2 Mart Pazar Ne Yapıyoruz???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alper soykan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,091
Ynt: 2 Mart Pazar Ne Yapıyoruz???

U

Image

Image

Etiketler

lynx255' Alıntı:
Güzel mekanlar, iyi geçmiş anlaşılan.
O 4. arabanın içerisi hala nemli. ;D

güzeldi ama başkansız ve kurtsuz du , çaysızdı da, sepetteki kör bıçak ta yoktu,
semaverde yoktu, biraz boşluukluydu anlayacağın...

haftaya tam takım olurmuyuz? başkan? hammer işi ne oldu varmı ufukta bişiler

işlerim çok yogun bide üstüne grip oldum almaya karar verdigim arabaları alamadım biri satıldı birinin borcu var bu ara pek ilgilenmedim açıkcası burnumu simekten fırsat buldukça bakınıyorum

kız babası' Alıntı:
işlerim çok yogun bide üstüne grip oldum almaya karar verdigim arabaları alamadım biri satıldı birinin borcu var bu ara pek ilgilenmedim açıkcası burnumu simekten fırsat buldukça bakınıyorum

Başkan geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
Araba isinde acele etme temiz olsun uygun olsun:smiley:
Dinçer yağmursuz ve güneşli havalar 3 kapiyida acarsan seyahat hailndede camlar
Kapalı klimayla gidersen daha çabuk kurur. Yada kuaforde bi ahtapot takalim.
Alper o viraji yine genis almışsin orayi dar dönsene :smiley:

Başkan geçmiş olsun ayrıca. Jimny becce4inç kit spacer ve kl71 kombinasyonu yakışır sana. Siyah ve ya gri olsun ama :smiley: sen de bej rengi jimny alırsan türkiyedeki tüm bej jimnyler hudoffta olmuş olur :smiley:

alper soykan' Alıntı:
Başkan geçmiş olsun ayrıca. Jimny becce4inç kit spacer ve kl71 kombinasyonu yakışır sana. Siyah ve ya gri olsun ama :smiley: sen de bej rengi jimny alırsan türkiyedeki tüm bej jimnyler hudoffta olmuş olur :smiley:
Alper abi senin araçta sticker yok şimdi farkettım sanada ayarlayalım da yapıştır

Hakan555' Alıntı:
Niye öyle diyosun isterlerse gelirler :smiley:
Uzak derlerse biz gideriz saklı göle.
Olmadi Kocatepe cayira gider sucuk ekmek yaparız :smiley:

ben gelirim mesela.

tepe aydınlatması da aldıkmı gece de offroad yaparız hemde :smiley:

alper soykan' Alıntı:
ben gelirim mesela.

tepe aydınlatması da aldıkmı gece de offroad yaparız hemde :smiley:

Becce nin aracında ekstra bi aydınlatma gordunmu ?
Yok çünkü gece off roadu çok tehlikeli.
Sadece cok iyi bildiğimiz yerlere giriyoruz gece.
Ff50 var küçük şirin 2 tane yakisir jimnye :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri