden haberim var, çok sevindim bana söylediği zaman, hep birlikte eğlenceli olacak...

barisavci' Alıntı:
Vallahi Mahmut Usta kesin geliyor. Bu sefer baba sattı ama ne yapalım. Kıvancı da getir ama özledik.

bkocoglu' Alıntı:
Arkadaşlar,

Festival ile ilgili "ana duyuru" yapıldımı?

Merhaba Bülent Bey; Festival ile ilgili ana duyuru ve kesinleşmiş festival programı bu hafta içi açıklanacaktır.

Her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. O yüzden biraz geç kaldık galiba :

camouflage' Alıntı:
Burada kalıp gitmek lazım, tatili bir kaç gün erteleriz artık

Bi zahmet Hocam... Kaçmaz bak bu sefer

Merhaba Değerleri Doğa Severler...

Festival programımız ve gerekli detayların bulunduğu "ana duyuru" başlığı yarın açılacaktır.
Ancak şimdiden 5. Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festival'inin afişini sizlerle paylaşmak istedim...

afiş nerde hocam ben mi göremiyorum

cidowsky' Alıntı:
afiş nerde hocam ben mi göremiyorum

Çiğdem hanım ben görüyorum sanırm bir gariplik var ama hayırlısı

Afiş çok kaliteli olmuş tebrikler.

Kolaylıklar dilerim Çağrı.

yoyotacılar kızar bu afişe

Afiş çok güzel olmuş ) Tebrikler.
Biz şimdilik bir istanbuldan iki de izmirden 3 araç, 6 kişi katılıyoruz. Çok keyifli olacağına inanıyorum )

Extreme off road ve soft off road parkurları için araçları bekliyoruz ))

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali - Ön Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...