Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,930

Etiketler

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Günaydın,
Erkan abim Sırf senin fotoğrafların için telefondaki internet paketimi değiştirdim,yükle şimdi yükleyebildiğin kadar...

Güzel bir hafta olsun güzel insanlar, Savaş abi sabah kahvaltıda ılık süt çiğ yumurtamı vardı one gür ne güzel bir sesdi öyle :smiley:)

Günaydın ANOFF günaydın güzel insanlar saglıklı bol kazançlı bir hafta olması temennisiyle

Hafta Sonu çıkartmıcam seni dedim Xj ye küstü şarjı kesti :( Dinamodan değil kollektörüde bulamıyoruz? Nerededir bu aracın kollektörü aceba ?
Murata sormayın bilmiyor o...

burak mehmet' Alıntı:
Hafta Sonu çıkartmıcam seni dedim Xj ye küstü şarjı kesti :( Dinamodan değil kollektörüde bulamıyoruz? Nerededir bu aracın kollektörü aceba ?
Murata sormayın bilmiyor o...
Kaputu açmışlar kollektörü çalmışlar :smiley:Hani kollektörü çalmasalar :smiley: Ne kollektörmüş arkadaş bi bulamadık ya ama bugun bulucaz azimliyiz :smiley: Amerikan arabada japon dinamomu olur la ayrıca :smiley:

Murat;

Büyük ihtimalle Denso dinamo vardır. Ucuz ve kolay bulunabilir olması ile tercih edilmiş olabilir.
Bu arada aradığınız parça kollektör değil de konjektör olmasın? :smiley: Zira kollektör şarj dinamosunun içinde kömürlerin bastığı bakır şeritli parçadır, ne kaçar ne kaybolur...

Burak, dinamo çıkışından voltaj okuyor musun? Öncesinde kömür ve kollektörden de başlamak gerekebilir arızayı aramaya.

Selamlar.

mozbay1907' Alıntı:
Kaputu açmışlar kollektörü çalmışlar :smiley:Hani kollektörü çalmasalar :smiley: Ne kollektörmüş arkadaş bi bulamadık ya ama bugun bulucaz azimliyiz :smiley: Amerikan arabada japon dinamomu olur la ayrıca :smiley:
Duyunca bi ürperdim zaten..

Tuylerimdikendikenoldu

Erem' Alıntı:
Murat;

Büyük ihtimalle Denso dinamo vardır. Ucuz ve kolay bulunabilir olması ile tercih edilmiş olabilir.
Bu arada aradığınız parça kollektör değil de konjektör olmasın? :smiley: Zira kollektör şarj dinamosunun içinde kömürlerin bastığı bakır şeritli parçadır, ne kaçar ne kaybolur...

Burak, dinamo çıkışından voltaj okuyor musun? Öncesinde kömür ve kollektörden de başlamak gerekebilir arızayı aramaya.

Selamlar.
Bende konjektör diye biliyorum abim de Burak kollektör deyince dedim değiştirmeyim yanlışsa buragın ustune atarım :p Abi kömürleri felan sökmüşken değiştirdik dinamo şarj ediyor bakalım akşam başka bi usta bakıcak :smiley:

Erem' Alıntı:
Murat;

Selamlar.
Doğruur abim denso var üzerinde çıkışlardan voltaj okuduk herşey düzgün yinede kömür değişimi yaptık kollektörü bulsak veya konjektörü ( artık hangisi ise :smiley: ) sorunu çözücez..
bu arada Xj moovisor ışıksız boyasız 100 tl Gel vatantaşşş :D

burak mehmet' Alıntı:
Doğruur abim denso var üzerinde çıkışlardan voltaj okuduk herşey düzgün yinede kömür değişimi yaptık kollektörü bulsak veya konjektörü ( artık hangisi ise :smiley: ) sorunu çözücez..
bu arada Xj moovisor ışıksız boyasız 100 tl Gel vatantaşşş :D
Oğlum kar payı koysaydık üstüne eccuk :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR