Beykoz Off-Road Gezisi (11 Nisan 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 324
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,317
Ynt: Beykoz Off-Road Gezisi (11 Nisan 2010)

346 349 352

Etiketler

bu arada sayın selahattin abinin ( turuncu 110 ) sudan geçerken milleti kulaklarına kadar çamura bulayıp sonraburadan özürü çok hoş ve espriliydi , biz onun çamur şovunu canlı izleyim arkada çılgınca alkışlayan ekip olarak çok eğlendik :smiley: :smiley: :smiley:

2.mahmut' Alıntı:
evet gerçekten canla başla suyla çamurla boğuşarak çekti resimleri , bende sevgili eren kardeşime teşekkürü bir borç bilirim

Ne demek efendim, araçlarında misafir eden, yer sıkıntısından edemese de çamur şovu yapan gerektiğinde serinletmek için biraz da sıçratan hatta bedava çamur banyosu yaptıran ekibimize canı gönülden teşekkür etmesi gereken benim =) Aynı zamanda imkansızlığımı örtüp linkten paylaşımımı dağıtıp fotoları gezenbilir insanlarıyla paylaştınız... Daha ne olsun dimi? :smiley:

Daha nice fotolar çekmek isterim tabi... Fotoğrafı çekilecek güzel gezi bulan nacizane insanların da ulaşabileceği telefonum: 0539 497 82 89

P.S: Bu sefer pançoyla ve iyi bir çift çizmeyle gelicem =)

erencanak' Alıntı:
Ne demek efendim, araçlarında misafir eden, yer sıkıntısından edemese de çamur şovu yapan gerektiğinde serinletmek için biraz da sıçratan hatta bedava çamur banyosu yaptıran ekibimize canı gönülden teşekkür etmesi gereken benim =) Aynı zamanda imkansızlığımı örtüp linkten paylaşımımı dağıtıp fotoları gezenbilir insanlarıyla paylaştınız... Daha ne olsun dimi? :smiley:

Daha nice fotolar çekmek isterim tabi... Fotoğrafı çekilecek güzel gezi bulan nacizane insanların da ulaşabileceği telefonum: 0539 497 82 89

P.S: Bu sefer pançoyla ve iyi bir çift çizmeyle gelicem =)
Erencim eline sağlık çok güzel kareler yakalamışsın müsait olduğun zamanlar seni co-pılot olarak alabilirim bu arada çamur banyosu da yaptırmam kimseye Hasancım bu güzel kareleri paylaştığın için ayrıca teşekkürler ;)

evet eren arkadaşımıza bendende bir teşekkür.Orada olupta göremediğimiz çoğu kareleri yakalamış eline sağlık eren.Ayrıca cemil arkadaşımızada teşekkür etmek istiyorum.Güzel eğlenceli bir gezi oldu yenilerini bekliyoruz artık.

konunun gezi kısmını dağıtmak istemem ama ben bu arkadaşa lastiklerini soracaktım araya kaynadı...

Lastik onusunda elimizden geldiği kadar yardımcı olmak isterim lastikleri arkadaşımız kendi yapıyor telefonunu ve adresini mesajlarım size

evet eren arkadaşımıza bendende bir teşekkür.Orada olupta göremediğimiz çoğu kareleri yakalamış eline sağlık eren.Ayrıca cemil arkadaşımızada teşekkür etmek istiyorum.Güzel eğlenceli bir gezi oldu yenilerini bekliyoruz artık.

En kısa zamanda...... Eminimki çok daha çamurlu çokdaha güzel gezilerimiz olucak.
Katılımcı arkadaşlarımıza tekrar tekrar teşekkür ederim ki araçlarını çamurdan esirgemediler ve olan üstü eylenceli karelerle karşılaştık

Değerli dostlarım ve arkadaşlarım.Bizi bir araya toplayan Cemil kardeşime bir kez daha teşekkür ediyorum.Eleştirilmek çok güzeldir hiç üzülme söylenenlerden birşeyler
çıkarmaya bak.Organize olamadık diye sitemler var doğrudur onlarda zamanla böyle tecrübelerle düzelecektir.Murat kardeşimde sitemlerinde haklı 1 km daha gitseydik açlıktan hepimiz bayılacaktık.Cemil kardeşim sana tavsiyem yemek olayında kamp yerine geç kalındıysa bulduğun ilk yer kamp alanıdır.Herşey için çok teşekkür ediyorum sizlerle yeni dostlarla beraber olmak tanışmak çok güzeldi emeğine sağlık.Eren kardeşime onca çektiği eziyete çamura rağmen çekmiş olduğu kareler harika ellerine sağlık.
Tüm arkadaşlarımı katılımları için kutluyorum saygılarımı sunuyorum güzel gezilerde görüşmek üzere HOŞÇAKALIN.
CEMİL kardeşim Beykoz off-Road külübünüz hayırlı olsun başarılarınızın devamını diliyorum.

Suat babacım çok teşekkür ederim
üzülmekten aksine onur duyarım ki benim göeremdiğim hataları gösterip birdahki gezide benim ve katılımcı arkadaşlarımın maxumum seviyede eylenmesini deşarz olmasını sağlamamız açısından benim içinde çok önemli ben ve Beykoz Offroad Club hertürlü eleştiriğe açıktır.
İncirboğaz yemek kampı için geç kaldığımız için uygun değildi ama bizle gelemiyen arkadaşlarımızı daha önceden oraya gönderdiğim için ayrı olmuyalım diye oraya gitmek zorunda kaldık bunun için herkezden özür dilerim enazından araçlarımızı yemeden yemek molası verebildik :D

Beyler elinde yeşil jeep ayit resim olan varsa (özellikle batmiş olanlari gerçi batmadigi an pek yok gibi ama neyse) burda paylaşirlarsa çok makbule gececektir.
Şimdiden çok çokkk teşekkur ederim atacak arkadaşlara

lada niva demeyin o bizdik biz batmadık ama yeşil cheroke ne yaptı bende bilmiyorum.Aracımız standarttı çoğu yerde kalırız diye düşünüyordum ama benide çok şaşırttı tabi zor etaplar hariç.Akşam mangal partisinden sonra ümraniye çavuşbaşına gittik inanılmaz yerlere inip çıktık meğer keçi gibi araçmış... tabii cherokee amcamın yanında biraz çerez kalır...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR