Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 613,280

Etiketler
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Mesut abinin çemberinin içine şu yeşil tırnak işareti ve Burak ın kurt teması oturtulabilir.Ama geyik muhabbetine girmesek iyi:smiley:Muratın yeşil anoff yazısıda iyi gibi

KRZMTKCP' Alıntı:
Herkese merhaba
Adım Evrim. Batıkent’te oturuyorum.
Çok uzun zamandır bu siteyi ve bu grubu takip etmekteyim. O kadar ki birçok kişiyi sanki yıllardır tanıyor gibiyim. Bazen dışarıda grup çıkartmalı, Gezenbilir çıkartmalı araçları görünce "aa bu o araba tanıyorum ben bunu" diyorum:smiley:
Neden bu zamana kadar yazmadım tam bilmiyorum. Buna tabi kendi arabamın olmayışı da etkiliymiş. Gerçi daha önce bir forumda kia sorento hakkında soru sormuştum ancak devamı gelmedi.
Neyse bu vakit nasip oldu diyelim.
1990 yılında 5 yaşında tek çocukken babamın bir anda 2.oğlu olan Niva'sının arka koltuğunda başlayan arazi aracı sevdam 2012 yılından beri, yılladır hayalim olan 99 model 2.0 bir Grand Vitara'nın sürücü koltuğunda devam etmekte. Niva ile Ankara ve Kuşadası dolaylarında çıkmadığımız tepe, gitmediğimiz göl kenarı, sahil, dere yatağı ve düz yolda giderken bir anda "şu yol nereye gidiyor acaba?" diyip dalmadığımız orman yolu azdır herhalde:smiley: Yol olmayan yerlerde de gitmişliğimiz vardır:smiley:
İşten güçten fırsat buldukça aracımı aldığımdan beri Ankara'da ufak tefek arazi kaçışlarımız oluyor. Araziye gidemezsem bile bir yerlerden eve dönerken, asfalt yoldan çıkıp evimin karşısındaki boş arazide azcık çamurlanıp, tozlanıp öyle eve gidiyorum
Tanıtımım uzun oldu sanırım biraz:smiley:
Eğer siz de aranıza kabul ederseniz elimden geldiğince ve fırsat buldukça etkinliklerinize katılmak çok isterim. Bu güzel ve seviyeli gruba dahil olmaktan mutlu olurum.
Herkese çok selamlar
Evrim bey selam.İnanın sabrınıza hayranım.Uzun zamandır poencerede sizi sürekli görüyorum ki; benden fazla giriyorsunuz sayfaya ama ne hikmetse bu güne kadar sabrettiniz.Gurubumuzu çok iyi takip edip dostluk,samimiyet,saygı ortamını algılamışsınız zaten bundan bahsetmeye gerek yok.Lakin bir büyük etkinlikte bizimde sizi tanımamız lazım tabii.Mesela daha ilk etkinliklere katılan Umutcan bey ve Mustafa bey sanki aylardır canciğermişiz gibi adapte oldular sevildi ve sevdiler.Ama daha ilk etkinliğinde falso veren Mehmet Vatan kardeşimizin ilk ve son gelişi olacak.Selam ve saygılar.

Pazar günü dağılma noktasında birçoğumuz dağıldıktan sonra Umutcan kardeşimizin aracı boşa çıkarak Salih in aracına arkadan dokunmuştur.Umutcan dostumuza minik hasardan dolayı geçmiş olsun diyoruz.Olayı orda görmesine rağmen hiçbir müdahalede bulunmadan ayrılan Mehmet Vatan arkadaşımızın gurupla bir ilişkisi kalmamıştır duyrulur.Neden çok seçici davrandığımız, neden sadece büyük etkinlikte ilk katılımı alıp ,katılan arkadaşı tanımaya çalıştığımız konusu bir kere daha haklılık kazanmıştır.Birinin aracı bozulduğu zaman, kaza yaşandığı zaman alakadar olmak;offroad kültürünün en temel konularından biridir.Herkese selamlar.

İçten karşılamanız için teşekkür ederim.
Savaş bey doğrudur evet ciddi ciddi bayadır takipteyim.Kısmet bugüneymiş.Yazılanları okumak hoşuma gidiyor.Artık daha katılımcı olurum.

Söylemiş olduğunuz ve burada olan bu ortamı babadan gören birisi olarak ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum.

Umarım ilk fırsatta,ilk etkinlikte kendimi tanıtma ve sizlerle tanışma imkanım olur.

Savaş Cherokee' Alıntı:
Pazar günü dağılma noktasında birçoğumuz dağıldıktan sonra Umutcan kardeşimizin aracı boşa çıkarak Salih in aracına arkadan dokunmuştur.Umutcan dostumuza minik hasardan dolayı geçmiş olsun diyoruz.Olayı orda görmesine rağmen hiçbir müdahalede bulunmadan ayrılan Mehmet Vatan arkadaşımızın gurupla bir ilişkisi kalmamıştır duyrulur.Neden çok seçici davrandığımız, neden sadece büyük etkinlikte ilk katılımı alıp ,katılan arkadaşı tanımaya çalıştığımız konusu bir kere daha haklılık kazanmıştır.Birinin aracı bozulduğu zaman, kaza yaşandığı zaman alakadar olmak;offroad kültürünün en temel konularından biridir.Herkese selamlar.
Umut abiye geçmiş olsun..eğer kendisinin bir ustası yok ise gezimizde bize yeşil nivası ile eşlik een Mükremin abinin bir yardımı olabilir...

Savaş Cherokee' Alıntı:

Umutcan geçmiş olsun.

muratımın pençeli logosu da fena olmammış hanı (dikey duran) belki bir arka zemine lastik izi geçebilir..

küçük bir çalışma daha ....

Indian tattoo 408

:smiley:))))))))))))))))))))))))))) Efo abi candır:smiley:
Beyler sabah köroğlunda selamlaştık Umutcanla yaptırmış aracı, duyurulur.
@Mesut abi, hızlan bencede, birinci olacak logoya gurup plaketi var (çok ciddiyim şaka değil)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR