Ankara-kazan- Pazar-karagöl Ve Orman Gezimiz 8 Aralık 2013

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mustafa Balcı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,212

Mustafa Balcı

Ferman Padişahın / DAĞLAR BİZİMDİR
Yer
Ürgüp
Sabah 09:30 Eryaman şeker Shell'den hareket eden yedi araçlık konvoyumuz dün Ankara'ya yağan ilk karın gazıyla daldık Pazar'dan Ormanlara.Yerlerde ilk teker izinin bize ait olması ayrı bir keyif...Ekip başı Ümit Uyar.Pirimiz Üstadımız önde tam gaz dalıyor karlara.Öğleye kadar Karagöl civarında ilk mola ve aksiyonları yaşadıktan sonra Saat 14:00 gibi yemek molamızı verdik.Hemen ateşler yandı,mangallar ateşlendi,semaverler fişeklendi...
Yemek ve çay keyfimizin ardından da dönüşe geçip saat 16:45 gibi Kazan girişinde vedalaşıp bir dahaki buluşmayı dört gözle beklemek üzere gazladık

IMG 4313a

IMG 4314a

IMG 4318a

IMG 4330a

IMG 4332a

Etiketler
Ynt: Ankara-kazan- Pazar-karagöl Ve Orman Gezimiz 8 Aralık 2013

Güzel gezi olmuş 1 ay evvelde biz aynı yoldan gitmiştik karda daha güzel olmuştur.
Buarada toyota sizinmi yenikentte birkaç kere gördüm aracı yakından inceledim güzel olmuş güle güle kullanın çamurunuz bol olsun.

bafralı' Alıntı:
Güzel gezi olmuş 1 ay evvelde biz aynı yoldan gitmiştik karda daha güzel olmuştur.
Buarada toyota sizinmi yenikentte birkaç kere gördüm aracı yakından inceledim güzel olmuş güle güle kullanın çamurunuz bol olsun.
MERHABA
Evet Yenikent'te gördüğünüz Toyota benim,gerçekten çok memnunum,düz vites olması,elektronik olmaması,yükseltme kitinin 4 " olması bana çok avantaj sağlıyor.İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Bu hangi karagöl kızılcahamam-çankırı yolundaki mi? Bek benzemiyor güzergah, farklı bir yer herhalde.

sakyuz' Alıntı:
Bu hangi karagöl kızılcahamam-çankırı yolundaki mi? Bek benzemiyor güzergah, farklı bir yer herhalde.
Burası Kazan'ı geçince sağa "Pazar" tabelasından dönerek gidilen göl.Sizinki Işık Dağı

Burası Kazan'ı geçince sağa "Pazar" tabelasından dönerek gidilen göl.Sizinki Işık Dağı

Teşekkürler ankarada gezilecek yeni yerler arıyordum zaten bir ara o tarafa uğrayayım..

sakyuz' Alıntı:
Teşekkürler ankarada gezilecek yeni yerler arıyordum zaten bir ara o tarafa uğrayayım..
Ankara'da gezilecek yerler arasına (Tabi gitmediyseniz) Beypazarı arkasında Kıbrıscık civarını ve Karaşar-Eğriova taraflarını eklemeyi unutmayın.Muhteşem yerler

Ankara'da gezilecek yerler arasına (Tabi gitmediyseniz) Beypazarı arkasında Kıbrıscık civarını ve Karaşar-Eğriova taraflarını eklemeyi unutmayın.Muhteşem yerler

Karaşar-eğriova civarı nerdeyse sabit adres oldu, yoldaki taşların yerlerini bile ezberledim:smiley: Kıbrışçık tarafına da bir iki kere uğraşmıştım ama sonra uzaklığından mıdır nedir pek gitmedim. Ordan boluya doğru çıkan yol üzerinde de güzel yerler vardı hatırladığım kadarıyla. Hatta benim rav4'ün gördüğü nadir'off road' denemelerinden biri de o yol civarındaki göl etrafındaki bir kayalık yola yanlışlıkla girip geri dönemeyip mecburen ilerlemek şeklinde olmuştur. Bolu'ya yakın adını 'kuş cenneti' koydukları yere yakın biryerdi, belki de gölün adıdır hatırlamıyorum. Tabi yaygın bilinen kuş cenneti değil bu, başka biryer. Etrafta da pek ilginç kuşlar yoktu herhalde mevsimine denk gelmedik.

Guzel bir gezi olmuş, tekrari olacak mi? Bende katilmak isterim. Selamlar

serdarhappy' Alıntı:
Guzel bir gezi olmuş, tekrari olacak mi? Bende katilmak isterim. Selamlar
Gezilerimiz 15 günde bir tekrar ediyor.Haberdar olmak isterseniz Kazım Karabekir caddesinde Shell benzinliğin içinde FM Tuning var.Oraya irtibat numarası bırakabilirsiniz.
selamlar

Güzel gezi olmuş,ellerinize sağlık.
Resimlerdeki Nissanla Elvankent Shell de geçen hafta karşılaştık...
Ben onlara baktım onlar bana ama istikametler farklı oldu.
Anoff olarak bizimde gezilerimizi bu adresten takip edebilirsiniz isterseniz.
Selamlar...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=90764.new#new

salih yardımcı' Alıntı:
Güzel gezi olmuş,ellerinize sağlık.
Resimlerdeki Nissanla Elvankent Shell de geçen hafta karşılaştık...
Ben onlara baktım onlar bana ama istikametler farklı oldu.
Anoff olarak bizimde gezilerimizi bu adresten takip edebilirsiniz isterseniz.
Selamlar...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=90764.new#new
Salih Bey resimdeki Nissan ile Elvankent değil de muhtemelen Eryaman şeker Shell'de karşılaşmış olabilirsiniz.Bizim buluşma yerimizdi,Oradan Ayaş,Bayat,Başayaş,At deresi tepeleri gezdik.Sizi de ilgiyle izleyeceğim verdiğiniz adresten.
Selamlar

Merhaba Mustafa bey,
Elvankent Banka bloklarının yanındaki Shell den yakıt aldı ve çıktı araba,ben de yakıt aldım ve geçen haftaki etkinliğe gittim.
Biz de Kazan yolunda Otobanın kenarından giderek Ayaş tarafındaki Çanıllı göletine gittik ve yol üstündeki dere ve tepelerde gezindik.
Bu da benim Suzi nin sayfası.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=90116.0

Görüşmek,tanışmak ümidiyle.
Selamlar.

İyi günler
Sy Balcı
Paylaşım için teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR