7/24 Açık Landrover'cılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan HakanBastoncu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46,274
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 970,166
Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar

Alfonse' Alıntı:
Bende cevapta çok :smiley: çenede :smiley:

Ama;

Analtabildim mi? ;) Kapiş :smiley: ;)

Burda tartışma yok zaten, tartışmak isteyen "Er Meydanı"na gidip döküyo kurtlarını.

Burada küreğin önemi ve kullanım şekli vurgulanıyor ;D ;D ;D

Ufuk abi valla bir ekol yaratıyorsun, Umut şimdiden senin tarzını geliştiriyor ;D

Etiketler

HakanBastoncu' Alıntı:
Abi bilmezmiyim ;D,

Salak gibi kaldığım kanalın daha derininden 2 araçta hıgh'la geçtiler ;D Land Gezisinin fotolarına bak gülmekten ölürsün :smiley: Ya abi benim tarzım Trophy gibi uzun soluklu adrenalinler sanırım. Ben gazlayıp zamanla yarışmayı sevmiyorum 1998 Türkiye Off Road yarışında 3 yarış yaptım, askere gittim. O heyecanı biliyorum fakat Trophy daha ağır basıyor galiba. Batacaksın, vinçleyeceksin, kurtaracaksın, kurtarılacaksın vs. vs. Mustafa Abi MGK beni çektiği sırada vincinin sesini dinleyip mest oldum. Bir mücadele falan benim olayım bu.....

Bilgi ve paylaşımlarınız için teşekkürler

Hakancım burdanmı bahsediyorsun ;) ;) ;D
Th MOV03571

Th MOV03569

Alfonse' Alıntı:
Yönetici demişsin ya :smiley:
:smiley: En iyi müdür ö....lü müdürdür...... :smiley:

Sıkıcı adam getirme yanında da, her sohbet var bende... İllada Off Road konuşulcak diye bişey yok.... Kızlardan bahsederim, Türkbükü anılarımı anlatırım sana ;)

Drunk güzelde, gerek yok, geceyede gerek yok, sohbet edilemiyor çünki, daha doğrusu ben sohbet edemiyorum.... İllada dans edicem, dance dance dance...... :smiley:

Günübirlikte olsa geldiğinde ara.... Telde konuştuk ama, yüzyüze tanışmak başka.....

" Ne kahve, ne kahvehane, gönül muhabbet ister, kahve bahane " :smiley:

Ok? ;D

Eyvallah Dostum,

Gönüller bir olsun başka birşey istemez. Şirketteyim :'( Gece 23/24:00 olur herhelde yemek molası verip sigaramı da bitirdim.Biraz işe asılayım. On- line olan olmayan, Konumuzu okuyan- okuyacak olan her Gezenbilir üyesine sevgi ve selamlar...

Alpçim herşey gönlünce olsun.

HakanBastoncu' Alıntı:
... Batacaksın, vinçleyeceksin, kurtaracaksın, kurtarılacaksın vs. vs. Mustafa Abi MGK beni çektiği sırada vincinin sesini dinleyip mest oldum. .....

Valla Cumartesi günü aynen dediğini yaptım. Çamurlu bir kanala düştüm, önler solda arkalar sağda kaldı. Kilit milit işe yaramıyo. Paşa paşa vinçledik, gır gır gır. Fotolar gelirse yüklerim. Nefis bir orman gezisi oldu.

HakanBastoncu' Alıntı:
Eyvallah Dostum,

Gönüller bir olsun başka birşey istemez. Şirketteyim :'( Gece 23/24:00 olur herhelde yemek molası verip sigaramı da bitirdim.Biraz işe asılayım. On- line olan olmayan, Konumuzu okuyan- okuyacak olan her Gezenbilir üyesine sevgi ve selamlar...

Alpçim herşey gönlünce olsun.

Sağol,
Kolay gelsin.....

:smiley: Kolaysa da, zorsa da başıma gelsin :smiley: İş lazım iş :smiley: Sıkıldım :smiley:

yunus bager' Alıntı:

yahu ne güzel iki gündü, tekrarmı yapsak , , ben şansımı çok zorlamaya başladım evden kovacaklar 2 gün üst üste harcadık bonusları, bonus monus kalmadı. :(

jeep' Alıntı:
Bende tam jeep te küreğe gerek yok yazacaktım.. Ama özel kum paletlerimiz var. İsterseniz sağa sola serpiştirebilirim.

E o fotodaki jeep e kürek gerekmez doğrudur, cadde arabasında küreğin ne işi var ;D ;D

discovery-V8' Alıntı:
yahu ne güzel iki gündü, tekrarmı yapsak , , ben şansımı çok zorlamaya başladım evden kovacaklar 2 gün üst üste harcadık bonusları, bonus monus kalmadı. :(
Evet abi çok güzeldi tekrarı olacak tabi ama Bonuslara dikkat etmek gerekiyor :smiley: bende bonum monus kalmadı ;D ;D
iç işlerine nasıl sevdireceğiz bu işi bir folmül bulamadım :eek: :eek:

discovery-V8' Alıntı:
Valla o bile zor desem ;D ;D

Çok bonkör harcadık bonusları iki günde çook ;D ;D

Çalış biriktir. Önümüzdeki hafta gelirim Ankara'ya belki, Drunk için olsun kenerda az bonus ;D

Hadi bu kadar mesai yeter, eve gideyim artık.

nkurtkaya' Alıntı:
Çalış biriktir. Önümüzdeki hafta gelirim Ankara'ya belki, Drunk için olsun kenerda az bonus ;D

Hadi bu kadar mesai yeter, eve gideyim artık.
Gelin gelin, tanışalım....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.