455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AOCENKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,519
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 224,457
Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

http://www.jegs.com/p/Race-Ready/Race-Ready-Performance-Electric-Exhaust-Cutout-Kits/757985/10002/-1

Etiketler

bugün ahmet abi merak etmiş özellikle geldi bakmak için bir kaç kare ilave edeyimde kaldığımız yerden devam ederiz :smiley:) güneş gözlüklerinizi takmayı unutmayın yada kaynak maskesi :smiley:

100 0976

100 0977

100 0978

unal' Alıntı:
bugün ahmet abi merak etmiş özellikle geldi bakmak için bir kaç kare ilave edeyimde kaldığımız yerden devam ederiz :smiley:) güneş gözlüklerinizi takmayı unutmayın yada kaynak maskesi :smiley:

Saolasın kardeşim ........ Uzun süre kupanın rengine bakmamak lazım hipnoz etkisi yaratıyo........... ;D ;D ;D heryeri turuncu görmeye başlıyosun..

Arabanın Boş kupasına bakınca gözLerimiz kamaşıyor şimdiden. Ne olacak bu işin sonu yaw.

Kolay Gelsin.
Konuyu takip etmekte fayda var.
Harbii bir makinanın doğuşunu izlemek için.

AOCENKER' Alıntı:
Saolasın kardeşim ........ Uzun süre kupanın rengine bakmamak lazım hipnoz etkisi yaratıyo........... ;D ;D ;D heryeri turuncu görmeye başlıyosun..

onur benim korkum bittiğinde esas :smiley:))) bugün ahmet abiyi 2 saate kendine zor gtirdik trafikde düşünemiyorum zaten heee bu arada boyacı 4 yıllığına işi bırakıyomuş dediki abi anca kendime gelirim bu işden sonra :smiley:

bugün denk gelseydik cok büyük makara vardı ne espiriler dlandı anlatamam :smiley:)

unal' Alıntı:
onur benim korkum bittiğinde esas :smiley:))) bugün ahmet abiyi 2 saate kendine zor gtirdik trafikde düşünemiyorum zaten heee bu arada boyacı 4 yıllığına işi bırakıyomuş dediki abi anca kendime gelirim bu işden sonra :smiley:

bugün denk gelseydik cok büyük makara vardı ne espiriler dlandı anlatamam :smiley:)

Sabahtan ordaydım heralde ben gittim sen geldin. Dünde çok güldük Boyacı diyoki abi polis durdur kim boyadı derse sakın buraya getirme bütün bloğu toplar gider ruh hastası bunlar diye ;D ;D ;D adama ciğer röntgeni bile 4 yıl çekemezler adam florosan gibi parlıyo ;D ;D ;D ama çok ugraşıyooo ellerine sağlık walla..

yanlız komple bitince hani olurya panuk şekerler pembe pembe sanki onun gibi olacak buda başına iş açaçak gibime geliyo :smiley:)))))))demedi deme sonra :smiley:))

Gerçekten yanyor ve bitincede yakacak yolları hem motor ve lastikleri ile hem de rengi ve duruşu ile; yetiştirseydinizde hayalet sürücü 2 de nic abinin karşısına çıksaydı :D

Arac bu gun tamamen boyandi bende daha gormedim

SANKİ KENDİ ARABAMI YAPIYORMUŞ GİBİ ZEVKLE keyifle takip ediyorum,en çokta bu tarz işlere para ve emek harcayan zevk ve hobi sahibi insanların türkiyedede olması beni mutlu ediyor. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR