Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 193
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,002
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Sedat Abi Hadiiiiiiiii : : : :

Etiketler
Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Yaaa bu program çok yoğun geldi bana ama olsun yine de geleceğiz

Anki' Alıntı:
Yaaa bu program çok yoğun geldi bana ama olsun yine de geleceğiz

abi içi tam içi geçmemişlere göre bir program yoğun ama üstesinden geliriz

program nerede ben mi göremiyorum?

ict3055' Alıntı:
Heyecan olsun diye öyle yapıyoruz Cevdet Bey
Bizler tamam;tası tarağı hazırladık"mudoff";bu olimpiyata konsantre olduk'da...gelecek misafirlerimiz için sıkıntılar hasıl olmaya başladı gibi bir durum söz konusu(mu?) ;D

BENİN ANLAYAMADIĞIM KONU: bu festival'de her ne kadar gezenbilir doğa sporları festivali adı kullanılsada..aslında off Road festivaline dönüşmüş ,lütfen kusuruma bakmayın..başlığı ilk sayfadan beri okuyorum ve katılımcıların herhalde %90 'ı off Road için gelecek herhalde..

gezenbilirin o bilindik formatı kaybolacak herhalde...
lütfen yanlış anlaşılmasın yazdıklarım sonuçta doğa severlerin her türlü birarada olması elbetteki çok güzel heleki böyle festivallerde..ama keşke doğa sporları içinde olsaydı herşey her türlü etkinlik.
her ne olursa olsun emek harcayan ve organizasyon yapan arkadaşlara kolay gelsin diyorum..

ben bu programı begenmedim NET

program nerde ki ?

??? ? ? ?

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ekrem,bütün tayfayı orda görmek istiyoruz kardeşim,bitti
eyvallah orada olıcaz inşallah

Mengen off road yarışları 1 temmuz....kesin ...net....???

Programın ne olduğu konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

takip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...