Arama sonuçlarınız

1. Mehmety

Marş - Elektri̇k Sorunu

Selamlar, Jeep Patriot 2008- 2.0 dizel aldım. Marş ile ilgili bir sıkıntım var. Marş motoru ve şarj dinamosu değiştirdim, akü kontrol edildi ama sorun devam ediyor. Kontak anahtarını çevirdiğimde bazen hiç tepki olmuyor bazen o gıcık '' vvıyk '' sesi geliyor. Aracı vitese alıp biraz kaydırınca...

2. Mehmety

Ahşap Kano Yapımı - Chesapeak 17

Selam, malefes bir kaç sene önce kayboldu fotograflar. En kısa zaman da yenisini yazmaya çalışacağım. şimdilik www.facebook.com/YELKENKAYAK/ dan takip edebilirsin.
  3. Mehmety

17-18-19 Haziran 2016 Deniz Kayağı Eğitimi

Türkiyede ilk kez düzenlenecek 3 günlük kaplı Deniz kayağı eğitimleri. YelkenKayak katkılarıyla. 17-18-19 Haziran 2016 tarihinde düzenlenecek Deniz Kayağı eğitimleri Temel ve İleri seviye olarak düzenlenecek. 7 kişilik gruplar ile yapılacak deniz kayağı eğitimleri ile deniz kayağına olan...

4. Mehmety

Ahşap Kano Yapımı - Chesapeak 17

Testere, kerpeten, el rendesi gibi basit el aletleri kullanarak kendin yapabilirsin. Yaklaşık 2 ay sürer.. 4 mm kontraplaka ile yapılıyor, Okoume cinsi ve ' Marine' sınıfı olmalı. 'YelkenKayak' dan kayağı kit olarak satın alabilirsin. Bu şekilde daha garantili olur. Kitler yapıştırılmaya...
  5. Mehmety

Ilkel Gezgin

Bu bölümde daha önce yazdığım bir çok yazının bozulduğunu ve tüm fotoğrafların kaybolduğunu görünce yeni bir yazı yazıp deneme yapmak istedim. Bir kaç yıl önce gezenbilir.com çökmüştü , sanırım bu kadarı toparlanabildi. Bir çok yazı yazmıştım, hiç biri okunur durumda değil, sadece başlıkları...

6. Mehmety

Bisiklet Römorkuna Yüklenebilecek Başlangıç İçin Kano Önerisi

Ynt: Bisiklet Römorkuna Yüklenebilecek Başlangıç İçin Kano Önerisi Merhaba, Hemen hemen her tanıştığım kayakçı daha önce iki tekerlilerle meşgul olmuş kişiler. Buna bende dahilim. Gerçekten römork ve bisikletin güzel gözüküyor ama şişme olmayan kano taşımak zor, en kısası 250 cm. Şişme kano...

7. Mehmety

Kiralık Sea Kayak varmı?

Ynt: Kiralık Sea Kayak Varmı? selamlar, Bayramoğlunda hazırlıklar henüz bitmedi ama kayak kiralamaya 01 agustos da başlıyoruz. 10 adet ahşap kayak ile başlıyoruz. 2 adet surf kayak, 1 adet double kayak, 2 adet 12 footluk, 2 adet 17 footluk ve bir adet yelkenli trimaran kayak ve bir adet...
  8. Mehmety

Kıyı Gezintileri İçin Şişme Kano

Ynt: Kıyı Gezintileri İçin Şişme Kano Ben ağır ve alçak olan modeli yani intex marka olanı tercih ederdim. 5-6 yıl önce SEAHAWK3 modelini kullanmıştım, hala kullanılabilir durumda. Ters çevirince de güneşlenmek için çok konforlu bir deniz yatağı da olabiliyor.
  9. Mehmety

Ahşap Kano imalatı

Ynt: Ahşap Kano İmalatı Bu kano ya benzer bir planı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz. Yapım için gerekli tüm bilgiler bu 7 sayfada mevcut. 420 cm boy- 78 cm en, ve 22 kg ağırlığında. Yapımı ile ilgilenen arkadaşlar varsa planları inceleyip başlayabilirler. Yapımı basit, 7-8 günde...

10. Mehmety

Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı

Ynt: Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı Selam, Aldığın 6 mm plakalara yazık olmaz, onlar her zaman işe yarar, yeter ki ziyan olmazın. 3 adet yeni plaka yeterli olacaktır. Ek yapmaktan çekinme, çok zor gözükse bile, zor bir iş değil. Kokpiti 5 adet 4 mm ile yapacağına, 3...

11. Mehmety

Ynt: Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı Selam, Acele etmeni anlıyorum, hemen başlayıp ne olursa olsun bir an önce kayağa binmek istiyorsun. Bende şu an gelecek olan Woodduck14' ün planı nı bekliyorum sabırsızlıkla. Bügün gelmesi gerek. Bursa da kolayca güzel plaka bulabilmen...
  12. Mehmety

Ynt: Shearwater Sectional (parçalı Deniz Kayağı) İmalatı Koray selam, 6mm ile olmaz, kullanacağın malzemeye, yapacağın zımparaya yazık olur. Burun ve kıç tarafları 6 mm ile şekle girmez. 6 mm yerine 3 mm bulsaydın devam et derdim ama 6 mm ile yapacağın kayakdan zorlayıp yapsan bile keyif...

13. Mehmety

Ankara Üzerinden Edirne Den Antalyaya Çadır Kampına Başlıyoruz 15- Temmuz

Ynt: Ankara Üzerinden Edirne Den Antalyaya Çadır Kampına Başlıyoruz 15- Temmuz Listede ip eksik. ;)
  14. Mehmety

Shearwater-17 Deniz Kayağı Yapımı

Ynt: Shearwater-17 Deniz Kayağı Yapımı Daha önce yaptığım Cheasapeak-17 kayak ile aynı boyda ve en de olmasına rağmen çizgileri bir birinden cok farklı, iki planı üst üste koyduğunuzda aralarındaki fark şaşırtıyor. Katalogda bu kayak için telepatik bir şürüş keyfinden bahsediliyor. Umarım...
  15. Mehmety

Shearwater-17 Deniz Kayağı Yapımı

selamlar, 'Deniz kayağı' bölümünde kayak yapımı ile ilgili mesajlar, kayak gezisi mesajlarını aştı. Yapmak gezmekden daha mı keyifli ? Aramızda İstanbul boğazını baştan sona kayak ile geçip bunu kayıt eden biri olmadı mı ? Son kayağımı yaptım, artık yapmayacağım, bitti bu iş :) Shearwater-17...

16. Mehmety

Kiralık Sea Kayak varmı?

Ynt: Kiralık Sea Kayak Varmı? Selam, Malesef yaz başına yetiştiremedim, iş yoğunluğu nedeniyle Bayramoğlunda bulunamıyorum. Orayı en azından haftasonları açık tutmak için çözüm arıyorum, haber vereceğim.
  17. Mehmety

Ahşap Kano Yapımı - Wood Duck 12

Ynt: Ahşap Kano Yapımı - Wood Duck 12 selam, işin aslı derken ne kastettiğini anlamadım..
  18. Mehmety

Ynt: Ahşap Kano Yapımı - Wood Duck 12 Merhaba, aslında mantığın doğru, yerli malı yurdun malı yazdığında, kulağa da hoş geliyor. Ama, aması çok..:) Yakında planları YelkenKayak' dan satın alabileceksiniz. Bu sayede plan satın alırken yüksek posta masrafı olmayacak.

19. Mehmety

Ahşap Kano imalatı

Ynt: Ahşap Kano İmalatı Merhaba, Çok güzel kano, yapımında da bayağı uğraştırmış gibi. Sanırım simetrik bir model, baş ve kıç aynı formda. Nymph modeline benziyor. Bir kaç sorum olacak. Hazır plandan mı imal ettiniz , çizimi sizmi yaptınız ? Malzeme listesindeki 'Prinç' ile kastettiğiniz...
  20. Mehmety

Ynt: Ahşap Kano Yapımı - Wood Duck 12 Teşekkürler, dün yeni sezon bakımını yaptım, zımpara, boya gibi. Sizin kano da güzel gözüküyor. Ön tarafdaki kameradan kurek çekerken video görüntüsü varmı ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri