Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan son_kral_54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,343
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 899,668

yok bişi...

• .

Kullanılan: 3 50.0%
  • .

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Etiketler

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

son_kral_54' Alıntı:
sanırım bu hafta balık şöleni varmış.
ömer bey daha detay verecektir.merakla bekliyoruz.

[/quote

Çanıllı,ya bekleriz tüm arkadaşlar davetlimiz 25-26 haziran geçen seferki gezide bulunduğunuz yakada turna balığı tutma yarışmamız var

http://www.oltacilar.com/sin-ab-der-1-turna-baligi-yakalama-yarismalari-senligi-25-26-haziran-2011-t9475.html

şavcıoff' Alıntı:
dopamin' Alıntı:
Hüseyin&şevki usta bek mökgem olmuş muhafazalar elinize sağlık

abi görüşemiyoruz bi sorun yoktur inşallah aramız da görelim seni

Şevki usta çok sağol iyiyim,de arabanın g..... doğrultamadım bir türlü yağ kaçağı,alternatör derken elimde kalacak kerata

http://www.oltacilar.com/sin-ab-der-1-turna-baligi-yakalama-yarismalari-senligi-25-26-haziran-2011-t9475.html
valla sırf seyir amaçlı gelmeyi düşünüyorum.oltayla pek haşır,neşir olmadım.yada bana öğretmelisin olta balıkçılığını ;)
şevkiyle serpmeleri alıp gelsek bizi koştururlar heralde :D
fabrikada vardiyalar allak,bullak mesaiye yazmazsalar niyetim var,hatta geceden çadırlıda olabilir.

son_kral_54' Alıntı:
valla sırf seyir amaçlı gelmeyi düşünüyorum.oltayla pek haşır,neşir olmadım.yada bana öğretmelisin olta balıkçılığını ;)
şevkiyle serpmeleri alıp gelsek bizi koştururlar heralde :D
fabrikada vardiyalar allak,bullak mesaiye yazmazsalar niyetim var,hatta geceden çadırlıda olabilir.

Hamdi bey bekleriz oltacılık biraz sıkıcı gelebilir daha öncede dediğim gibi oltanın bir ucunda nadiren bir balık genellikle diğer ucunda bizim gibi bir alık bekler dururuz ama terapi gibidir iyi gelir isteyene bildiğimizi öğretmekten onur duyarız etkinlik kamplı cumartesiden gideceğiz

TURNUVA BÖLGESİ FOTOLAR

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Fotoraf0505

Fotoraf0506

Fotoraf0531

Fotoraf0504

Fotoraf0507

Ömer Bey,
şimdiden rastgele,
balıktan anlamayız ama inşallah haftasonu seyetmeye geliriz.

son_kral_54' Alıntı:
hayırlı gün ve cumalar,herşey gönlünüzce olur inşallah.tmm.benim aracı parçalayıp fazlalık çıkarmadan onararak toplayalım ne dersiniz ;) :D :D

Hamdi bey günaydın iyi usta vida artıran ustadır

dopamin' Alıntı:
Hamdi bey günaydın iyi usta vida artıran ustadır
ozaman ben iyi usta istemem.
amatörce dağıtıp,toplarız fazlalık çıkarmadan.
lakin toplarken arka koltukları önemi alırız,vides kollarınımı karıştırırız,şanzımanla defransiyelin yerinimi karıştırırız bilemem.
ama fazlalık çıkarmayız ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR