Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,914

Etiketler
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

İlk yardım eğitiminden yeni çıktım. 1 gün daha var... Sertifikalı ilk yardım uzmanı olcam inşallah :smiley:

2 sene önce almıştım sertifikayı, bu sene de denk geldi güncelleme eğitimine gittim. Düzenli güncelleme de inanın çok önemli, ne olursa olsun, sürekli kullanmadığımız şeyler olduğu için insan unutuyor bazı şeyleri...

Savaş Cherokee' Alıntı:
Hadi ben kırgınım herkese biraz da diğerlerine ne oluyor:smiley:)) Bu arada p.tesileri böyledir.Sen salı çarşamba gör:smiley:
savaş abim neye kırılmış kim üzmüş ?

Vay arkadaş.Neredeyse 30 tane adamı birbiri ile tanıştırdık, en az 15-20 si canciğer kuzu sarması oldu, gezi yapacaz, düzgün adam ayıklıyacaz diye günlerce pc başında günde 7-8 saatimizi verdik, Türkiyede ilk defa bir gurupta doğan çocuğa altın alıp gitme olayını, düğün yapana gitme durumunu, d.günü olanın d.gününü kutlamayı başardık.Gece yarısı 12-13 jeep i, gezilerde 20-25 jeep i bir araya getirdik; biri kalkıp yaw Allah razı olsun demiyor:smiley:))Bebeği leylek getirmedi yaw, 9 ay annesi karnında taşıdı:smiley:İnsan bekliyor valla azcık koltuk altına karpuzu.Özellikle son zamanda gurupta; kendi kendine bir araya gelmiş tesadüfi bir gurup havasımı var ne:smiley:))
Not;Havalardan ben mi çok duygusalım?Siz de baharda böyle oluyormusunuz?İlk büyük etkinlikte beni omuzuna alıp gezdirse, bir tur atsamı acaba yaşıtlarım, benden küçükler?(abilerim, büyüklerim değil tabi)Allah birlikteliğimizi bozmasın...
Not2;Erkan abi akşam yemeğe bir yere sözün varmı? :smiley:

Savaş Cherokee' Alıntı:
Vay arkadaş.Neredeyse 30 tane adamı birbiri ile tanıştırdık, en az 15-20 si canciğer kuzu sarması oldu, gezi yapacaz, düzgün adam ayıklıyacaz diye günlerce pc başında günde 7-8 saatimizi verdik, Türkiyede ilk defa bir gurupta doğan çocuğa altın alıp gitme olayını, düğün yapana gitme durumunu, d.günü olanın d.gününü kutlamayı başardık.Gece yarısı 12-13 jeep i, gezilerde 20-25 jeep i bir araya getirdik; biri kalkıp yaw Allah razı olsun demiyor:smiley:))Bebeği leylek getirmedi yaw, 9 ay annesi karnında taşıdı:smiley:İnsan bekliyor valla azcık koltuk altına karpuzu.Özellikle son zamanda gurupta; kendi kendine bir araya gelmiş tesadüfi bir gurup havasımı var ne:smiley:))
Not;Havalardan ben mi çok duygusalım?Siz de baharda böyle oluyormusunuz?İlk büyük etkinlikte beni omuzuna alıp gezdirse, bir tur atsamı acaba yaşıtlarım, benden küçükler?(abilerim, büyüklerim değil tabi)Allah birlikteliğimizi bozmasın...

Abovvv, Başkanı kızdırmış birileri :smiley: kuru kuru teşekkür yetmiyor diyor adam. Arabasına bir iki aksesuar mı alsak napsak :smiley:

Savaş Cherokee' Alıntı:

benim bu zamana kadar gördüğüm en samimi en içten en aktif en kopmayan en bi sürü güzel insan dolu ve başkanı maşallah süper olan grup :smiley:) on numarasınız savaş bey :smiley: teşekkürler..

Başkanım bu gurup için ne kadar çok özveride bulunduğunu biliyoruz gece gündüz demeden uğraştığını, bu gurubu bir arada tutmaya calışmak icin emeklerinin farkındayız ve biz sana teşekkür etmiyoruz biz sana sevgimizi ve saygımızı veriyoruz, bu kuru bir teşekkürün yanında çok ama çok şey ifade eder ve gerçekten son derece içten söylüyorum cabaların emeklerin için bu kadar güzel insanı bir araya getirdiğin için çok ama çok teşekkür ederim ve bu güzel insanlara da bir kez daha teşekkür ederim iyi ki sizleri tanımışım, aranızda olmaktan sizleri tanımaktan çok ama çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum

iroqua' Alıntı:
Başkanım bu gurup için ne kadar çok özveride bulunduğunu biliyoruz gece gündüz demeden uğraştığını, bu gurubu bir arada tutmaya calışmak icin emeklerinin farkındayız ve biz sana teşekkür etmiyoruz biz sana sevgimizi ve saygımızı veriyoruz, bu kuru bir teşekkürün yanında çok ama çok şey ifade eder ve gerçekten son derece içten söylüyorum cabaların emeklerin için bu kadar güzel insanı bir araya getirdiğin için çok ama çok teşekkür ederim ve bu güzel insanlara da bir kez daha teşekkür ederim iyi ki sizleri tanımışım, aranızda olmaktan sizleri tanımaktan çok ama çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum
çok güzel açıklamışsın Erkan. Daha ne denir ki :smiley:

Keyifli bir aksam sohbeti...

Image

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR