Bolu dağlarına küçük bir kaçamak...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,259
Ynt: Bolu dağlarına küçük bir kaçamak...

ict3055' Alıntı:
Derya abi ama bu gezi biraz eski, açılış tarihine bakarsanız :D
evet yaa tariihe dikkat etmemişim. cumartesi hüsoff u aradım boludayım dedi. resimlerde hüseyini görünce direk bu hafta sonu zannettim. :D :D

Etiketler

emrah artarslan' Alıntı:
sorma abi finallerime denk geldi gelemedim :( ama gelicem sizin yanınıza bir çay içmeye. v8 sesine bende hayranım bakalım headers yaptırıp bende v8 sesi yapabilirsem ooo ne mutlu toyota yaa :smiley:

Boşver bir ses için değmez o kadar uğraşa güzel işte senin aracın sesi :smiley:

PIKE' Alıntı:
Çağrı ,güzel gezi olmuş ellerinize saglık. Bayılıyorum bu boludaki ormanlara inşallah gelicem yanınıza bir gün..

Abi nedense bir buluşturamadık iki kulübü :smiley: Ben de çok tanışmak istiyorum Kayoff'la.

deryaderin' Alıntı:
evet yaa tariihe dikkat etmemişim. cumartesi hüsoff u aradım boludayım dedi. resimlerde hüseyini görünce direk bu hafta sonu zannettim. :D :D

Abi Gezenbilir festivali için geldi beraberdik Hafta sonu...
Ama Timur abi yoktu o deniz kenarındaymış bu haftasonu :D

ict3055' Alıntı:
Abi nedense bir buluşturamadık iki kulübü :smiley: Ben de çok tanışmak istiyorum Kayoff'la.

yakındır buluşacagız inşallah. gezenbilir festivalinde müsait olmadığım için gelemedim ama bolu ilk planlarımız arasında inşallah. Tüm dostlara tekrardan selamlar olsun.

PIKE' Alıntı:
yakındır buluşacagız inşallah. gezenbilir festivalinde müsait olmadığım için gelemedim ama bolu ilk planlarımız arasında inşallah. Tüm dostlara tekrardan selamlar olsun.

İnşallah abi her zaman bekleriz.
A.selam...

Yalnızca Fotoğraflara bakmak bile içimde heyecan uyandırdı, ne kadar keyif aldığınızı tahmin edebiliyorum. Bu sıcak yaz günlerinde çamura doymuşsunuz, paylaşım için teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR