Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbeğ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,786
Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

burak mehmet' Alıntı:
bir yanım derki "tatsız aşa tuz neylesin akılsız başa söz neylesin" diğer yanım derki "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

Alttaki üye 3 günlük bebeğin gazının nasıl çıkarılacağını bliyormu acaba ?

evet biliyorum 7 aylık bir oğlum var azda olsa tecrübeliyim :smiley: yada olduğumu düşünüyorum :smiley: .şöyle yapacaksınız kucağınıza alın ve sırtını yavaş yavaş okşayın olmadı kundak içindeyken karnı omzunuza gelecek şekilde tutarak sırtını okşayın çok küçük bir sesle beraber gazı çıkar :D en azından ben ilk günden beri hep öyle yaptım hiç bir sıkıntı çekmedim. ;)

Alttaki üye babam uçağa binmek istemiyor nasıl ikna edebilirim yol gösterir misiniz ?

Etiketler

xanax içirin ...pamuk gibi olup uçağa biner..

çok acıktım be arkadaş ne yemek yaparsın bana?

Bu yeter mi size yoksa pilav da olsun mu / alttaki en önemli olmazsa olmazın nedir?

Alicin deresi 373

dopamin' Alıntı:
Bu yeter mi size yoksa pilav da olsun mu / alttaki en önemli olmazsa olmazın nedir?

of off offff yerimmmmm

Olmazsa olmazımmm ::smiley: ...... yok öyle birşey hayatımda :smiley: hiçbir şey yada hiç kimse olmadan da oluyor , olmak zorunda , hayat bu ...

Alttaki gel burayaaa :p söyle bakalım 1 hafta boyunca günde 12 saat ders çalışabilir misin :D

Ynt: Alttaki senin yazd���n �eyi yapabilir mi?

BTB_Wild' Alıntı:
of off offff yerimmmmm

Olmazsa olmaz�mmm ::smiley: ...... yok �yle bir�ey hayat�mda :smiley: hi�bir �ey yada hi� kimse olmadan da oluyor , olmak zorunda , hayat bu ...

Alttaki gel burayaaa :p s�yle bakal�m 1 hafta boyunca g�nde 12 saat ders �al��abilir misin :D

finallerden �nce ba�arm��l���m var...

peki alttaki �ye bebeklerin neden g�nd�z uyuyup gece uyan�k kald���n� anlatabilirmisin ? hadi onu ge�tim uayan�kken neden a�l�yorlar...bide bu �zd�rap nezaman biter �imdilik sadece 5 g�nl�k :(

öncelikle allah analı babalı büyütsün yavrunuzu.bu ızdırap ne zaman mı biter.kesin ve son cevap ''ikinci dünyaya gelince biter,,tekrar allah bağışlasın...
alttaki;neden insanın hayatına aynı anda çok kişi girer ve gidince hepsi gider :smiley: olmayınca hiç yok olunca çok...

Dursun tutmuş temeli
temel sana bir soru soracağım demiş temel eyvallahı çekmiş..
dursun: Kanadı var uçamaz, peteği var bal yapamaz, iğnesi var sokamaz nedir bu..?

temel: Öpeyim öyle arıyı demiş ;D ;D ;D

Altta ki, mart ayında denize girebilir misin?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR