2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan h.i.d Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 120
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,239
Ynt: 2001 Model Grand Cherokee 3.1 TD Hakkında

kahraman826' Alıntı:
neden bu aracları bu kadar kötülüyorsunuz anlamadım siz alıpda kullandınızmı bu aracları
ben yaklaşık 7 aydır kullanıyorum yaklaşık 11500 km yol yaptım sadece yağlarını değiştim
o kadar aracımda 192500 km de yaklaşık yapmayın bu kadar kötülemeyin bu aracları
bu aracı kötüleyenler yüzünden fiyatları bu kadar düşük zaten bence o söylediğiniz aracların 10 tanesini cebinden cıkarır bizde 2 tane var 2000 ve 2001 model şahs

Kahraman bey siz bu arkadaşlara kulak asmayın.Ortamı tekrar germek istemem ama JEEP markasını beğenmeyen bilmeyen anlamayan hatta haketmeyen bu arkadaşlara birşeyleri anlatamassınız.Biryerlerden duydukları yarım yamalak bilgilerle burada marka kötülemek sanırım bastırılmış duygularını tatmin ediyor.Siz de bu araçtan var hem de 2 ADET VE MEMNUNSUNUZ...Bu benim için yeterli.

Etiketler

Merhaba arkadaslar. gecen hafta takasla 2001 model 3.1 grand cherokee aldim. satma amacli. ama satmadan da binmek niyetindeyim. bunun kullanim klvuzu olan arkadas varmi? int.de bulabilirmiyim?mail yada kaorgo ile gonderebilirmisiniz? pm den gorusebiliriz. simdiden tskler...

hayırlı olsun bende 3.1 td kullanıcısıyım bende var ama almanca internettende bulabilirsiniz

sakin kullanımda su kaynatmıyormuş dikkat edilirse sorunsuz binilebileceğini duydum bu fiyata 25-30 milyar arası az yakan ve prestijli konforlu bi jip yok arkadaşlar 4.7 ler çok büyük motor aşırı luzumsuz lpg taksak kapalı garajıma koyamıycam aracımı vs onun rezillikleriylede uraşmak istemiyorum 4.7 lpg li nin 3.1 dizelden daha çok yaktığını duymuştum 2.7 ler 40 milyar civarı beni aşıyo kısaca bende arada kaldım şuan ya 3.1 alıcam yada jeep e hiç girmicem

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51641.0#ixzz2JLupVZcU :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: arakadaşlar ben yaklaşık 10 aydır 3.1 td kulanıcısıyım ve aracımı gercekten seviyorum neden mi bana daha bu yorumlardaki lerde görduyum sorunları daha cıkart madı ama ben aracı oto bandada kulandım arazidede kullandım ve en basiti 27/01/2013 de keşana yagan karda bende yoldayDIM VE JEEP DİYE TIRAFİYE CIKAN bi cok aracın rampada kaldıgına sait oldum ve bende istanbula gelirken rampalarda tırafik 3 km buluyordu ve ilerleyemiyorlardı bende aracımı 40 cm karla kaplı tarlaya soktum ve rampanın en başına cıkıp rampada kalan aracların önüne gecip aksamadan yoluma devam ettim ama ben bu aracı hiç istop etmeden yaklaşık 5 saat yolarda ve tarlalarda inanılmaz zorladım inanın harsaret yerinden bile oynamadı ve bence zorlaanınca hararet yapar yorumu boş hiç bi şey yaptıgı yok eyer bilmiyorsanız ve bu aracı kulanıp yorum yapıyorsanız gelin tartışalim ama siz birebir şait olamadıysanız bence insanların düşün celerini etkilemeyin derim ::smiley: ;D

engin1980' Alıntı:
sakin kullanımda su kaynatmıyormuş dikkat edilirse sorunsuz binilebileceğini duydum bu fiyata 25-30 milyar arası az yakan ve prestijli konforlu bi jip yok arkadaşlar 4.7 ler çok büyük motor aşırı luzumsuz lpg taksak kapalı garajıma koyamıycam aracımı vs onun rezillikleriylede uraşmak istemiyorum 4.7 lpg li nin 3.1 dizelden daha çok yaktığını duymuştum 2.7 ler 40 milyar civarı beni aşıyo kısaca bende arada kaldım şuan ya 3.1 alıcam yada jeep e hiç girmicem

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51641.0#ixzz2JLupVZcU :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: arakadaşlar ben yaklaşık 10 aydır 3.1 td kulanıcısıyım ve aracımı gercekten seviyorum neden mi bana daha bu yorumlardaki lerde görduyum sorunları daha cıkart madı ama ben aracı oto bandada kulandım arazidede kullandım ve en basiti 27/01/2013 de keşana yagan karda bende yoldayDIM VE JEEP DİYE TIRAFİYE CIKAN bi cok aracın rampada kaldıgına sait oldum ve bende istanbula gelirken rampalarda tırafik 3 km buluyordu ve ilerleyemiyorlardı bende aracımı 40 cm karla kaplı tarlaya soktum ve rampanın en başına cıkıp rampada kalan aracların önüne gecip aksamadan yoluma devam ettim ama ben bu aracı hiç istop etmeden yaklaşık 5 saat yolarda ve tarlalarda inanılmaz zorladım inanın harsaret yerinden bile oynamadı ve bence zorlaanınca hararet yapar yorumu boş hiç bi şey yaptıgı yok eyer bilmiyorsanız ve bu aracı kulanıp yorum yapıyorsanız gelin tartışalim ama siz birebir şait olamadıysanız bence insanların düşün celerini etkilemeyin derim ::smiley: ;D

bende 3.1 kullanıcısyım yaklaşık 3 yıldır yağlarını değişmekten başka bir masraf yapmadım çok uzun yolada gittim otobanda yaklışık 175 180 km hıza da çıktım arabada maşallah tık yok benim araç 2000 model bir istasyondan ucuz diye mazot aldım Antalya Full den mazot pompam bozuldu mazot damlatıyor o kadar aracımın herşeyi orşinal fabrika çıkışı duruyor halile alt takım arızaları var rotil denge kol burçları vs. denge kol burçlarını kamyon makascılarından temin edebiliyoruz 10 15 tl gibi parçacıdan almaya kalkarsan 50 tl den başlıyor artı kdv o fiyatlara bundan daha konforlu daha güçlü daha prestijli araba varsa onu alalım sıfır jettam vardı onu sattım bunu aldım iyikide almışım ister inanın ister inanmayın dün şöyle bir gezmeye çıktım kırmızı ışıkta 10 15 kişi araçlarından yada yaya dönüp dönüp baktılar uygun lastik kullanınca istediğin yere çıkar diye düşünüyorum engin arkadaşım sende diğer araçlara ii hava atmışındır :smiley:

Ergun kardesim amacim hava atmak yada insanlari yanlis bilgilendirmek deyil ama bakiyorum
Bu araclar icin ii diyen yok gercekten ben almadan once burdaki yorumlara baktigimda korkmustum aca bukadar kotumudur diye dusundum Ve sonra disundumki hor kulanilip bakimi yapilmayan her araba sorun cikarir dedim kendi kendime ve arabami aldim Ve iyikide buradaki yorumlara kanarak almamazlik yapmamisim ve simdiye kadar nereye girdiysem ozerinde 4 mevsimlik lastik olmasina ragmen beni yolda birakmadi ve pazar gunu 4 ceker diye gezen jepler pikaplari gorsen gulerdin hallerine

yok yanlış anlama hava atmak değil ama binlerce avro verip jip aldım diyenler için söylüyorum jip başka ama JEEP bambaşkadı bundaki 4x4 sistemi son model jiplerde yok bakımını nereye yaptırıyorsun ?

ben aracımın bakımı bostancıda fahri usta var ve adam gecmişi amerikan otodan geliyo ve kendiside bu aracı sıfır ken almış ve kulanmış birisi aracın herşeyini kendisi cok iyi biliyor ve banada cok yardımcı oldu aracı herkese vermem ve sadece bilen ler cunki bu arabaların en kısa verilecek örnek ön takımları diyer araclara göre cok farklı bilmeyen birisine verirsen sorununa cvb bulamıycagın gibi vericeyin paralarda boşuna gidicektir

mesela ben birisine ön takım yaptırdım adam yapıtı ama gırasörluklrini takıp gıres basmadıgı için arac 200 km gibi kısa bi sürede bozdu ön takımı ve benim verdigim para boşa gitmiş oldu anlıycagınız

parcalar burda deyişik yerde de temin ede bilirsin ama fiyat farkları inan cok fazla istanbulda bir cok yerde var ama sıtedart bi fiyat yok

aynen ekmeği ekmekciye ver 2 ekmekde üste ver demişler uygun parçacı bulursanız paslaşalım :smiley:

eyer elimden gelen bir sey olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

benim ustanım demesine göre burada 1.750.00 tl tutuyo ama bunlar moparın orjınal parcaları ve diyorki bu parcalar deyişirse verim alamaya bilir diyerlerinide deyiştirirse daha verim alıcaktır diyor bu fiyat kom pile fiyatıdır ben cumartesi başka bi parcacıya daha gidicem birde oradan fiyat alıcam bu arada eyer yan sanayi istersen fiyat yarı fiyatına düşüyor

Evet atiyorum on sag arizali sol deyistirmezsen bi sert bire yumsak olucagi ixin sana performans sağlama acisindan sikinti yapa bilir ama bu kural her araç için geçerli zaten bu senin nasıl bi araç istediğine bağlı performans olarak aslinda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri