12V Warn Vinc 24 V yapilabilir mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,907
Ynt: 12V Warn Vinc 24 V yapilabilir mi?

kanatoglu' Alıntı:
selamlar banada arkadaşım yurt dışından 12000 lb bir vinç getirdi ama 24 volt bunu defendere nasıl takabilirim bizim araçda 12 volt sıfır vınç 12 volt la 24 volt vinci çalıştırmanın bir yolu varmıdır takasda edebilirim.

Size özelden msj. attım..

Etiketler

merhaba murat bey benim vinç prime tech 12000 lb yeyenim almanyadan getirdi ebay dan almış forumdan okuduguma göre isviçre malıymış. resim yüklemeyi beceremiyorum ama forumda aynısı vardı onu bulumaya çalışayım siz oradan bakarsınız.

Anladım kanatoğlu..
Bu arada isminizi bilmediğim için nick inizle hitap ettim size..
Bana vincinizin en-boy ve yükseklik ölçüleri gerekmekte..
Siz hangi şehirdesiniz?
Bu arada vinciniz kullanılmış mı?
sevgiler..

adım erol murat bey istanbuldayım vinç geleli 1 ay olmadı kullanılmamış sıfır kutusunda açtık 24 volt diye takamadık.

Anladım Erol bey;
Ben yaklaşık iki hafta kadar satılık vinç ilanımı güncel tuttum ancak istemiş olduğum fiyata ulaşmayınca
satmaktan vazgeçtim..Sizin vincinizi pek bilmiyorum ve fiyat olarak ne düşünüyorsunuz..
Ve en önemlisi de sizin vincinizin ölçüleri benim vinç tablama uyar mı?
Takas yapsak bile vinç tablası ile uğraşmak inanın pek istemiyorum..
Bu gerçekten zahmetli bir iş sizinde bildiğiniz gibi..
sevgilerimle..

Murat bey vinçi kutusundan size ölçüleri vermek için çıkarttık uzaktan kumandası bile var. boy 54 cm - en 15 cm - yükseklik 24 cm üstteki siyah elektirik kutusu dahil tabana baglantı samun aralıkları en 11.5 cm - boy 25.5 cm ben resim çizim işlerinden anlamadıgım bu kadar yapabilirim. ben satılık olarak hiç düşünmedim 12 volta çevirmek için araştırırken sizin ilanınızı gördüm 12 yi 24 de çevirdim deyince size akıl danışmak için yazdım işinizi görecekse takas yapabilirim.

Sevgili Kardeşim; Anladığım Kadarıyla 12v Vinci 24v Olan Bir Araçta Kullanacaksın, Bunun İçin 12 v Olan Vinci 24 v Ye Çevirmene Gerek Yok, Bunun İçin Yapman Gereken 1 Adet Düşürücü Konvertör (24 Voltu 12 volta düşürür) Alıp İyi Bir Elektrikçi Ustasına Taktırmak. Yalnız Dikkat Etmeiz Gereken Bi Husus Var, Vinç İle Konvertörun Amperinin (AH) Uyuşması lazım....

Konvertr

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR