Arama sonuçlarınız

1. abostan

Kamp Için Güç Kaynağı ?

Küçük bir 12v akü al ve ona araç şarj cihazını bağla bu kadar basit. Şarjlı süpürge aküleri olabilir.

2. abostan

Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı; Bölüklü Yaylası Ereğli (23-24 Mart)

sedat bey benim artık umudum kalmadı. Karın en güzel zamanlarını kaçırdık artık bahar geliyor.
  3. abostan

Araç Içi Isıtma Sistemi

Selam, Fikir güzel ama uygulamada elektrik hesabı yapmamışsınız :) Watt=VoltxAkım => 200W/12V=16,6 Amper yani yarım saat sürmeden 9Amper akü biter. 100Anper akü olsaydı 6 saat idare edebilirdi.

4. abostan

6. Geneleksel Yiyenbilir Kampı

Kamp gurubumuz gerçekten çok keyifli. Yiyenbilir grubu olarak gündüz gece yemek yediğimiz doğrudur :) ama gündüz ve gece yarısı yürüyüşlerimiz de meşhurdur. Kar yağdığında ise değme keyfimize. Gezenbilirin geleneksel kar kamplarınıda çok seviyoruz ve bir an önce yapılmasını istiyoruz.
  5. abostan

Aslan bey, Bizde 11. kış kampını dört gözle bekliyoruz. En son yaptığımız Ereğlideki kampta güzeldi ama uzaklığı ve zamanlaması nedeni ile katılım az olmuştu. Ercova yada Bolu Aladağlar kampı gibi bir kamp bekliyoruz :smiley:

6. abostan

8 Günlük Çadırlı (quechua Arpenaz Base M) Rize

Merhaba, Güzel bir tatilde silah seslerinin sizi rahatsız etmesine üzüldüm. Bende Rizeli olarak silahı severim ama kamp alanlarında olmaması gereken bir durum. Ayderden yukarı Galer düzünden yaklaşık 10 km daha yukarıda 2350 rakımlı Kavrun yaylası var. Orada kalmanızı tavsiye ederdim. Ovit...

7. abostan

Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler. Haziranda görüşmek üzere :)
  8. abostan

Merhaba, Kış kampına ilk kez gelmeniz dolayısı ile bir kaç konuya dikkat etmeniz gerek. Uyku tulumunuzun tercihen eksi sıcaklık derecesine uygun olsun ve yanınıza termal içlik almanızda fayda var. Kampta görüşmek üzere :)
  9. abostan

Röle bilgilendirmesi için teşekkürler. Kamp yapan arkadaşların amatör telsizciliği öğrenmesi ve yayılması için kamp esnasında kısa bir toplantı yapabiliriz. Telsiz kullanımının önemini özellikle kamp yapmayı seven arkadaşlara anlatmak gerek. 73

10. abostan

Biz eşimle birlikte 2 kişi katılmayı düşünüyoruz. Araç Ssangyong Rexton 4X4. Katılacak kişiler daha önceki yıllarda liste olarak paylaşım yapmıştı. İsterseniz tekrar yapalım :smiley:

11. abostan

Geleneksel 10. Gezenbilir Kış Kampı Tarihi ?

Herkesin görebilmesi için kamp duyurusu ana sayfaya koyabilirmiyiz? Kamp yerinin haritası ve ulaşım konaklama imkanlarını o bölgedeki arkadaşlar paylaşır ise iyi olur. Su, Odun, tuvalet imkanları, market, telefon ve telsiz iletişim bilgileride paylaşmakta fayda var. İlk kez gelecekler tedbirsiz...
  12. abostan

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Bilet için teşekkürler. Fuarda görüşmek üzere. İyi bir fuar geçirmenizi dilerim

13. abostan

Geleneksel 10. Gezenbilir Kış Kampı Tarihi ?

Sayın Gezenbilir yöneticileri, Her kampın muhteşem olduğu Gezenbilir kış kamplarını dört gözle bekliyoruz. Bu sene kamp tarihi ve yeri konusunda bir gelişme var mı? eminim herkes sizin vereceğiniz bilgileri merak ediyor. Bu senede karlar kalkmadan yakın bir tarihte kampı yaparız diye...
  14. abostan

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

31 mart tarihinde yerel seçimler var. Öncesinde bir tarih olur diye düşünüyorum. Hazır kar varken Şubatta yapılsa daha güzel olur.
  15. abostan

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

Cesaretiniz için tebrikler. Size karadeniz bölgesi için bilinen Ayder yada uzungöl yerine daha çok ilginizi çekecek Ayderin yukarısındaki Kavron yaylası (kaçkar dağı eteğinde), Maçka (sümela manastırı için), Borçka Karagöl ve Şavşat Karagöl de çok rahat çadır kurup muhteşem doğanın tadını...

16. abostan

Selam, Bende 1 senedir Rexton kullanıcısıyım. Herkese Toyota Pradonun performansını aratmayan...

Selam, Bende 1 senedir Rexton kullanıcısıyım. Herkese Toyota Pradonun performansını aratmayan süper araç olarak anlatıyorum. Ben Ercova kampına gelmiştim ama 1 gece kalıp dönmek zorunda kalmıştım. Yakın zamanda görüşmek dileği ile, İyi günler, Atilla BOSTAN, Ankara
  17. abostan

Neden Organİzasyon Yok !?

Fatih kardeşim. Bizde kamp için araştırıyorduk. Yedigöllerde ateş yakmak yasaklandığından beri gitmedim ama grup ne derse uyarım. Hep birlikte çok güzel vakit geçireceğimiz kesin :smiley:. Geçen sene Aladağlar kampı ne güzel olmuştu. Gündüz günlük güneşlikti ama sabah kalktığımızda her yer...
  18. abostan

Neden Organİzasyon Yok !?

Son etkinliğe geldim ama malesef ilk günü önemli bir işim çıktığından dönmek zorunda kalmıştım. Bir hafta sonu etkinliği süper olurdu. Yılda en az 4 etkinlik iyidir :)

19. abostan

Bayramda Sülüklü Göl Kamp

Doğru bir konuya değinmişsiniz. Bende bu tür kişileri bu yerlere alınmasını doğru bulmuyorum. Böyle durumda jandarmaya bildirmenizi tavsiye ederim. Ben öyle yapıyorum :)
  20. abostan

Bayramda Sülüklü Göl Kamp

Bilgi için teşekkürler. Eşim ile birlikte kamp yapacağımzdan yakın bölge olan Sünnet gölünü çadır için tercih edeceğiz gibi. Oradan günü birlik sülüklü göle gideceğiz. Sülüklü gölü ayı bölgesi olarak okuyunca fikrimiz değişti. Artvin Şavşat karagölde de kamp yaptım ama orası bizim memleket...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri