Arama sonuçlarınız

1. C

Alınık Suzuki GV 2003-2005 5k

Ynt: Alınık Suzuki GV 2003-2005 5k İlginize teşekkürler. Bir tane buldum. 2005 model 80000 kmde 27.000 tl. Ben bizim camiadan birilerinden almayı tercih ettiğim için buraya yazdım. Burdaki insanlar bilinçli. Araçlarına iyi bakıyorlar. O yüzden burdan bir arkadaştan almayı tercih ederim.

2. C

Alınık Suzuki GV 2003-2005 5k

Arkadaşlar 2003-2005 yılları arasında 80.000 kmyi geçmemiş maksimum 27.000 liraya kadar olacak Suzuki Grand Vitara 5K otomatik arıyorum. Satanların ya da bilgisi olanların haber vermesini rica ederim. Saygılarım ... 5072339007 Ceyhun
  3. C

Uydu Telefonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı ?

Ynt: Uydu Telefonları Hakkında Bilgisi Olan Var mı ? Uydu dizilimi açısından Türkiye için en iyiysi Thuraya. Thurya Ortadoğu merkezli. Glopstar daha ziyade Amerika Avrupa menzilli ama Türkiye'de de gayet başarılı. 1,5 yıl Irak'ta kullandım. Gayet iyi idi. Şimdi acil durumlar için saklıyorum...

4. C

Gezenbilir 2. Suzuki (Modifiye Araçlar) Off-Road Gezisi Duyurusu (5 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir 2. Suzuki (Modifiye Araçlar) Off-Road Gezisi Duyurusu (5 Nisan 2009) Arkadaşlar iyi yolculuklar dilerim ama biz modifiyesiz arkadaşlarınıza üvey evlat muamelesi yaptığınız için sizi esefle kınıyorum :( Canım çekti ya :'(
  5. C

EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir?

Ynt: EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir? Tekrardan merhabalar. Sizin bir uzmana ihtiyacınz varmış öyle dediler. Ben de geldim. :P Önce canım İbrahim'ime cevap vereyim. Özel güvenlik personeli kolluk kuvvetinin yetkilerine sahip değildir. Hiçbir özel...

6. C

Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu

Ynt: Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu Dostum bende tahminen senin istediğin suzuki var. 4 ay önce 12.000ytl(herşey dahil) 160.000 km'de 1992 5 kapı otomatik vites aldım. Gayet memnunum. Biraz biner satarım diye almıştım. Şimdi ne yapsam da ömrünü uzatıp modifiye etsem diye düşünüyorum :D. Sana da...

7. C

Vitara Hakkında Yardım

Ynt: Vitara Hakkında Yardım Hepinize çok teşekkür ederim Dediğim arabayı aldım. Şimdi ben bunun motorunu değiştireceğim. Bu arabaya takabileceğim 3000-3500 motor tavsiyesine ihtiyacım var.
  8. C

Vitara Hakkında Yardım

Ynt: Vitara Hakkında Yardım Hakan bey açıkçası vitarayı kafama sokan sizin o modifikasyonunuzdu. Benim aklımda bu zamana kadar hep niva vardı. Sonra sizin o yazınızı okuyup o güzel resimlerinizi görünce nivayı bırakıp vitaraya döndüm. Bugün araca baktırdım servisi temiz dedi. Bir de aklıma...
  9. C

EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir?

Ynt: EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir? Günlük yaşamımda da kampta da viktorinox swiss camp ile leatherman wave kullanıyorum. Çok kişinin hayatını bu iki arkadaşla kurtardık. esenlikle...

10. C

Vitara Hakkında Yardım

Değerli büyükler sevgili arkadaşlar. Ben doğa sporlarına gönül vermiş biriyim. Uzun araştırmalarım sonucunda 4X4 tercihimi vitaradan yana kullandım. Modifiye etmeyi planladığımdan dolayı fiyatı uygun bir vitara aradım. Son olarak:1992 model 140000 km otomatik vites bir vitara jlx buldum. Sahibi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri