4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan senerozkay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 176
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,857

Etiketler
Ynt: 4. Geleneksel Ercova Yaylası Anadolu Off Road Oyunları (29 - 30 Ekim 2011)

3 senedir kampınıza iştirak ettim çokda keyif aldım bu senede ben ve arkadaşlarım etkinliğinizde bulunacaz...bu arada yeni bir oluşum içersindesiniz heralde başarrılı olacağınızdan güzel etkinlikler yapacağınızdan eminim iyi çalışmalar...bu arada SASDER in açılımı nedir ...

senerozkay' Alıntı:
DÜZELTMEDİR.........
3 Yıldır sürdürmekte olduğumuz Ercova yaylası Anadolu Off-road oyunları SOSDER kulübü olarak ve yönetiminde olduğumuz ve tamamen bizlerin çapalarıyla organize edilen bu etkinlik 4.yılından itibaren yeni kurmuş olduğumuz SAKARYA ALTERNATİF SPORLARI KULÜBÜ (SASDER) tarafından ve yine bizlerin çapalarıyla gerçekleştirilecektir. Zaten bu oyunların esas amacı 29.Ekim Cumhuriyet kutlamaları haftasında etkinlik yapılmasıdır. Yıllardır DOSOD ile bu etkinliklerde beraber hareket etmekteyiz, bu 2 organizasyonda'da DOSOD ile beraber hareket ediyoruz. Siz değerli arkadaşlarımızın yıllardır kemikleşmiş olan bu oyunların aksaması veya iptal edilmesi karşılığında sitemlerinizi haklı bulduğumuzdan, bu konuya sizlerden gelen yoğun istek üzerine aynı yer ve zaman içinde yapılmasına karar verilmiştir. Siz değerli off-road ve doğa sporları dostlarımızı aramızda görmekten büyük mutlluk duyacağımızı belirtir saygılarımızı sunarız.
SASDER

Bülent ERDEM : 0 531 369 91 62
Anlaşılan ortada faklı bir durum var.Ben dahil bir çok arkadaş bu durumun farkına varamadık.Keşke bu açıklamayı en başta yapmış olsaydınız.Hepimiz SOSDER in aldığı karara ve tutuma bir hayli kızgın olmamızdan dolayı bu organizasyonu SOSDER in yaptığını sandık ve öfkemizde buna oldu.İşin aslı Şener en iyi tanıdığım arkadaşım olmasına rağmen yukarıda yazdığım cümleleri yazmaktan çekinmedim.Daha doğrusu onun o olduğunun farkına bile varmadım öfkemden.Sanırım SOSDER bizleri tavırları yaptıkları tutarsızlıkları ile bir hayli öfkelendirmiş.
Durum böyleyse ve bu organizasyon dosot işbirliği ile yapılmakta ise ortada bir sorun yok sanırım ortada yeni de bir oluşum var.Gerekli olduğu yaşanan gelişmelerden de net belliydi hayırlı olsun Şener arkadaşım ve Bülent bey umarım istediğiniz gibi olur her şey.

biz izmir offroad klubu olarak 2 sene peş peşe kampa katıldık ve cok keyıf aldık gecen sene bir karışıklık oldu ercovada degilde başka yere kaydırıldı dendi yıne ercovada bir hareketlilik olmuşdu yanılmıyorsam ama biz arada kaldık ve katılamadık bı senede kurduk kendimizi yıne ercovaya gideriz diye gene bir iptal meselesi cıkdı ve yıne karışdı ortalık bizde bizim bu cevrede bi etkinlık yapmaya karar aldı isterdikki yıne ercovada hep beraber olalım yıne olmayacak
artık seneye daha kararlı bir hamle beklıyoruz
herkeze selamlar izmirden

harika bi off road izlemek için 29-30 ekimi iple çekiyorum. heycan dolu bi yarış olacak..muhteşem bi yayla muhteşem bi off road olcak :smiley:

slm ben bülent erdem 2003 den beri içinde yer aldığım komiserlini vedirektörlünü yaptığım sosder den fikir ayrılıkları yüzünden yönetim den ve kulubümden istifa ettim.
yeni kurduğumuz SASDER (sakarya alternatif sporlar kulubü derneği) tarafından üç senedir yaptığımız ve dördüncüsünü yapacağımız 29 ekim CUMHURİYET BAYRAMI etkinlikleri
içinde yatığımız ANADOLU OFFROAD KULUPLERİ Ercova yaylası oyunlarında görüşmek üzere.
toplanma ve oyunların akısını enkısa zamanda bilgilerinize sunulacaktır.
iletişim :531 369 91 62
saygılarımla

her sene olduğu gibi bu senede güzel bi etkinlik olacağından eminim geyve offrood klubunden 6 araçla katılacaz..yalnız odun bol olsun gece üşümeyelim :smiley:)

[attachment=1]
ercovada

Sasder logo kare201 f3c3ed3146c95b8434e18378c2aff104ndkfj

arkadaşlar daha ne istiyorsunuz anlamadım gitti her hafta offroad oyunları var bunları biz iple çekiyorduk hani ne oldu bu işe gönül vermiş kişiler tarafından yapılan her etkinliğe ben varım ve destekçisiyim sonuna kadar

evet aycan kardeşime hak veriyorum kendisi bütün organizasyonlarda ön saflarda yer alarak tam destek verir ve etkinlik kaçırmaz :D

takip......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR