Bartın Karabük Yenice Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fotometo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,011
Ynt: Bartın Karabük Yenice Grubu

Girişim için teşekkürler. Facebook grubunun bağlantısını doğrudan paylaşabilirmisiniz???

Etiketler

kutsal68' Alıntı:
Merhaba; ZafB nin önerisi üzerine Karabük çevresinde yaşayan doğa yürüyüşü yapmayı, doğada olmayı seven kişileri bir araya getirebilmek için bir facebook grubu oluşturdum, grubun adı: Karabük Doğa Yürüyüşü Topluluğu, konuyla ilgilenenler topluluğa katılırsa, organize olup düzenli doğa yürüyüşlerine başlanabileceğini umuyorum. Görüşmek dileği ile.

Facebook da grup araması sonuç vermiyor. Sayfanın linkini doğrudan paylaşabilirmisiniz? Google da indekslenmemiş sayfa.

Arkadaşlar Agustos'un 2. haftası yenice ye 6 günlük bir doğa yürüyüşü ve kamp planlıyorum. yenice kaymakamlığının hazırlamış olduğu e kitap da belirlenmiş
olan http://www.yenice.gov.tr/yenice-kitap/ (116. SAYFA) parkuru yürümek istiyorum. bana katılmak isteyen arkadaşlar olursa güzel bir yürüyüş ve kamp
yaparız diye umut ediyorum.

hocam burası benim olduğum yerde sayılır.sormak istediğin birşey varsa burdan cevaplaybilirim.ben defalarca yürüdüm bu yolu..görüşmek üzere

haldun31' Alıntı:
hocam burası benim olduğum yerde sayılır.sormak istediğin birşey varsa burdan cevaplaybilirim.ben defalarca yürüdüm bu yolu..görüşmek üzere

Hocam çok teşekkür ederim bu çok iyi oldu. Hocam agustosta orada gündüz ve gece hava nasıl olur. parkur içinde yiyecek bulabilecegim yerler
varmıdır. Yoksa gelirken 6 günlük yiyecegimimi getireyim. Ne gibi tavsiyelerin olur söyleceğin herşey benim için çok önemli. yardımların için şimdiden
teşekkürler. bu arada ismim Duran Yaşım:26.

duran bey merhaba.öncelikle şunu söyleyeyim başlangıç noktası olarak yenice kanyonunu yada doksan denen yeri seçmenize göre herşey değişir.birinci yolda birkaç küçük köy var ama bakkal falan yok.ama zaten hareket noktası ile yenice ilçesi yanyana .yanibirşey getirmeyin burdan alırsınız.bim ,a 101 vb tüm marketler mevcut.ikinci olarak doğal yaşam burda tüm hızıyla sürüyor.(ayı tilki domuz vb.)özellikle doksan dediğim tarafta bu daha yoğun.ben tüfek artı elektrikli çit kurmuştum.tabiki bana çok korkaksın diyebilirsiniz(ama yazmayın :smiley: )fakat bunun yanında aklınıza gelebilecek tüm ama tüm güzellikleri barındıryor.şelale,dere(büyük) orman ve 100 e yakın endemik bitki.doksan tarafından yürürseniz sonunda mengene çıkarsınız ki tam çıkış noktasında harika küçük bir göl olan şirinyazı göleti karşılar sizi.kanyon tarfaında ALBEGRO butik otel sanırım çadır için güzel bir alternatif olur.biraz karışık oldu ama bence telinizi verin detaylı soracaınız ne varsa daha rahat anlatayım .saygılarımla

haldun31' Alıntı:
duran bey merhaba.öncelikle şunu söyleyeyim başlangıç noktası olarak yenice kanyonunu yada doksan denen yeri seçmenize göre herşey değişir.birinci yolda birkaç küçük köy var ama bakkal falan yok.ama zaten hareket noktası ile yenice ilçesi yanyana .yanibirşey getirmeyin burdan alırsınız.bim ,a 101 vb tüm marketler mevcut.ikinci olarak doğal yaşam burda tüm hızıyla sürüyor.(ayı tilki domuz vb.)özellikle doksan dediğim tarafta bu daha yoğun.ben tüfek artı elektrikli çit kurmuştum.tabiki bana çok korkaksın diyebilirsiniz(ama yazmayın :smiley: )fakat bunun yanında aklınıza gelebilecek tüm ama tüm güzellikleri barındıryor.şelale,dere(büyük) orman ve 100 e yakın endemik bitki.doksan tarafından yürürseniz sonunda mengene çıkarsınız ki tam çıkış noktasında harika küçük bir göl olan şirinyazı göleti karşılar sizi.kanyon tarfaında ALBEGRO butik otel sanırım çadır için güzel bir alternatif olur.biraz karışık oldu ama bence telinizi verin detaylı soracaınız ne varsa daha rahat anlatayım .saygılarımla

Hocam benim numaram 0542 345 42 20 whatsApp üzerinden konuşabiliriz eğer sizin içinde bi mahsuru yoksa. şimdiden çok teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

SON KONULAR

Geri