Antoff Gezilerimiz.....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan strom Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,554
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 323,426
Ynt: Antoff Gezilerimiz.....

.

SAM 0400

SAM 0402

SAM 0404

SAM 0406

SAM 0407

Etiketler

URFI GORKEY' Alıntı:
Huseyin aynen oyle,2 hafta once 50 derece egimde kirmadik, duz yolda difransiyeli yedik ,e bu isin boregide kuregi de var tabii, sagolsun Ahmet Abi,Durali usta, ve diger arkadaslarin yardimi ile 4 ceker ciktigimiz turu 2 cekerde olsa bitirebildik.,Bu ufak hasarda eglencemizin nazari olsun .

urfi abide allah daha buyuklerinden korusun.NAZARA gelmişin anlaşılan söyle koca bir koc kesde kan aksın ;D son ra hepimizi cağır :p ateş te cevirip :p yanında bir koli 70 lik nazar atalım. :D ;D

Chef' Alıntı:
Abi anla işte ya 2 soft garanti 3. softu ayarlamaya çalışıyorum. ;D ;D ;D

Selamlar...
Ben de Antalya'da yaşıyorum. 99 Model Nissan Terrano II aldım. İşin soft kısımlarında ben de sizlerle olmak deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Toplandığınız bir yer var mı?
Emre

endurobasso' Alıntı:
Selamlar...
Ben de Antalya'da yaşıyorum. 99 Model Nissan Terrano II aldım. İşin soft kısımlarında ben de sizlerle olmak deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Toplandığınız bir yer var mı?
Emre
gezi proğramlarımızı siteden takip edebilirsiniz ayrıca akdeniz sanayi 5008 sok no 96 genellikle bulunuyoruz

Emre bey aracınız hayırlı olsun, Osman kardeşim terrano ile bayağı iyi performansları vardı.Bendede bir kaç videsu var

DSCF1001

S6305362

S6305395

TUĞSAN' Alıntı:
Emre bey aracınız hayırlı olsun, Osman kardeşim terrano ile bayağı iyi performansları vardı.Bendede bir kaç videsu var

Çok teşekkürler.
Videoları paylaşır ya da link verirseniz izlemek isterim...

Arkadaşlar merhaba,

Garaj bölümüne "ÜNİMOG 406 DOKA PROJESİ" adı altında bir başlık açtım..Bu araç bildiğiniz üzere ilimiz sanayinde yapılmış olan,esnafımızın emeği bulunan bir proje ...ilginizi çekeceğini umarım...
selamlarımla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR