Benim Karavanım: Mercedes 310 D James Cook

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan agundogan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,640
Ynt: Benim Karavanım: Mercedes 310 D James Cook

Armağan Bey, biraz geç de olsa, hayırlı uğurlu olsun. Bu mevsimde de gezileriniz olacaktır umarım. Bu vesileyle iyi geziler diliyorum.Ergun

Etiketler

Ynt: Benim Karavanım: Mercedes 310 D James Cook

Armağan Bey,
Uzun zamandır siteye girmediğimden yeni denk geldim. Geç te olsa bende kazasız, sıkıntısız, güzel geziler yapmanızı dilemek istedim.

sanırım Gezenbilir in en güzel yanı Almanak gibi geriye dönük bilgi ve tecrübelere de ulaşabiliyorsunuz. :smiley: ben baya bir geri gelmiş oldum tabi ancak konu başlığı beni size ulaştırdı :smiley:
Çekme karavan bakarken, birden aklıma mb 310 geldi ve 1995 model bir aracı incelerken buldum kendimi. araçla ilgili sorudan önce ilk olarak şunu öğrenmek isterim. MB 310 ile çekme karavan arasında bir karşılaştırma yapsanız neler anlatabilirsiniz bize ?

sanırım Gezenbilir in en güzel yanı Almanak gibi geriye dönük bilgi ve tecrübelere de ulaşabiliyorsunuz. :smiley: ben baya bir geri gelmiş oldum tabi ancak konu başlığı beni size ulaştırdı :smiley:
Çekme karavan bakarken, birden aklıma mb 310 geldi ve 1995 model bir aracı incelerken buldum kendimi. araçla ilgili sorudan önce ilk olarak şunu öğrenmek isterim. MB 310 ile çekme karavan arasında bir karşılaştırma yapsanız neler anlatabilirsiniz bize ?

Foruma hoşgeldiniz.

Eğer çekme karavan mı motokaravan mı sorusuna cevap arıyorsanız bu linkteki bilgiler size faydalı olabilir.
Karavancılığa Yeni Başlayanlar Için Bilgiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR