Arama sonuçlarınız

1. F

Sultanahmet - Ayasofya Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010)

Ynt: Sultanahmet - Ayasofya Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010) 1. Berk Saraç (Berksito) + 1 2. Esra Akeroğlu (eftaLYa) 3. Nilsun+Kenan 4. Mustafa Eraslan (Mezzy) 5. Hakan Özkaya (Kasif) + 1 6. Ünal Çelik (ulusotomotiv) 7. uygar ( uygar) 8. Zeynep Esra Tez...

2. F

Gezenbilir Ramazan Gecesi Fotoğrafı

Ynt: Gezenbilir Ramazan Gecesi Fotoğrafı Arkadaşlar ben de katılmayı çok isterdim. Fakat misafirlerim var, olası değil. :((( Biz de Cihangir'deki merdivenlerde bu akşam ayın doğuşunu ve sonrasını izleyeceğiz. Fırsat bulursanız kendinizi İtalyan yokuşuna vurun. Oradan ilk sokak sağa sapın, yol...
  3. F

10'ncu Uluslararası İstanbul Bienali'ne Gidiyoruz

Ynt: 10'ncu Uluslararası İstanbul Bienali'ne Gidiyoruz Merhaba arkadaşlar, Ben de katılırım. Selamlar, sevgiler...

4. F

Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30.06.2007)

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30.06.2007) Sevgili arkadaşlar, tanışma mekanı kadar sohbet ortamının da keyifli olduğunda herkes hemfikir. Bu tanışma toplantısı benim için hemen meyvesini de verdi. Utana sıkıla dile getirdiğim ricam sevgili MK51 ve dünya tatlısı eşi Gülser tarafından...
  5. F

Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007)

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) Teşekkürler.........

6. F

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) Arkadaşlar ben ipin ucunu kaçırdım. Bugün defalarca uğraştım GEZENBİLİR.COM'a giremedim. Şimdi açıldı sistem. Lütfen son kez buluşma saati ve kafenin ulaşım bilgilerini verir misiniz? Görüşmek üzere sevgiler, selamlar...

7. F

Ynt: Gezenbilir Tanışma Toplantısı (30 Haziran 2007) Acil bir durum çıkmazsa iki tarih de şimdilik bana uygun. Görüşmek dileğiyle...
  8. F

İsfahan... Birinci Gün...

Ynt: İsfahan... Üçüncü Gün... Beğeniniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda gidebilmeniz dileğiyle... Selamlar...
  9. F

İsfahan... Üçüncü Gün... Sabahtan Ateşgah ve Minar Combar’a gitmek istiyoruz. Buradaki taksicilerin durumundan daha önce söz etmiştim. Bu nedenle canciğer yerel araç diye tutturuyor. Şuheda meydanından Farughi caddesine geçiyoruz. Oradan minibüsler gidiyormuş. Bir saat sonra da Kuh-i Sengi...

10. F

İsfahan... İkinci Gün... Misafirhanede sabah kahvaltısı var. Benim tercihimse fırından yeni çıkmış ekmekle kahvaltı etmek. İlacımı alıp fırına koştum. Taze ekmek kokusu dayanılır gibi değil. Ekmeği alıp soğutmak olmaz. Önce bakkala uğrayıp kahvaltılık almalı. Buzdolabında alıştığımız tarzda...

11. F

Altı saat süren yol boyunca ölü gibi uyuduğumu sanıyordum. 02:30 suları “Esfahan... Esfahan...” seslerine gözümü açtığımda, saatlerce uğraştığım rüyaları anımsadım. Arabadan iner inmez de hepsini unuttum. Gecenin loş karanlığı, inilen yerin ıssızlığı; yaşlı bedenimi külçe gibi hissettirdi. O...
  12. F

Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007) Teşekkürler sayın nesur. Saygı ile..

13. F

Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007) Teşekkür ederim sevgili Koza...
  14. F

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007) Merhaba arkadaşlar, Sizinle yolculuk güzeldi.... Üzgünüm buraya fotograf yüklemeyi bir türlü öğrenemedim. Benden de birkaç kare aşağıdaki linkte (Kontenjan nedeniyle ancak bu kadar yükleyebildim)...
  15. F

Doğduğu Yerden Döküldüğü Yere Filyos Çayı

Ynt: Doğduğu Yerden Döküldüğü Yere Filyos Çayı Sevgili Ayça, Hepinizi kutluyorum. Güzel bir iş çıkardınız. Yüreğinize sağlık. Açıklaman kısa ve öz olmuş. Zaman buldukça, birazcık daha ayrıntı lütfen... Sevgilerimle... Fatma Özdirek

16. F

Melen Çayı ve Rafting

Ynt: Melen Çayı ve Rafting Hımmm... Bizim grup yine neler yapmış... Geçen yılki deneyim sonucu soğuk korkusuna yenildim bu kez.... :(((((((( Hem kürek hem fotograf... Tebrikler. Sevgiler...
  17. F

Kermanşah, Hamedan, Kum, Kaşhan...

Otobüsün boş olması büyük bir şanstı. Zira on üç saatlik yolculuk böylesi rahatsız koltuklarda işkence halini alabilirdi. Gece yarısı yeşillikler içindeki bir mola yerinde durduk. Canciğer uykuyu yeğledi, ben sigarayı. Kurnasız bir çeşmeden akmakta olan suyun sesini dinleyerek tüttürüyorum...
  18. F

Urumiye, Gölü ve Tebriz

Ynt: Urumiye, Gölü ve Tebriz Gerçekten de fotograflarla daha güzel oluyor. Bir de fotograflar anlatılarının hemen yanında olursa harika olur. Lakin sizin hangi fotograf nerede kullanılacak bilmeniz olası değil, bunu konuyu bilen ve anlatan olarak benim yapabilmem gerek. Dilerim yardımlarınızla...

19. F

Urumiye, Gölü ve Tebriz

Bir dosttan öğrenmiştim Tebriz ile Urumiye arası ulaşımın göl üzerine yapılan bir köprü ile kolaylaştığını. Hem köprüyü hem de tuz gölü üzerindeki renk oluşumlarını merak ediyor, sayesinde yolu da kısaltmayı umuyordum. Otelden terminale bir dolmuşla ulaştık. Terminalden Urumiye'ye gitmek için...
  20. F

İran'da Binab Sürprizi

Ynt: İran'da Binab Sürprizi Teşekkür ederim. Selamlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri