2. El Outdoor Malzemeleri Satış Mağazası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mountaineer16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,227
Ynt: 2. El Outdoor Malzemeleri Satış Mağazası

evet deavm ediyor ama kısa bir süreliğine askıya almak zorunda kaldım sağlık durumlarından dolayı ama ilk fırsatta gerçekleştireceğim..

Etiketler

aa, geçmiş olsun.
Yardım edeileceğim konu varsa hiç çekinmeyin. Bursa böyle bir dükkana hasret, eminim iş yapacaktır. Şimdiden hayırlı olsun, takibinizdeyim :smiley:

vedatsen94' Alıntı:
aa, geçmiş olsun.
Yardım edeileceğim konu varsa hiç çekinmeyin. Bursa böyle bir dükkana hasret, eminim iş yapacaktır. Şimdiden hayırlı olsun, takibinizdeyim :smiley:

çok sağolun teşekkürler.... Bursada güzel işler yapıcaz ama işte fırsat ve zaman olmuyor birde istenmeyen aksilikler girince araya planlar erteleniyor.

Temiz kullanılmış kaliteli birde fiyatı uygunsa kesinlikle (giyecek türü şeyler hariç ) ikinci el malzeme kullanırım

vedatsen94' Alıntı:
aa, geçmiş olsun.
iyi günler vedat bey. mesaj atamıyorum bu nedenle alıntı yaptım. size sormak istediğim bursada malzeme alınacak yerler konusunda bilgi sahibiyseniz bu konuda bilgi verebilir misiniz. teşekkürler

bursada valilik binasının arkasında doğa spor var doğasporlarıyla ilgili olarak herşeyi bulabilirsiniz.

mountaineer16' Alıntı:
bursada valilik binasının arkasında doğa spor var doğasporlarıyla ilgili olarak herşeyi bulabilirsiniz.
bildiğiniz başka bir yer var mı? özellikle çanta almam lazım en kısa zamanda.

utkusezer' Alıntı:
iyi günler vedat bey. mesaj atamıyorum bu nedenle alıntı yaptım. size sormak istediğim bursada malzeme alınacak yerler konusunda bilgi sahibiyseniz bu konuda bilgi verebilir misiniz. teşekkürler

Bikaç ay önce olan doğa ve avcılık fuarında mükemmel şeyler vardı kaçırdıysanız vah halinize :smiley:
Doğa spor Bursa'da bu işin en iyisi olarak öne çıkar.
Diğerlerinden bikaç örnek yazarsak,
Activity Center var bağlarbaşında- http://www.bursamport.com/Bursamport_firma.asp?userid=2051
Yusufoğlu Av Ve Deniz Malzemeleri- http://www.sektorgezgini.com/companypage.asp?action=firma_detay&firma_id=1668
Bir tanede adını bilmediğim Şehreküstü metrosunun altgeçidinden çıktıktan sonra biraz yürüyünce sağda kalan bi dükkan var.
Biçok tanede Cumhuriyet caddesi(Yeni nostaljik tramvayın yapıldığı cadde)'nin sonunda avcı, doğa, kamp malzemeleri bulabilirsin.

Ama gelgelelim Bursa'da kamp, doğa malzemeleri konusunda gerçekten belirgin bi sıkıntı var.
Bana sorarsanız ki benim yaptığımda bu , güvenli bi internet sitesinden temin edip, kapınıza kadar gelmesi :smiley:

Dha yardım edebileceğim birşeyler varsa bana ulaşın..

bahsettiğiniz yerler genelde activity hariç avcılık üzerine kurulu olan (activity nin kurucusunu tanımıyorum) sadece kulaktan dolma bilgiler ışığında size yol gösterebilecek yerler.
doğaspor , adrenalin vs gibi yerlerde ise ihtiyacınıza ait sizin ihtiyacınız olan size uygun malzemeleri bulabileceğiniz yerler. Çanta doğa sporları için en önemli bir malzeme hatta hayati bir malzemedir onun için ucuz olan bu konuda tecrübesiz kimselerden değil bu işin içinde kendiside bu sporlarla uğraşan kişilerden almanızı tavsiye ederim.

mountaineer16' Alıntı:

Doğa Spor'dan birkaç kez alışveriş yapmıştım. Tavsiye edebileceğim bir yerdir. Sahibi Murat Bey her konuda yardımcı olacaktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR