Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 613,284
Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Murat için ...

Image

Image

Etiketler

Savaş Cherokee' Alıntı:
Bu ay içerisinde Cherokee team le paıntboll maçımız var.7 yada 8 kişilik bir takım kurmalıyız.Bu işi organize etmek isteyen varmı arkadaşlar?Yatan değil, her işe el atan gurubumuzda bunu da bir dostumuz yüklensin isterim.Futbol konusu bundan sonra Muratın.Paıntboll a da biri sahip çıkar umarım.
(Bu arada cherokee team i yeriz valla:smiley:.Hepsi 1,90 boy 115 kg.Havaya ateş et vurursun)
Selamlar, herkese hayırlı cumalar.

Ben takım üyesi değilim ama paintball için isterseniz yardımcı olabilirim. Eski konularda bahsetmiştim atış grubumuz için 312 paintball da poligon yapmıştık, neredeyse her hafta sonu 312 deyim sizler için fiyat alabilirim.

mustafasever' Alıntı:
Burak zoruma gidiyor ama ya denirmi seninkide zaten canım sııkın bu konuya
Abim rahat ol gerekirse Erem abinin felsefesini benimse "En iyi offroad aracı arkadaşımın aracı" al benim aracı vur çamura duvara.. Kurban olsun sana...
levent7753' Alıntı:
Selamlar, herkese hayırlı cumalar.

Ben takım üyesi değilim ama paintball için isterseniz yardımcı olabilirim. Eski konularda bahsetmiştim atış grubumuz için 312 paintball da poligon yapmıştık, neredeyse her hafta sonu 312 deyim sizler için fiyat alabilirim.
Levent Bey merhaba,
Serdar bey benimde arkadaşımın eşi..mekanda güzel bir mekan gerçekten. Rica etsek fiyat konusunda paketleriyle beraber sorabilirmisiniz.Havalar fazla ısınmadan bi kozlarımızı paylaşsak..

Burak bey, yarın nasip olursa sabahtan ordayım konuşur sizi bilgilendiriririm, maç hafta sonu ve gündüz olarakmı düşünülüyor.
Serdar beyin çok daha fazla yardımcı olacağı kesin, mekan kafe anlamındada gerçekten çok iyi ben arada bir eşimide götürüyorum kahvaltı yemek servis gayet iyi.

levent7753' Alıntı:
Burak bey, yarın nasip olursa sabahtan ordayım konuşur sizi bilgilendiriririm, maç hafta sonu ve gündüz olarakmı düşünülüyor.
Gündüz değilde akşam olsa daha iyi olur sanki...
İlginiz için teşekkürler..

Ben tüm olasıklar için konuşurum, rica ederim ne demek. Başka tesislerdende fiyat almakta fayda var, sezon başladı malum.

mozbay1907' Alıntı:
Gece eve gıttım kapınıun arkasında anahtar dedım hatun bu sefer eve almıycak sanırım :smiley: Allahdan insafa geldi :smiley:
amaaaaan onamı kaldık.. almassa almasın gelirsin bize nasıl olsa bende bekarım bu aralar Seçil Going to kalecik :D

mozbay1907' Alıntı:
Yarın olsada düşsek yollara :smiley:
Ben elektiriğide bağladım akşam seyhana gitmicem :D
yarın tripod fln getir prof foto çekelim. karanlıta bide sabah ilk aydınlanırken...

Herkese merhaba
Uzun zamandır gelmek ve sizlerle tanışmak için canattığım bu etkiliğe ev taşıma derdimin bir türlü bitmemesi nedeniyle katılamıyorum..
Bir sonrakine artık kısmetse demekten başka elden birşey gelmiyor.
Sizlere kazasız belasız iyi eğlenceler dilerim..

burak mehmet' Alıntı:
Ben elektiriğide bağladım akşam seyhana gitmicem :D
yarın tripod fln getir prof foto çekelim. karanlıta bide sabah ilk aydınlanırken...
Getircem hepsini makine hafızasını bosaltıyımda zaten bu eetkinlikde kendimi fotografa verıcem :smiley:

KRZMTKCP' Alıntı:
Herkese merhaba
Uzun zamandır gelmek ve sizlerle tanışmak için canattığım bu etkiliğe ev taşıma derdimin bir türlü bitmemesi nedeniyle katılamıyorum..
Bir sonrakine artık kısmetse demekten başka elden birşey gelmiyor.
Sizlere kazasız belasız iyi eğlenceler dilerim..
Teşekkürler Evrim bey.Size de kolaylıklar dilerim.

ANOFF 9. BÜYÜK ETKİNLİĞİ PROGRAMI
Gezi Yeri :Sorgun Göleti
Tarih :14.04.2013 Pazar (Öncü;Ersin Güzel / Artçı;Çağın denetiminde)
Hareket noktası :TAYMEK (İstanbul yolu şaşmaz kavşağını geçince)
Hareket saati :09.00 (09.30 teker döner)
Kampçılar hareket saati :C.tesi 16.30/17.00 arası Mesut Köse denetiminde TAYMEK ten
Yeme İçme :Herkes kendine ait.Çekirdek unutmayalım lütfen

1.Savaş WJ 2kişi(kamplı gelirsem kimseyi uyutmam,tercih sizin)
2.Mesut Köse CJ 3kişi(kamplı)
3.Burak M.Üçkol XJ 2kişi(kamplı)
4.Dinçer İ.Canolum XJ 2kişi(kamplı)
5.Salih Özen XJ 2kişi(kamplı)
6.Salih Abi Suzi 3kişi
7.Orhan Baba Pajero 3,2 2kişi(kamplı)
8.Murat Özbay XJ 2kişi(kamplı)
9.Erkan Nezir Suzi 2kişi(kamplı)
10.Ersin Güzel Terrano 2kişi
11.Eflatun abi Pajero3,2 3kişi
12.Akın Abi Frontera 3,2 3kişi(kamplı)
13.Umutcan Niva 2kişi
14.Çağın Jımny 2kişi
15.Veysel CJ veya Pathfınder 2kişi(kamplı)
16.Necati Samuraı 2kişi(kamplı)
17.Şener Suzi 2kişi
18.Y.Mustafa abi Freelander 2kişi
19.Furkan Çakır ZJ 2kişi
20.Berkay Sönmez Samuraı 3kişi(kamplı)
21.Turgay bey Suzi 2kişi
22.Hüseyin Sarıçiçek Mits.Magnum 3kişi
23.Selami kayalı Kamyonet 1kişi

Misafir abilerimiz;Erem,Erkan,Gökhan (araçlarını sattıklarından mütevellit:smiley: )

Not; Beyler/abilerim adını yazmayı unuttuklarım lütfen eklesinler
Not2;Kamplı gidenler lütfen adının önüne kamplı ibaresi eklesinler
Not3;Genel geçer ahlak kuralları ve alkol yasağı kuralı bu gezidede geçerlidir
Not4;Kamplı gidenler Mesut Köse,Murat,Salih,Burak,Erem Abi,Erkan abi denetiminde c.tesi den yola çıkacak olup geri kalanlar konvoyla pazar sabah alana hareket edecektir.

Gurubumuzla ilk defa geziye gelmeyi düşünenler için kurallarımızı yineleyelim müsadenizle
Kesinlikle arkadaşlık ve dostluk çerçevesinde kurulmuş bir gurup olan ANOFF offroad gezi ve outdoor etkinlikleri gurubumuz ;dostluk,sevgi,saygı,ahlak kuralları,alkol yasağı,4x4 ve doğa sevgisi,şehrin stresinden uzaklaşma amaçlı gezileri seven tüm dostlarımıza açıktır.Etkinlik alanında araç kullanmak,ateşli silah taşımak ve kullanmak, belirlenecek offroad alanı dışında offroad yapmak, alkol almak, konvoy halinde hareket ederken birbirini sollamak, geçen yabancı araçlara yol vermemek, arkasındaki aracı aynadan takip etmeden ilerlemek, guruptan ayrılmak veya duraklamak kesinlikle kriterlerimize uymayan şeylerdir.Ayda 1 kere 20 araç civarı büyük, ayda 1 kere de ara/spontan buluşma düzenlemekte olduğumuz gurubumuza tüm doğa ve 4x4 sever aileleri bekleriz.Evinden,işinden,erteleyemeyeceği programından izin alamayacaklar lütfen listeye adını yazmasınlar.Herkese selam ve saygılarımla
Kurucu başkan Savaş Cherokee (cherokee soyadım değil sevdamdır:smiley: )

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR