Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,031

Sizce En İyisi Hangisi?

• Bianchi

Kullanılan: 16 21.9%
  • Trek

Kullanılan: 25 34.2%
  • Kron

Kullanılan: 8 11.0%
  • Sedona

Kullanılan: 10 13.7%
  • Giant

Kullanılan: 14 19.2%

• Kullanılan toplam oy
    73

Etiketler
Ynt: Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model?

Öncelikle aşağıdaki soruları cevaplarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bisikleti,
Arazide mi kullanacaksınız, asfalt yolda mı ?
Daha çok gezi amaçlı mı kullanacaksınız, ulaşım amaçlı mı ?
Ne kadar bütçeniz var ?

500 tl ile 600 tl bir bütce ayırdım iki bisiklet için. Hem arazi hemde asfaltta kullanıcam gezi amaçlı
Aracımla gideceğim yere gidip onunla devam edicem
Şimdiden teşekkürler.....

Kullandığımız dağ bisikletleri 500-600 Lira'dan başlıyor. O fiyata 2 bisiklet almak için bisiklet çarşılarına bakabilirsiniz. Size tavsiyem çift amortisörlü olmayan modellere bakmanız o fiyata çift amortisörlü olanlar hem ağır oluyor hem de işe yaramıyor. Tabi kask ve eldiveni de unutmamak gerekiyor.

SALCANO İSTANBUL modelini tavsiye derim... eşdeğer-benzer bir marka-model de olabilir...

Peşin 500 TL civarı...

2. eli yarı fiyatına bulunabilir...

sedona borla scott aspet 60 yada kron 1000 bunlardan bırını alabılrısın gıant tın ıkıncı elleırnı bu fıyata bulabılrısın ama sedona borla kullanıyorum cok memnunum tek problemı on masanın kılıtlenmemsı gercı ben eksıklıgını fazla hsttımıyorum yada sedona 711v alabılırısn oda 540 lıra pıyasa fıyatı

ikinci bisikletimi satabilirim. trek 3700

özelliklerini aşağıdaki linkte yazmıştım
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46339.0

şubat ayında motosiklet ve bisiklet fuarı var aradığınızı oradan bulabilirsiniz konu açtım bununlan ilgili. :D

sayın arkadaşım bende bianchi wap var çok güzel bisiklet alalı 2 ay oldu fazla süremedim duruyor istersen sana satabilirim.garantisi var ilk bakımı daha yapılmadı ve ilk bakımı ücretsiz.çok kaliteli bir bisiklet .full shimano takım .

IMG 7741

istersen detaylı fotolarını yollarım gerçekten çok kaliteli bir bisiklet sıfırdan farksız eğer beğenirsen anlaşabilirz....salim_ensar@hotmail.com

merhaba arkaradaslar su ara eskı davıes bısıkletımı satıp yerıne Fuji Diamond Compı almayı dusunuyorum ama bılgım yok nsıl bır bısıklettır ve ederı nedır cunku ıkıncı el alacagım bısıklet son derce yenı sayılır ne dersınız 400 dolar ıstıyor arkadas

abicim ben şu anda kron xc 1000 2007 model kullanıyorum we hıcc bır sorunum youk bundan önce salcano kullanıyordum we onunla uluslararası bisiklet yarışına gittim ankaraya ondan öncede salcano asoso wardı onunlada yıne alanyaya gıttım yarışı bu bısıkletlerde hıc bır surunla karsılasmadım ama benım tawsıyem sana yinede kron demekten yana görüşmek üzere

selam arkadaşlar, yeni bir bisiklet almak istiyorum. amacım da uzun yol gezilerinde kullanmak. yaşım 21, boyum 185, kilo 76. sizce hangi modelleri göz önünde tutmalıyım. yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

alphi' Alıntı:
selam arkadaşlar, yeni bir bisiklet almak istiyorum. amacım da uzun yol gezilerinde kullanmak. yaşım 21, boyum 185, kilo 76. sizce hangi modelleri göz önünde tutmalıyım. yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

TREK 7.3 FX fiyatı 1200 lira yada daha uygun TREK 7.1 FX 800 lıra tam bır tur bısıkletı gonul rahatlıgıyla alabılırsın derım ... tu riçin ideal...

çok teşekkür ederim en kısa zamanda değerlendirip seçimimden burayı haberdar ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR