Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,930
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Kusura bakma Burak takılmıştım sadece... Art niyetim yoktu...

Etiketler

serdar06' Alıntı:
Kusura bakma Burak takılmıştım sadece... Art niyetim yoktu...
Abim bende takılıyorum Espirini anladım karşılık vermek istemiştim.. Yanlış anlaşıldıysam çok özür dilerim....

http://www.youtube.com/watch?v=9yHl24QynOM

arkadaşlar hem arzide hem asfaltta hem offroad da nasıl olurdu bizim ekipde bitane olsa

levent7753' Alıntı:
Takas düşünüyormusunuz Burak bey. Birde pazarlık payınız varmı ? :smiley:
Takasın neyle olacağına bağlı Levent bey mesela konjektörün nerede olduğunu bilene hediye bile edebilirim:D

Alet erdavatı toplayıp geleyim, olurya bana çıkabilir.

Umarım bir an önce ve en masrafsız şekilde sorunu giderirsiniz. Allah kaza bela vermesin.

Erem' Alıntı:
Almayayım.. karbonu fazla diyorlar...:smiley:

nede çabuk yayılıyor namım :D

Savaş abim sen az önce bana plaka sorduğunda "araç hasarlı ve bizdemi" demiştim ya
plaka benzerliğiymiş...

2013 04 01 151207

Erem Abim şu benim sogutma sisteminin havasının nerden alındıgınıda bi bulsak tam süper olucak aslında :smiley:

burak mehmet' Alıntı:
Abim bende takılıyorum Espirini anladım karşılık vermek istemiştim.. Yanlış anlaşıldıysam çok özür dilerim....

Ya bu klavye başında bişey diyoruz ne demek istediğimiz anlaşılmıyor. Yanlış anlama falan yok, estağfurullah :smiley:

http://haber.mynet.com/amator-kumede-fikra-gibi-olay-686742-ilginc-haberler/?utm_source=Mynet_HomePage

:smiley:))

burak mehmet' Alıntı:
Hafta Sonu çıkartmıcam seni dedim Xj ye küstü şarjı kesti :( Dinamodan değil kollektörüde bulamıyoruz? Nerededir bu aracın kollektörü aceba ?
Murata sormayın bilmiyor o...

Burak şu eklediğim resimde ignition coil yazan senin konjektör diye aradığın parça sanırım. bi ara kontrol etsene...

Capture

yok abim o bobin sanırım..
Benim aradığım parça alternatörden çıkıp tesisata bağlayan bir kablo demetinin devamında... ama nerede :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR