Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 552
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 84,481

ORHANBIYIKLI

Zirve
Normal bir yolda efendi efendi giderken, sıkılıdığınızda ne yaparsınız,Bazıları bir ağaç altı bulur,bazıları bir yol üstü lokantasına girer, bazıları yatar uyur ,ben yolun dışına çıkıyorum,yoldan çıkıyorum sizler ne yaparsınız,paylaşalım[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Etiketler
Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Unutmuşum Ofroad değil ,sadece sıkıntıdan yolun dışı.

Biraz sağlık sorunları var evde, çamurlarda var tabiki bunlar marketten eve dönerken. 10-11 nisan ankara güvenç köyü 3-4temmuz bolu aladağlar vs vs hepsini paylaşacağım ,sizlerden de fotolar bekliyorum, paylaşmak güzeldir.

Orhan abi buda benden sana destek olsun

[attachment=1]

Tempus' Alıntı:
Orhan abi buda benden sana destek olsun

[attachment=1]

Bir foto Kesmedi kürşatcım sende çoktur diğerlerini'de bekliyorum .aladağlara gelmedin ,bir sorun yoktur inşallah

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
Güzel başlık ... eline sağlık.. bakalım bizdede vardır heralde birşeyler ...

Sende arşiv vardır dostum arşiv.bekliyorum , kızı hastahaneden kurtaralım resimlere devam edeceğiz inşallah.(durumu gayet iyi)

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Bir foto Kesmedi kürşatcım sende çoktur diğerlerini'de bekliyorum .aladağlara gelmedin ,bir sorun yoktur inşallah

Yoldan çıkma anı fotoğrafı koyayım dedim yoksa çok varda Aladağlara gelemedim ama bir problem yok iş meseleleri, bir dahaki buluşmada görüşürüz teşekkürler düşündüğün için abi.

Tempus' Alıntı:
Yoldan çıkma anı fotoğrafı koyayım dedim yoksa çok varda Aladağlara gelemedim ama bir problem yok iş meseleleri, bir dahaki buluşmada görüşürüz teşekkürler düşündüğün için abi.

Görüşürüz hoşçakal.

eski aracımla çok vardı da bu yenisiyle olanlardan ekliyim bir tne daha bu hafta sonundan

[attachment=1]

Yoldan çıkmanın bazı faydaları (mesela binerken düz ayak ) ;D

[attachment=1]

Kimlerle yoldan çıktığınızda önemli olabilir..

[attachment=2]