Asfaltı Kullanmadan Uludağ'ın İçinde Yolculuk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Şamil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,325

Şamil

Kamp I
Hayal gibi bir etap, süper rota gerçekleştirdik. Yaşar iken acık zorlandık ama şehre dönünce büyük ve önemli iş yapamın mutluluğunu yaşadık. Kim için öenmli yada ne büyük bilinmez yada ne derdimiz var kendimize bu kadar işkence yaptık oda bilinmez ama şehre dönmek güzeldi.

Hamamlı Köyünde Volfram madenine çıktık, güzel dereleri seyir eyledik, kekik topladık ve hayal kurduk. Çıkış etabının rahat geçmesi arkadaşları, arkadaşlarımıza güven ve kaşıntı verdi. Israr üzerine Çobankaya dan Zeyniler köyüne indik. Yaşadıklarımız Trohy nin1 günü gibi gibiydi. Ekiman eksiğimiz vardı ama gazımız tamdı yada tammış. Hava ve zemin kuruydu.

5 araç yola çıktı, 1.5 araç geri döndük. Kırılan, dökülen, kızanlarımız oldu ama yapacak yada dönecek pozisyon yoktu. Çıkamayazagız diye girdik ama başardık. En kısa zamanda daha kalabalık, daha donanımlı tekrarlamak dileği ile ...

P6260058

P6260059

P6260060

P6260061

P6260062

Etiketler

Ynt: Asfaltı Kullanmadan Uludağ'ın İçinde Yolculuk

Eksiklerimiz !!!

1- Çıkar iken ön kilit, kalitesiz vinçler, hazırlıksız co pilot lar

2- İner iken arka vinç

3- Kayaların üzerinde gereksiz kırılmaları önlemek için kum paleti.

4- Riskli geçişlerde roll cage yada araç içi güvenlik.

Eksik bitmez ama gerekenler bunlar dı. Ne kadar çok ekümak o kadar sorunsuz etap.

Cesaret verici kareler tebrik ederim. Ben " En kısa zamanda daha kalabalık, daha donanımlı tekrarlamak dileği ile ..." cümlenize takıldım. Umarım bir sonraki seferinizde ben de sizlerle olabilirim :smiley:

zorlu ve guzel bır gezı olmus?? paylasım ıcın tesekkurler...

güzel bir etap olmuş paylaşım için teşekkurler :smiley:) :smiley:) :smiley:)

İşte ''Alemin Kralı''...
İşte Bursa..

Kardeşimi ve değerli dostları bir kez daha tebrik ediyorum..
Foto'lardan çıkardığım sonuca göre: -iyiki peşinşze takılmamışım..bırakın devam etmeyi,o keçi yollarından dönemezdim bile.. ;D ;D

Süper bir etaptı,inşallah tekrarını en kısa zamanda gerçekleştiririz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR