Bir Defender Toplama da Nevşehir'den

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkimek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,740
Ynt: Bir Defender Toplama da Nevşehir'den

SES YALITIMI YAPIMI

DSCF0149

DSCF0150

Etiketler

hemşerim sayın abim uzun süredir yazmıyordun foruma. kolay gelsin, çok güzel gidiyor. boya kodunu sonra bizzat nevşehire gelip senden alacağım :D

bora1071' Alıntı:
hemşerim sayın abim uzun süredir yazmıyordun foruma. kolay gelsin, çok güzel gidiyor. boya kodunu sonra bizzat nevşehire gelip senden alacağım :D

Boya rengini bende çok beğendim Bora, gerçekten çok güzel.

sertem41' Alıntı:
Boya rengini bende çok beğendim Bora, gerçekten çok güzel.

ben bu renge aslında bilirsin abi fiorinolar var fiatın onlarda gördüm ilk. çok canlı süper duruyor. yani belki g4 kırmızısı diye bir renk var ama aslında turuncu gibi bir renk oda. onu tututurmak belki tahminim 3 renk karıştırılıyor. o dediğim turuncu tenk renk koduyla işi bitirebilmek demek benim gözümde :smiley:

bora1071' Alıntı:
ben bu renge aslında bilirsin abi fiorinolar var fiatın onlarda gördüm ilk. çok canlı süper duruyor. yani belki g4 kırmızısı diye bir renk var ama aslında turuncu gibi bir renk oda. onu tututurmak belki tahminim 3 renk karıştırılıyor. o dediğim turuncu tenk renk koduyla işi bitirebilmek demek benim gözümde :smiley:

Kolayı var Bora, FİORİNO nun renk kodu bellidir. Sorulur bulunur bence.

FORNO

Mehmet Usta discovery1 den de anlıyor mu acaba.Eğer anlıyorsa elimizin altında nimet var demektir :smiley:
İyi bayramlar herkese,

tavan camını merak ediyorum bittiğinde nasıl olacak, çok iyi fikir tebrikler ve başarılar.
Fiorinonun rengi muhteşemmiş bu arada.

Bitince harika bir araç ortaya çıkacak kesin.Resimlerden bizi mahrum etmezseniz çok seviniriz.

Bu arada Nevşehir'de Discovery1 usatası tanıyan var mı,kiminle irtibata geçebilirim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR