Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 614,586
Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

erka' Alıntı:
savaş abim, tolga abim, mustafa abim hepinize çok geçmiş olsun.. geleyim hepinizi hastaneye götüreyim cici hemşirelerin şevkatli kollarına teslim edeyim ne dersiniz.. ;)

erkan abim hamam ve masaj isteriz bak herkez sakatlanacak yoksa

Etiketler

Savaş Cherokee' Alıntı:
Yeni transfer Gara Mambayla (Çağın) röpörtaj;
(Bu ülkede maalesef türkçeyi türkçeye çevirecek kadar mal tercümanlar da var.Mikrofonu uzatanın da suçu yok değil)
http://www.youtube.com/watch?v=mpwQboJDU7E

HAHAHAHAHHA bir dahaki sefere menejerimle geleceğim her hafta yaparsak macları kondisyonum yerine gelir :smiley: DROGBA tadın da sutumu kaleden cikarttin zaten abi :D

Benim hicbir yerim agrimiyor:smiley: acaba agriyorda ben acidan hissetmiyor muyum ilginc cozemedim:smiley: sabahyeniden dogmus gibi kalktım dur ben bi spora baslayayım o zaman.

ANOFF 9. BÜYÜK ETKİNLİĞİ PROGRAMI
Gezi Yeri :Sorgun Göleti
Tarih :14.04.2013
Hareket noktası :TAYMEK (İstanbul yolu şaşmaz kavşağını geçince)
Hareket saati :09.00 (09.30 teker döner)
Kampçılar hareket saati :C.tesi 16.30/17.00 arası Mesut Köse denetiminde TAYMEK ten

1.Savaş WJ 2kişi(kamplı gelirsem kimseyi uyutmam,tercih sizin)
2.Mesut Köse CJ 3kişi(kamplı)
3.Burak M.Üçkol XJ 2kişi(kamplı)
4.Dinçer İ.Canolum XJ 2kişi(kamplı)
5.Salih Özen XJ 2kişi(kamplı)
6.Salih Abi Suzi 3kişi
7.Orhan Baba Pajero 3,2 2kişi(kamplı)
8.Murat Özbay XJ 2kişi(kamplı)
9.Erkan Nezir Suzi 2kişi(kamplı)
10.Ersin Güzel Terrano 2kişi(kamplı)
11.Eflatun abi Pajero3,2 3kişi
12.Akın Abi Frontera 3,2 3kişi(kamplı)
13.Umutcan Niva 2kişi
14.Çağın Jımny 2kişi
15.Veysel CJ veya Pathfınder 2kişi
16.Necati Samuraı 2kişi
17.Şener Suzi 2kişi
18.Y.Mustafa abi Freelander 2kişi
19.Furkan Çakır ZJ 2kişi
20.Berkay Sönmez Samuraı 3kişi(kamplı)
21.Turgay bey Suzi 2kişi

Misafir abilerimiz;Erem,Erkan,Gökhan (araçlarını sattıklarından mütevellit:smiley: )

Not; Beyler/abilerim adını yazmayı unuttuklarım lütfen eklesinler
Not2;Kamplı gidenler lütfen adının önüne kamplı ibaresi eklesinler
Not3;Genel geçer ahlak kuralları ve alkol yasağı kuralı bu gezidede geçerlidir
Not4;Kamplı gidenler Mesut Köse,Murat,Burak,Erem Abi,Erkan abi denetiminde c.tesi den yola çıkacak olup geri kalanlar konvoyla pazar sabah alana hareket edecektir.

Gurubumuzla ilk defa geziye gelmeyi düşünenler için kurallarımızı yineleyelim müsadenizle
Kesinlikle arkadaşlık ve dostluk çerçevesinde kurulmuş bir gurup olan ANOFF offroad gezi ve outdoor etkinlikleri gurubumuz ;dostluk,sevgi,saygı,ahlak kuralları,alkol yasağı,4x4 ve doğa sevgisi,şehrin stresinden uzaklaşma amaçlı gezileri seven tüm dostlarımıza açıktır.Etkinlik alanında araç kullanmak,ateşli silah taşımak ve kullanmak, belirlenecek offroad alanı dışında offroad yapmak, alkol almak, konvoy halinde hareket ederken birbirini sollamak, geçen yabancı araçlara yol vermemek, arkasındaki aracı aynadan takip etmeden ilerlemek, guruptan ayrılmak veya duraklamak kesinlikle kriterlerimize uymayan şeylerdir.Ayda 1 kere 20 araç civarı büyük, ayda 1 kere de ara/spontan buluşma düzenlemekte olduğumuz gurubumuza tüm doğa ve 4x4 sever aileleri bekleriz.Evinden,işinden,erteleyemeyeceği programından izin alamayacaklar lütfen listeye adını yazmasınlar.Herkese selam ve saygılarımla
Kurucu başkan Savaş Cherokee (cherokee soyadım değildir:smiley: )

mozbay1907' Alıntı:
Erkan abim dünkü maç ile ilgili seyirci gözüyle maçın adamını seçsen söyle kenardan siz daha iyi görmüşsünüzdür :smiley:
muratım herbiriniz bir metin bir feyyaz bir rıza.. bak anla işte futbolu nekadar eski takib ediyorum :smiley: hepiniz çok iyiydiniz helal size.. yanlız burak hep tribün kenarındaydı hiç ileri geri gitmedi bizle sohbet etti :smiley: ama 2 de gol attı nasıl becerdi bravo valla..:smiley:

Selamlar dostlar,
Keyifli muhabbetleri geriden geriden izliyor,takip ediyorum.
çok keyifli bir müsabakadan sonra yorumları da okudum.
Grubumuzun seviyeli düzgün insaları hepinize selam,sevgi ve saygılar.

IMG 3744

OOOO Harika calisin calisin model ucak kanadı gibi harika olmus boyada mat siyah sanırım hayırlı olsun.

Bundan sonra size moonvisor lu 4 ler deriz

Merak ettiğim birşey var Burak. O tekmelik tozluk la mı çalıştın bana söyler misin?

Re: Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

CKAYA' Alıntı:
Merak ettiğim birşey var Burak. O tekmelik tozluk la mı çalıştın bana söyler misin?

Çağın, öyle deme.. Bak son fotoğrafta "korunma"nın önemini görüyoruz hep beraber...

sizde ki XJ aşkı bende ki jeep aşkını geçti inanın abilerim.. bu ne azim arkadaş yaaw kıskandım yeminle... :smiley:

Güanydınlar tüm ANOFF grup üyeleri ve takipçileri hafta sonuna az kaldı yatcaz kalkcaz , yatcaz kalkcaz ordayım DAĞLARDA

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri