Arama sonuçlarınız

1. LRTD5

Tekneyle Tuzladan Avşa Adasına Gitmek....

80-90 deniz mili yol, teknenin motoru 4 zamanlı olsa dahi yakacağı yakıt fazla olacak. Teknenin üretim amacı ile uyumlu bir yolculuk olmaz ancak teknik olarak mümkün. Tekne treylere binebilecek bir tekne, transfer işi yapan aracı ve römorku ile tekne çeken profesyonellerden biri ile anlaşarak...

2. LRTD5

Warn Türkiye

Bilgiler için teşekkürler. Şasi kablosu çekilmesi gerektiği görülüyor şemadan, ayrı bir hat çektireceğim. Motor şasi vidası açıldığında akışkan bir yağ boşalıyor. Boşaltmak gerekecek sanırım. Bakım hizmeti için İstanbul'da bir bayiniz mevcut mu acabA?
  3. LRTD5

Warn Türkiye

Merhaba, Hoşgeldiniz. İlk soru benden olsun. Warn 8274 vincimin elektrik motorunun içinde yağ olması gerekiyor mu? Motor dış parçasından şase kablosu aküye doğrudan çekmem zorunlu mu?

4. LRTD5

Güneye Yerleşen Ailenin Tekne Seçimine Yardımcı Olur Musunuz?

Güzel keyifli bir sohbet ilerliyor :) Pek çok hesaplama, teknik ve deneyimler sonrası oluşan tavsiyeleri dinleyince "tekne almamanın" ne kadar doğru olduğuna dair bir sonuca hemen hemen analitik becerileri ortalama seviyede bir kimse bile kolayca ulaşabilir. Ancak muhim olan denizde vakit...

5. LRTD5

Land Rover Freelander Hakkında Yardım İstiyorum

Ynt: Land Rover Freelander Hakkında Yardım İstiyorum Hayirli olsun, gule gule binin. Bizim de bir 2004 td4 var. Yag su koyup kullaniyoruz 3 senedir...

6. LRTD5

Discovery 2 İlanları Nasıl Analiz Edilir?

Ynt: Discovery 2 İlanları Nasıl Analiz Edilir? Obd2 terminali temel verileri veriyor. LR için özel diagnos cihazları daha detaylı bilgi verebilir. Genelde kendi ustanızın cihazı yoksa cihazı olan bir yerden önceden araştırıp bulduğunuz verileri isteyerek yorumlayabilirsiniz. Bağlama ücreti...
  7. LRTD5

Ynt: Discovery 2 İlanları Nasıl Analiz Edilir? Motorun bakımının tam olması, canlı veri okumalarında tüm sensörlerin doğru ve tutarlı veri okumaları enjektörlerin periyodik olarak kontrolü, yakıt beslemesinde sorun olmaması, havayı rahat ve temiz biçimde çekmesi (kirli filtre depoda 75km az...
  8. LRTD5

Ynt: Discovery 2 İlanları Nasıl Analiz Edilir? Td5'lerin tune ve bakım durumuna göre sarfiyatları oldukça değişiyor. Motor LR olduğu için yolda kalmamak amaçlı olarak tune edilmiş ve ufak sorunlarda bile gücü dengeleyerek, kendini sürekli ayarlayarak devam ediyor. Maalesef size de bir mesaj...

9. LRTD5

Vinçli Ön Tanpon

Ynt: Vinçli Ön Tanpon Bir arkadaşa takoser'den tampon roof rack (benimkinin aynısı) yan basamak almaya geleceğiz. Klima ve yeni tip ön panjur sebebiyle uyar uymaz filan onları ben benim araba için düşünüyorum. Fiyat çok iyi ama bir taraftan bir warn 8274 tamponu ile vinç set veya standrat...

10. LRTD5

Vinçli Ön Tanpon

Ynt: Vinçli Ön Tanpon Kargosu istanbul'a ne tutar acaba? Fikri olan var mı?
  11. LRTD5

Defender Lastik Seçimi

Ynt: Defender Lastik Seçimi İyi fiyatmış. Güle güle kullanın...

12. LRTD5

Vinçli Ön Tanpon

Ynt: Vinçli Ön Tanpon Arabaya monte halde fotoğrafı yok mu acaba? Ya da alanlar taktı ise bir foto atsalar fena olmaz.
  13. LRTD5

Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor

Ynt: Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor Testbook'ta kalibrasyon programı vardı diye hatırlıyorum. ACE test prosedürü yapmak da ayrıca bazen işe yarıyor. (dikkat ACE sisteminde patlayacak çatalayacak birşey varsa yolda bırakacak, bu test sırasında en üst sınıra kadar zorlandığından kesin...
  14. LRTD5

Defender Lastik Seçimi

Ynt: Defender Lastik Seçimi Son dolar kurundan sonra fiyat ne oldu acaba? Aslında alıp koymak lazım :) malum ileride bunlar bayağı pahalılanacak.

15. LRTD5

Dizel Defender Mi Td5 Mi

Ynt: Dizel Defender Mi Td5 Mi 6 sene disco II'de, birkaç aydır da defender'da td5 kullanıyorum. Toplam 300000 kadar yol yaptım. Makina kaynaklı hiç sorun yaşamadım. Elektronik olması dezavantajdan çok avantaj oluyor. Eskiden parçaları bulunması biraz pahalı oluyordu ama şimdilerde o da sorun...
  16. LRTD5

Defender Lastik Seçimi

Ynt: Defender Lastik Seçimi 265/75 iyidir. Kolay bulunan taban genişliği yeterli. Arabayı yormayan bir ebat. Güzel bir seçim olacaktır.
  17. LRTD5

Dıscovery 3 Yeni Aldım Ama Su Alması Canımı Sıkıyor

Ynt: Dıscovery 3 Yeni Aldım Ama Su Alması Canımı Sıkıyor Dedelerinin en temel özelliği kanına işlemiş. :)

18. LRTD5

Defender Lastik Seçimi

Ynt: Defender Lastik Seçimi Kumda batmamak için lastik havası azaltılıyor. Sonra yeniden şişiriliyor. Hatta çoğu zaman arazide havaları azaltmak gerekiyor lastiklere bu kadar para verip bu özelliği için alıyor ama hiçbir zaman azaltıp arttırmıyoruz o ayrı bir mevzu :)
  19. LRTD5

Defender yükseltme

Ynt: Defender yükseltme Teşekkürler. Ölçü olarak neredeyse kaplamalar 285/75 ölçüsünde anladığım kadarıyla.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri