Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 199,104
Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Uğur aleykumselam
kardeş sende hoş geldin kusura bakma gözümden kaçmış kaç gün oldu yazalı arada bir bakıyorum acaba bizi beyenmedilermi diye demekki buraya pek uğrayan yok,Mesut kardeşin dediği gibi belki havalar ısınınca canlanır. ;)

Etiketler

yaybek' Alıntı:
Uğur aleykumselam
kardeş sende hoş geldin kusura bakma gözümden kaçmış kaç gün oldu yazalı arada bir bakıyorum acaba bizi beyenmedilermi diye demekki buraya pek uğrayan yok,Mesut kardeşin dediği gibi belki havalar ısınınca canlanır. ;)

benimde bir hafta oldu geleli bizde iki arkadaş bursadan erdeğe gidicez ordan avşa adası çanakkaleye kadar planlarımız var bakalım benim iki tane bisikletim var arkadaşın bisikletini toplamaya çalışıyoz ama malum parçalar pahalı bakalım nolcak ama havalarla ilgi dil ilgilenen dört mevsim ilgilenir facebook a girmeyi biliyo herkez :smiley: dmi ama bisikleti önemseyenlerin sayısı bence azalmış durumda

Uğur kardeş işimin yoğunluğu sebebiyle sizin kadar uzun parkurlara çıkamam ancak fırsat buldukca yakın çevremde spor amaçlı binebilirim henüz bisikletim yok yeni ev aldığımızdan asıl tutkum olan Karavan'ımı sattım kısmet ileride tekrar yapmaya gayret edeceğim bu arada bisiklet çokca kafamı meşkul ediyor ucuzunu daha doğrusu basit birşey almak istemiyorum kaliteli dayanıklı olsun istiyorum her güzel gibi onunda bir bedeli var bu aralar o bedel beni biraz düşündürüyor bakalım nasıl olacak hakkımızda hayırlısı.

yaybek' Alıntı:
Uğur kardeş işimin yoğunluğu sebebiyle sizin kadar uzun parkurlara çıkamam ancak fırsat buldukca yakın çevremde spor amaçlı binebilirim henüz bisikletim yok yeni ev aldığımızdan asıl tutkum olan Karavan'ımı sattım kısmet ileride tekrar yapmaya gayret edeceğim bu arada bisiklet çokca kafamı meşkul ediyor ucuzunu daha doğrusu basit birşey almak istemiyorum kaliteli dayanıklı olsun istiyorum her güzel gibi onunda bir bedeli var bu aralar o bedel beni biraz düşündürüyor bakalım nasıl olacak hakkımızda hayırlısı.

biz macera arıyoz abi :smiley: bakalım hayırlısı ise olcak ama kıyafet kask eldiven filan çok para tutuyo bende haftalıklarımla yapmaya çalışıcam hazirana kadar bunları gençken yapmalı herşeyi zamanında yaşamalı diye düşünüyorum

yaybek' Alıntı:
evet haklısın kardeş herşeyi gençken yapmak lazım bizim gibi yaşlanınca sevdiğiniz birçok şey angarya iş gibi gelmeye başlıyor. ;D

abi ya bu resim olayını nasıl koydun profiline ben de yükledim bişiyler yaptım ama olmadı beceremedim :smiley: yardımcı olurmusun

Cumartesi günü pendik feribot iskelesinden bisikletlerle iznik gölü git gel yapacağız. 100 KM ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

rammses' Alıntı:
Cumartesi günü pendik feribot iskelesinden bisikletlerle iznik gölü git gel yapacağız. 100 KM ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

Bisikletlerle kat edilecek mesafe nedir ?
:D

Yusuf abi seninle burada da karşılaşmak harika oldu.Kusurada bakma aramıyorum seni amma.Ben de bisiklet olayına takıldım bu ara.Gerçi biraz netleştirdim ben Salcano ASTRO 242 SRD de karar kıldım.Önümüz deki hafta siparişim gelecek.Yakında pedallamaya başlayacağım yani.Bu arada diğer arkadaşlara kendimi tanıtayım.

Adım Engin.İstanbul Pendik de ikamet etmekteyim.Kuyum sektöründe çalışıyorum.Sayfanın aktifliğine göre de daha çok tanışırız İNŞAALLAH.

Yusuf abi arayacağım seni yakında muhakkak.

Selamlar.Sağlıkla kalın.

Engin kardesim bende pendikte oturuyorum yeni bisikletin simdiden hayirli olsun. Bende salcano city sport ile bianchi timeout arasinda kalmistim ve timeout u sectim bisikletten cok memnunum hatta birazdan da gezmeye cikarim. Gelince haberdar et sahilde bir turlayalim.

engines' Alıntı:
Yusuf abi seninle burada da karşılaşmak harika oldu.Kusurada bakma aramıyorum seni amma.Ben de bisiklet olayına takıldım bu ara.Gerçi biraz netleştirdim ben Salcano ASTRO 242 SRD de karar kıldım.Önümüz deki hafta siparişim gelecek.Yakında pedallamaya başlayacağım yani.Bu arada diğer arkadaşlara kendimi tanıtayım.

Adım Engin.İstanbul Pendik de ikamet etmekteyim.Kuyum sektöründe çalışıyorum.Sayfanın aktifliğine göre de daha çok tanışırız İNŞAALLAH.

Yusuf abi arayacağım seni yakında muhakkak.

Selamlar.Sağlıkla kalın.

selam engin abi ben ugur :smiley: bende burda yeniyim ama salcano ASTRO 242 SRD süper bi seçim bence ALLAH kazasız belasız sürmeyi nasip etsin ....

Hoş geldiniz mesajlarıyla onure eden siz değerli üyelere çok teşekkür ederim.
Sn.rammses Pendik merkez de çalışıyorum.Umarım Salı Çarşambaya bisiklketi yetiştirirler.Tanışmak ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.İlginiz için teşekkürler.
Sn. Uğur bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Seçim konusunda ürün bir gelsin bakalım ne kadar süper.Buradan sizlerle deneyimlerimi paylaşırım.
Selamlar.Sağlıkla iyi pedallamalar.

ahali bende pendik te oturuyor sayılırım.Yusuf kardeş ile epeydir tanışıyoruz.Gezenbilirden önce.Bu ara biraz vakit konusunda sıkıntım var.yoksa hemen tanışmak gerek.selamlar ve iyi paylaşımlar.

engines' Alıntı:
Yusuf abi seninle burada da karşılaşmak harika oldu.Kusurada bakma aramıyorum seni amma.Ben de bisiklet olayına takıldım bu ara.Gerçi biraz netleştirdim ben Salcano ASTRO 242 SRD de karar kıldım.Önümüz deki hafta siparişim gelecek.Yakında pedallamaya başlayacağım yani.Bu arada diğer arkadaşlara kendimi tanıtayım.Adım Engin.İstanbul Pendik de ikamet etmekteyim.Kuyum sektöründe çalışıyorum.Sayfanın aktifliğine göre de daha çok tanışırız İNŞAALLAH.Yusuf abi arayacağım seni yakında muhakkak.Selamlar.Sağlıkla kalın.

Engin kardeşim evet bende sizi burada gördüğüme sevindim aynı düşünce içinde olmamızada ayrıca sevindim,mesajını ancak görebildim geçen hafta iş seyehatindeydim dönüncede sitedeki arıza yüzünden geçmiş mesajlara bakamadım şimdi yazılanları gördüm ve ayrı bir heyecan başladı,bu arada bisikletin hayırlı olsun güle güle kullan bakalım bize ne zaman nasip olacak ??? kardeşim Allaha emanet ol inşallah en kısa zamanda görüşürüz.

rammses' Alıntı:
Engin kardesim bende pendikte oturuyorum yeni bisikletin simdiden hayirli olsun. Bende salcano city sport ile bianchi timeout arasinda kalmistim ve timeout u sectim bisikletten cok memnunum hatta birazdan da gezmeye cikarim. Gelince haberdar et sahilde bir turlayalim.
Kardeş bisikletin hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullan.

Mehmet abi merhaba nasılsın abi yaramaz bir durum yoktur inşallah en kısa zamanda bir çay çorba içmek nasip olur inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR