Arazide ve Asfaltta Sessiz Lastik Önerileriniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Nejat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,604
Ynt: Arazide ve Asfaltta Sessiz Lastik Önerileriniz

Arazide iyi olduğunu anlamak için asaltta ses yapıp yapmadığını kontrol ederdik ;D ses varsa arazide iyidir..

Etiketler

Yorumlardan çıkardığım özet araca 2 takım lastik gerekiyor :smiley:

tahaozak' Alıntı:
Yorumlardan çıkardığım özet araca 2 takım lastik gerekiyor :smiley:

Cooper STT yada benzeri bir lastik alırsanız 4 mevsimde idare edersiniz, asfaltta az ses yapar, yağmurlu havada asfaltta dikkatli kullanırsınız o kadar

Taha bey, Defender'da Cooper STT ile BF arasındaki ses farkını inanın anlayamayacaksınız. Siz STT alın bence, lastik sök tak derdiniz olmaz en azından.

Ses farkı bariz fark etmiyorsa tercihim tabiki cooper stt olacaktır. Birde size fiyat danışayım 225-85-16 cooper 320 tl bf goodrich 250 tl. aldığım fiyatlar uygunmu sizce. Birde bu ebat lastik aracı yorarmı ? (defender 200 tdi)

Defender'ın standar lastik ölçüsü 235/85/16 (31,7"). Ben 200Tdi'da 8,25X16 (33") lastik kullandım hiç bir sorun yaşamadım.

Şuan üstündeki 7.5 16 olduğundan sormakta fayda gördüm. Bilgi için teşekkürler.

7.5x16, 235/85/16'ya karşılık geliyor. Cooper için Erkan ile (CDM-SUBARU) görüşün isterseniz.

Selamlar

Asfaltta ses yapmayan lastik henüz yapılamadı.

General grabber AT/2 (yada inceleyin yelpaze geniş)

insa %80 off %20 on road

cooper

bf goodrich

bridgestone

hepsi farklı özellikleri olan güzel lastikler ihmal etmeyin çünki her şeyden önce canımız ve canlarımız lastikler üzerinde gider.

saygılar.

BENCE AT YERİNE MT KULLAN AMA EN İYİSİ DENE SANA HANGİSİ İYİ GELİRSE ONU KULLAN ZEVKLER HER ZAMAN FARKLILIK GÖSTERİR
;D

http://eu.goodyear.com/tr_tr/tires/repository/WranglerDuraTrac/index.jsp
ben su an kullanıyorum yol tutuş fren mesafesi diş aralarında özel bir sistem camur kesinlikle tutmuyur sadece mucır ve ufak taş sıkısabilir kendisi atıyor
ses hic yok diyebiliriz

DuraTrac 171x246 tcm282 61920

Ben Good Year Wrangler mt r ve onun öncesinde lassa competus kullandım Wrangler lastiklerden çok memnunum ama değiştirecek olsam hiç beklemeden coper stt takarım kullanan herkes çok memnun ses de çıkartmıyor performans olarak da tatmin edici tek kusur biraz yakıtı etkilemesi......

Her türlü ebatta COOPER,KUMHO,CONTİNENTAL,BARUM lastik bulunur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.