Arama sonuçlarınız

1. Oldman_55

"DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı

Ynt: "DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı Arkadaşlar, Yarışın en Şarlo offroadcısı defenderle katılan ve ayağını gazdan çekmeyen arkadaş. O ne stildi öyle. Offroadun komedisi. Tam bir Şarlo gidişi,paldır-küldür,sallan yuvarlan,hopla-zıpla tarzı bir...

2. Oldman_55

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Ynt: 5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Görselleri (30 Haziran - 01 Temmuz 2012) Sayın Gezenbilir ve Boloff Yetkilileri ; DOSOD etkinliği Akçakoca Belediyesinin Fuar programı ile uyuşması sebebi ile Boloff ve Gezenbilirin nezaketen ve gereklilikten hareketle etkinliğini 15...
  3. Oldman_55

"DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı

Ynt: "DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı Sayın DOSOD Yetkililerine düzenledikleri etkinlik için çok teşekkür ederiz. DOSOD yetkilileri tüm kuralların gereği olan uygulama ve uyarıları yazılı ve sözlü olarak yaptılar. Ancak toplumumuzda kendini...

4. Oldman_55

Ynt: "DOSOD" Düzce Offroad 2012 1.etkinliği 29-30 Haziran 1 Temmuz Akçakoca, Çayağızı DOSOD'u tebrik eder. Etkinliğe katılmak için sabırsızlıkla 29 Haziran'ı bekliyoruz. İstanbul'dan Terios 2003 'üm Hanım ve Kamp malzememle oradayız.
  5. Oldman_55

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz) Hanımla Birlikte 2003 Teriosumuzla aranızdayız.

6. Oldman_55

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu İlhami ÇETİN Tevellüt : 1955 Memleket : Iğdır İkamet : İstanbul/Arnavutköy İş : Hür General Hobi : Doğa sporları

7. Oldman_55

Kamp Yeri Seçimi

Ynt: Kamp Yeri Seçimi Böyle açık kaynak internet sitelerinde,bilgiye dayanmayan fikirlerin ortalığı kaplayarak bilgi kirliliğine neden olduğu metinleri okuduğunuzda ortaya çıkıyor.Sapla saman birbirine karışıyor.Bu nedenle de gerçek bilimsel bilgiye ulaşmak biraz daha fazla çaba gerektiriyor...
  8. Oldman_55

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu 1955 Trabzon doğumlu Emekli Devlet Memuruyum. Terios 2003 jeepim ve 110 cc çin cup motorum var. Kendi başıma Yalnız Adam olarak mevsimine göre doğa aktiviteleri yapmaktayım.
  9. Oldman_55

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. Dernekleşme aşamasında Gezenbilir platformunun kalitesinin yükseleceğine,doğaya saygısız,maganda, yiyip içip ..çan,sonradan görme tiplerin alınmayacağını, dernek politikası gereği kurucu yönetim olarak derneğe giriş kriterlerinin...

10. Oldman_55

Terios 1.3 Otomatik Vites Yakıt Tüketimi ?..

Ynt: Terios 1.3 Otomatik Vites Yakıt Tüketimi ?.. 2003 Model 1.3 Manual Teriosumun yakıt ihrakiye defteri aşağıdaki linktedir. Buradan sarfiyatımı takip edebilrisiniz http://www.daihatsuaskina.com/forum/terios-yakit-tuketimi-t1433.html

11. Oldman_55

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ?
  12. Oldman_55

terıos

Ynt: terıos Merhaba, Servisler felaket; Emekli biri olarak 1996 model R9'mu satıp. En küçük hacimli motora sahip vergisi düşük dört çeker olarak Terios 2003'ü aldım. Korkularım vardı. Parça ve servis pahalıdır diye. Korkularım kat be kat gerçekleşti. R9'umun ateşleme...

13. Oldman_55

terıos

Ynt: terıos Sevgili Formdaşlar; Bir emekli vatandaş olarak R9 spring 96 model aracımı takasa(4.500) vererek 2003 model dx 1.3 164.000 km'de teriosu 9,500 fark vererek 14.000'e aldım. Vergisinden korkum yoktu. Jeepe binecektim 84+84 Tl ile bir yılı tamamlayacaktım. Yağ...
  14. Oldman_55

41°N 33°E Taşoğlu, Çankırı

Ynt: 41°N 33°E Taşoğlu, Çankırı Google'da tarif ettiğiniz rotayı metre metre takip ettim. Ülkemizde demografik ve cografik veriler sistemi hak getire. Değişen yer isimleri 5 köy ötesini bilmeyen köy insanı. Türkiye'de navigasyon yapan, avrupa'da oridyanus prof olarak karşılanır. Bol zaman...
  15. Oldman_55

Otomatik Vitara JLX Dizel Gibi Sesi Çıkıyor!

Ynt: Otomatik Vitara JLX Dizel Gibi Sesi Çıkıyor! Arkadaşlar Avrupa yakasında bildiğiniz suzuki samurai ustasına ait telefon var mı ?

16. Oldman_55

Ynt: Otomatik Vitara JLX Dizel Gibi Sesi Çıkıyor! Sayın Ali Kardeşim alakanız için çok teşekkür ederim.Sayenizde bir miktar bilgilendim. Ben Emekliyim. Benim Vitara almadaki amacım. arkasına küçük bir romork takıp içine kamp malzemelerini koyup.Hanımla dağ orman gezmek.Bu arada vitarayıda off...
  17. Oldman_55

Ynt: Otomatik Vitara JLX Dizel Gibi Sesi Çıkıyor! Arkadaşlar nedir bu Blok çatlama sorun. Bu sorun bir VİTARA klasiğimi nedir ? Ben Vitara 1.6 almayı planlıyordum. Ancak şimdi tereddütte kaldım. Bir değil bir kaç kişinin motor blok çatlama sorunu var. Problem üretim hatasından mı ? yoksa ağır...
  18. Oldman_55

Garmin Mobile XT Hakkkında Soru

Ynt: Garmin Mobile XT Hakkkında Soru Verilerimi yönet kısmında gpx al ver dosyasına kayıt ettikten sonra bahse konu dosyayı başka bir yere yedekeyin. Çünkü telefonunuzun pili bittiğinde veya kapandığında garmin kendini sıfırlamaktadır. Bu yedeklemeyei yapmamışsanız verileriniz uçar gider.

19. Oldman_55

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Concerte çok haklı ve çok doğru bir mantıkla yaklaşıyor olaya. Öncelikle mümkünse temasınızda yanınızda kız arkadaşınız karavanın içinde falan ise öncelikle onu kesinlikle meydana çıkartmayın. Varlığını belli edecek hiçbir harekette bulunmayın. Siz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR