2003 Freelander 2.0 TD4 HSE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bakinur Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,609

bakinur

Yeni Üye
Merhabalar

freelander TD4 HSE 2.0 araç almak istiyorum 25-30 bin civarı bütçem var
Hafif off road yapmak istiyorum konuyla ilgili bana yardımcı olabilecek veya fikir verebilecek arkadaslar varsa lütfen benimle paylasabilirler mı?

Etiketler
Ynt: 2003 Freelander 2.0 TD4 HSE

merhaba ben şuan 2001 modelini kullanıyorum asfalt ve karda mükemmel ama ofroad derseniz tavsiye etmem hafifde olsa farketmez ayrıca elinideki bütçe ile 2003 model biraz zor kolay gelsin iyi akşamlar..

ibrahim kazanci' Alıntı:
merhaba ben şuan 2001 modelini kullanıyorum asfalt ve karda mükemmel ama ofroad derseniz tavsiye etmem hafifde olsa farketmez ayrıca elinideki bütçe ile 2003 model biraz zor kolay gelsin iyi akşamlar..

Yorum icin tesekkur ederim diğer forum yorumlarında gördüğüm kadarıyla hafif off road yapılıyor tabi siz suan kullandığınız icin daha iyi bilirsiniz bütçeye gelince 2003 zor belki ama 2000-01 bulabilirim diye düşünüyorum hayırlısı,

neden discovery II TD5 değil?3 - 4 bin tl fark ile hiç modifiye yapmadan hafif arazide çok rahat binebilirsin.Konforu da cabası...

800px 2000 2002 Land Rover Discovery II Td5 5 door wagon 2007 12 12

Haklısınız fakat cok büyük araç ve temiz bulabilme endişem var

emin olun 2002 - 2003 freelander da da km 180 -250 bin km nin altında olmayacaktır.Discovery ların freelander lara nispeten servis bakımlı olma şansı daha yüksektir,zira üst sınıf araçlar ve binicileri olduğu için...

Bir ad 2003 buldum km 120000 de temiz kaza boya vs yok ekeriz yaptırdık hayırlısı bakalım

Arkadaslar sonunda 2003 freelander aldım servise götürdüm ve aşağıda yazılı parçaları değiştirmem gerektiği söylendi konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım? Fiyatlar hakkında bilgi
yada onereceginis servis varmı?

Salincak komple on
Fren dıski ve balatasi
Teker bilyasi
Difransiyel takozu
Egzost spirali
Spiral kaset
Kablo demeti

bakinur' Alıntı:
Arkadaslar sonunda 2003 freelander aldım servise götürdüm ve aşağıda yazılı parçaları değiştirmem gerektiği söylendi konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım? Fiyatlar hakkında bilgi
yada onereceginis servis varmı?

Salincak komple on :120 tl iki ad 240 tl
Fren dıski ve balatasi :90 tl balata bir çift disk180 tl
Teker bilyasi:80tl
Difransiyel takozu :35 tl
Egzost spirali :eksozcuya sorulacak
Spiral kaset :anlayamadım
Kablo demeti :anlayamadım

merhaba arkadaşlar,
2004 td4 freelander
motor çalıştıktan bir kaç saniye sonra kendi stop ediyor.
5-10 dk sonra çalıştıktan sonra stop etmiyor.
bu neden kaynaklanır bilgisi olan varmıdır?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR