2 Aralık Kartepe Off-Road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 170
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,736
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deep

Zirve
Yer
İstanbul
Web
www.mertkigili.com
2 Aralık Pazar günü saat 9:00 da TEM Pendik OPET te buluşuyoruz. Kartepe Kuzuyayla parkurlarına giriyoruz, karda arazi oluyoruz. Herkesi bekleriz, Kuzuyaylaya kadar ctesi çok kar yağmadığı sürece tüm 4 çeker araçlar geçebilir, sonraki kısmı parkur durumuna göre organize ederiz.
ctesi kar yağışı bekleniyor, pazar günü ise soğuk ama güneşli, şu anki tahminler böyle

Etiketler
Ynt: 2 Aralık Kartepe Off-Road Gezisi

Ne diyorsun sen Mert :eek: :eek: Bula bula bu pazar gününümü buldun yaw..Ooof of .Ben gelemiycem pazar günü yakın bir akrabamın düğünü var oraya gidicem.Ben düğünde of pof sıkılırken siz gidin kartepeye dökün kurtlarınızı.Yapılırmı böyle yaw.:mad: :( :(

Elbettki sitemlerim şaka,kimseler yanlış anlamasın.Ama ben düğünde göbek atıp kurtlarımı dökücem (mecburen).Artık birdahaki sefere olur inşallah.
Katılacak tüm arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.Kazasız belasız iyi gezmeler.

Saygılar;

mert

çamur lastiklerimi yoksa bfg at lermi daha uygun olur kar için?

BFG AT ler karda iyidir ama bu konu tartışmaya açık, çamur lastiği bol karda daha iyi iş yapabilir ama buzda da BF daha iyidir, bence değiştirme zahmetine girme hiç, yol konforum olsun diyorsan değiştir :smiley: ben BF leri bol karda kullanıyordum gayet başarılıydı

yahu arkadaşlar, Birden abiden bilgi gelmemişti kar durumu ile ilgili, bugün hurriyet in sitesinde gördüm Kartepe'de çok az kar var, 3-4 cm. falan yağmış, ctesi yağacak kar da yeterli olmayacak gibi, bu geziyi haftaya ertelesek iyi olacak gibi

Mert bu hafta c.tesi gecesi bi aksilik olmazsa sapanca'ya yola çıkıcaz.pazar günü davlunbaz yaylası yapmayı düşünüyorduk.eğer Birden abiden karla ilgili bilgi gelir ve geziyi yapmak isterseniz pazar günü buluşmayı isteriz, tabii sizce bi sakıncası yoksa.birde bu gezi başlığı açan arkadaşlar iletişim için telefonlarını yazarsa yeni gelen arkadaşlara kolaylık olur diye düşünüyorum.bu hafta kartepe gezisi olmazsa gezenbilir offroad grubu yine dört bir yanda olacağa benziyor.herkese şimdiden kazasız belasız bol eğlenceli bir hafta sonu diliyorum...

Cüneyt selam, Kartepe'de kar olmayınca keyfi olmaz, bi sonraki haftaya ertelenir durum değişmezse yoksa illa ki gelecez

Deep' Alıntı:
yahu arkadaşlar, Birden abiden bilgi gelmemişti kar durumu ile ilgili, bugün hurriyet in sitesinde gördüm Kartepe'de çok az kar var, 3-4 cm. falan yağmış, ctesi yağacak kar da yeterli olmayacak gibi, bu geziyi haftaya ertelesek iyi olacak gibi

Arkadaşlar salı günü 15 cm kar yagdı tipi şeklinde, yol birkaç saat kapandı..O günden itibaren şu ana kadar kar yagışı yok..Ama yagan kar eteklere kadar inmiş durumda..Hava burda çok güzel böyle giderde başka yagış olmazsa bu Pazar istanbuldan gelindigine değmez..Ama biz burada oldugumuzdan,gidecek başka yerimizde olmadıgından gevis ve felice ile ,birde Ahmet abi mecburen çıkacagız..Ha belki bu yagan kar altıoluk yayla yolu ile yayla sonrası pamukova yolunu biraz handikaplı hale getirdi ise o yöne dogru son son gidilir..daha 3 gün var ne olacagı belli olmaz gelişmeleri buradan aktarırım..

işin aslı uzun zamandır herkesi bir araya getiren bir buluşma yapmıyorduk, yine planları bozmayalım isterseniz, kar olmazsa çamur parkur yaparız, Kuzuyayla'da şömine keyfi de ayrı bir konu zaten :smiley: Bir de Subaşı tesislerinde kahvaltı yaparsak güzel bir yiyenbilir organizasyonuna dönüşebilir :smiley:

mert yapma böyle :smiley:
subaşı tesisleri, kahvaltı, yiyenbilir organisazyonu, niye beni zayıf taraflarımdan yakalıyorsun ;D

Yücel abi gelmen şart olacak ;D Bu arada gelmek isteyen gezenbilir üyesi fotoğrafçı arkadaşlar var, İstanbul'dan yola çıkarken aracında boş yeri olanlar var mı acaba?

abi sen Subaşı tesislerinde kahvaltı etmedin mi hiç? kiremitte kaşarlı mantar, tereyağ, bal, kiremitte sucuk, off be ağzım sulandı :smiley:
sofranın fotoları geçen seneki Kartepe-Kuzuyayla gezimizde vardı

yücel' Alıntı:
mert yapma böyle :smiley:
subaşı tesisleri, kahvaltı, yiyenbilir organisazyonu, niye beni zayıf taraflarımdan yakalıyorsun ;D

Deep' Alıntı:
abi sen Subaşı tesislerinde kahvaltı etmedin mi hiç? kiremitte kaşarlı mantar, tereyağ, bal, kiremitte sucuk, off be ağzım sulandı :smiley:
sofranın fotoları geçen seneki Kartepe-Kuzuyayla gezimizde vardı

Ben kahvaltıyı geyikalanında öneririm..1500 m rakım+kar+şömine+bi tarafta deniz bi tarafta göl manzarası

patron sensin Birden abi sonuçta senin mekan :smiley: menü nasıl olacak abi? orda kahvaltı veriyorlar mı yoksa kendimiz mi götürecez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri