AISIN Manuel HUB montajım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vetmederes Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,264

vetmederes

Kamp I
Yer
İzmir
Auto hublar artık ömrünü tamamlamış ve önümüz kış olduğu için değiştirmeye karar verdim.Birkaç fotoğraf ile değişimi paylaşmak istedim.

AISIN HUB 2 adet
[attachment=1]

Lastik sökümü ve AUTO Hub
[attachment=2]

Auto Hub
[attachment=3]

Auto hub çıkarılmış halde
[attachment=4]

100 1819

100 1821

100 1822

100 1823

Etiketler
Ynt: AISIN Manuel HUB montajım

devam
[attachment=1]
sıvı conta ile manuel hub takılır

[attachment=2]

pul ve segman dikkatlice takılır
[attachment=3]

lastik takılır
[attachment=5]

Son 2 fotoğrafın yerlerini yanlış yapmışım kusura bakmayın artık ;)

100 1825

100 1827

100 1828

100 1829

100 1831

Naturalist61' Alıntı:
Manuelleri nereden kaça aldınız aynı sorun benim 2000 sport tada var. Selamlar...

Tanesini 170 TL'den aldım.Orman müd. araçlarında görmüştüm ( Isuzu tfr-tfs 4x4 ) önce WARN alacaktım ama fiyat biraz daha pahalıydı.Isuzu yedek parçası olarak sipariş verdim.

paylaşım için teşekkürler benim fronteranın da ön hublardan ses geliyor büyük bir ihtimalle değişecek bende manuel taktırmak istiyorum fiyat cok iyi herhangi bir ısuzu parcacısından bulabilirmiyim

frontera 78' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler benim fronteranın da ön hublardan ses geliyor büyük bir ihtimalle değişecek bende manuel taktırmak istiyorum fiyat cok iyi herhangi bir ısuzu parcacısından bulabilirmiyim

Isuzu yedek parça satıyorsa sipariş üzerine getirirler sadece opel demeyin yeter :smiley: tfr-tfs 4x4 ya da orman müd. isuzu 4x4leri derseniz yeterli olur.

Paylaşım için tşk bende,de var iki tane takılışı sizin araç,ile aynıdır herhalde

[attachment=1]

AVM free wheeling hub

Selamlar

Tanesi 170 tl BEDAVA gercekten süper uygun ve en kaliteli japon manuel hub

güle güle kullanın hangi serivti bende yedekleyım bir takım

selamlar

dopamin' Alıntı:
Paylaşım için tşk bende,de var iki tane takılışı sizin araç,ile aynıdır herhalde

[attachment=1]

Sizinkileri hiç görmediğim için birşey diyemicem.Benim taktıklarım montaj olarak aşağı yukarı warn marka olanlarla aynı fiyat daha uygun olduğu için bunu trecih ettim. Damast ( Murat ) arkadaş sizin hublar hakkında bilgiye sahiptir.Kendisine soralım online ise.

damast' Alıntı:
Selamlar

Tanesi 170 tl BEDAVA gercekten süper uygun ve en kaliteli japon manuel hub

güle güle kullanın hangi serivti bende yedekleyım bir takım

selamlar

Ben isuzu servisine gittim Murat bana getirtirmisiniz dedim onlar da sanırım İstanbul'dan sipariş ettiler olmazsa tam ismini yarın öğrenip bildireyim.Warn marka olanları 550 dediler seninkilerdendi sanırım.

Bence en kaliteli HUB AISIN sonra sırası ile WARN,SUPERWINCH,AVM dir fiyat mükemmel
siparızten sonra ne kadar zamanda geldi bir isuzu kutu fotosu yada isuzu numarını alabilirmiyiz

selamlar

vetmederes' Alıntı:
Ben isuzu servisine gittim Murat bana getirtirmisiniz dedim onlar da sanırım İstanbul'dan sipariş ettiler olmazsa tam ismini yarın öğrenip bildireyim.Warn marka olanları 550 dediler seninkilerdendi sanırım.

Sağol

Kutu fotosu yada parça numarı iyi olur yedeklemek istiyorum

selamlar

damast' Alıntı:
Bence en kaliteli HUB AISIN sonra sırası ile WARN,SUPERWINCH,AVM dir fiyat mükemmel
siparızten sonra ne kadar zamanda geldi bir isuzu kutu fotosu yada isuzu numarını alabilirmiyiz

selamlar

Cumartesi gittim parçacıya bugün geldi büyük olasılıkla İstanbuldan geldi ben İzmir'deyim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR