2001 Ve Üstü Gc Wj 4.7 Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dtmbk78 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,579

dtmbk78

Ana Kamp
Herkese iyi forumlar öncelikle. 2001 ve/veya üstü 4.7 V8 GC arıyorum. Malum sitede bununla ilgili birçok ilan var, ancak sorum şu olacak bu araçlarda çok değişken fiyatlar var ortalama bir değer ne olmalı ona göre bütçemi ayarlamaya çalışacağım. Birde bildiğiniz tanıdığınız araç varsa mesaj atarsanız sevinirim.

Etiketler
Ynt: 2001 Ve Üstü Gc Wj 4.7 Arıyorum

aslında çoğu aracı fiyatı aynı, 26000 e aldığın bir araç 10-15 masraf çıkarttığında temiz bir araçla aynı fiyata geliyor:smiley: yürür aksam motor vs para harcayak düzeltilirde

km ve görsel temizlik okadar rahat aşılamaz, araç boyalıysa boyalıdır yada ön göğüs yamuşmuş, deri koltuk çatlamışsa yaptırsanda artık orjinal değildir , ben iyi birtane overlan satıyordum ama aracı yapmaya başladığımdan artık satılık değil

limited overland farkı var bide, aralarında güç ve tork farkı var(bide aksesuar)

IMG 0136

35 binden civarından başlıyor fiyatlar ama masraf ister o araçlar,temiz bakımlı olanını 45 binden aşağı zor bulursunuz. 35 bine alsanız bile aradaki o fiyat farkı sizden çıkar sanayi git gel de cabası. Ayrıca detay farklar da mevcut Prins LPG var normal LPG var, 8 sene önce takılmış LPG kiti var,yeni yakılmış kit var hesabı.

Üstad. Aracım 2000 model ilgilenirseniz görüşürüz. Aracım sıfır masraf tır.

Ilanı yeni buldum
Aracınız çok güzel ancak benim bütçeyi aşıyor. Ilginize teşekkür ederim.

Nihayetinde 2000 wj 4.7 v8 almış bulunmaktayım. Gezenbilir üyelerinin değerli yorumlarına teşekkür ederim. Aracımın resimlerini en kısa zamanda ekleyecegim.

Merhaba, ben de uzun süredir araç bakıyorum.

Linkteki araç için galeri km si orijinal diyor, 120 bin km de bir aracın direksiyonun böyle olması mümkün mü? Araç ilk muayeneye 2013 de 103 binde, sonra 2014 de 214 binde girmiş. yorumlarınızı rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cadde-motors-tan-2001-mdl-grand-cherokee-4%2C7-benzin-pluslpg-full-4x4-211106489/detay

rampadacore' Alıntı:
Merhaba, ben de uzun süredir araç bakıyorum.

Linkteki araç için galeri km si orijinal diyor, 120 bin km de bir aracın direksiyonun böyle olması mümkün mü? Araç ilk muayeneye 2013 de 103 binde, sonra 2014 de 214 binde girmiş. yorumlarınızı rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cadde-motors-tan-2001-mdl-grand-cherokee-4%2C7-benzin-pluslpg-full-4x4-211106489/detay
Dışarıdan araç iyi gibi duruyor.Kendimde 239000km de 4,7 wj sahıbı olarak ilk dıkkatımı çeken durum dıreksıyonun görüntüsü,Ön panjurun ayarsız durması,yazılana göre 2001 model ama qudra drive yazmıyor olması ve km side lpg takıldıktan sonra fazla yol yapılmış olabılır bence :smiley:

erolkan' Alıntı:
Dışarıdan araç iyi gibi duruyor.Kendimde 239000km de 4,7 wj sahıbı olarak ilk dıkkatımı çeken durum dıreksıyonun görüntüsü,Ön panjurun ayarsız durması,yazılana göre 2001 model ama qudra drive yazmıyor olması ve km side lpg takıldıktan sonra fazla yol yapılmış olabılır bence :smiley:

Merhaba, teşekkür ederim bilgi için. İlk mesajda ikinci muayene için 214 bin yazmışım 114 bin olacak, düzeltemedim. bu araç uzun süredir satışta, 40 bin gibi bir rakam istiyorlardı. Ben 2.7 CRD baktığım için çok ilgilenmemiştim. 2.7 düzgün bir araç bulamadığım için 4.7 lere bakmaya başladım. İlla düşük km olması gibi bir takıntım yok ama en azından ne olduğunu yada geçmişini bilmek önemli.

Km düşürerek satış yapmak ayıplı mal sayılmıyor mu artık, bu uyulamayı bu kadar kolay yapmaları normal değil sanki

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR