Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeomad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,847
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 642,914
Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

burak mehmet' Alıntı:
ünlü olursam eğer Kenan Erçetingöze verin fotoğraflarımı ..
Günaydın..
Bi an Fotokritiğe koydugumuz ilk foto aklıma geldi :smiley: Neye baktığın değil ne gördüğün önemlidir ! Çok sanatsal bi çalışma olmuşdu :D

Etiketler

mozbay1907' Alıntı:
Bi an Fotokritiğe koydugumuz ilk foto aklıma geldi :smiley: Neye baktığın değil ne gördüğün önemlidir ! Çok sanatsal bi çalışma olmuşdu :D

Ama buraya koymasak grup sağlığı ve bizim gruptaki geleceğimiz açısından iyi olur...

arkadaşlar yeni gününüz yeni haftanız çok güzel ve kolay geçsin.. bereketli bir hafta olsun..

577245 605272706153670 1747551319 n

burak mehmet' Alıntı:
anaaa işte benim hayalimdeki renk ve donanım...
burak o fotolar neydi öyle,, hele siyah noktalı olanı, kaydettim ilerde şantaj olarak kullanabilirim ;)

erka' Alıntı:
burak o fotolar neydi öyle,, hele siyah noktalı olanı, kaydettim ilerde şantaj olarak kullanabilirim ;)
Cumartesi akşam Savaş abimle yaptığımız Tan gazetesi muhabbetine itafen koydum.. Üzerimdeki Vahşi kuzuyu islami usullere göre bursa işi çift su verilmiş bıçakla avlamıştım...

burak mehmet' Alıntı:
Cumartesi akşam Savaş abimle yaptığımız Tan gazetesi muhabbetine itafen koydum.. Üzerimdeki Vahşi kuzuyu islami usullere göre bursa işi çift su verilmiş bıçakla avlamıştım...
alemsin burak :smiley:

erka' Alıntı:
arkadaşlar yeni gününüz yeni haftanız çok güzel ve kolay geçsin.. bereketli bir hafta olsun..
Erkan abim en çok istediklerimden ve ilerde mutlaka yapıcaklarımdan bitanesi süper bişey bu ya :smiley:

mozbay1907' Alıntı:
Erkan abim en çok istediklerimden ve ilerde mutlaka yapıcaklarımdan bitanesi süper bişey bu ya :smiley:
muratım, inşallah en kısa zamanda dileklerin yerine gelir istediklerine kavuşursun kardeşim..

482487 592814600732814 436082793 n

erka' Alıntı:
muratım, inşallah en kısa zamanda dileklerin yerine gelir istediklerine kavuşursun kardeşim..
İnşallah abim zamanla olucak bakalım :smiley:
Burda aynalarada bi çözüm buldumu rafting için ideal bir araç ortaya çıkar sanırım :p :smiley:

Turgay Vitara' Alıntı:
Merhaba,
Cumartesi günü belki de bu senenin son karının tadını çıkarmak için Halaçlı, Subaşı,Ücret mahallelerinde yaptığım gezi fotoğraflarıdır.
İyi haftalar.
Turgay bey ellerinize sağlık.Son kardan baya istifgade etmişsiniz, bizde gitmiş kadar olduk resimler sayesinde.Büyük etkinlikte tanışmak dileği ile.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR