Arama sonuçlarınız

1. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Arkadaşlar Kış şartlarında kampcılık yaparak hayati idame mi yapacaksınız,yoksa kış şartlarında mangal keyfimi yapacaksınız. Öncelikle bunu ayırt etmemiz lazım. Mangal keyfi ise aracınızda yanıcı ve yakıcı hertürden malzemeyi beraberinizde götürebilirsiniz.Nasıl...

2. urlaweb

Gezenbilir İzmir Grubu

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu A.Özcan KIRLANGIÇ Em.Astsb. İzmir 19.2.1948 Arama Kurtarma (MAK) dağcılık, paraşüt, dalış, Kayak ve doğa fotoğrafı çekmek. merakımdır. İzmir Karşıyaka da yaşıyorum, yazları Çubucak orman kampı ve Urla yazlık evimde geçiriyorum.
  3. urlaweb

Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti

Ynt: Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti harika fotoğraflar ışığınız bol olsun. Ellerinize sağlık. O fotoğrafların olduğu yerlere gitmiş gibi oluyorum...

4. urlaweb

Ynt: Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti Daha neler göreceğiz şimdiden merak ediyorum... Sağolasınız.Selamlar.
  5. urlaweb

Ynt: Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti Sevgili Ülker yenge ve Yavuz Abi her nekadar gezilere katılamıyorsakta sizlerin gözlerinden gezdiğiniz yerleri bizde gezmiş gibi oluyor yazı ve fotoğraflarınızı zevkle okuyup, izliyoruz. Sağolun ellerinize ve yüreğinize sağlık. Allah muhabbetinizi daim etsin...

6. urlaweb

Serbest Atlayış

Ynt: Serbest Atlayış Arkadaş kaç fitten atladın da 1 dakika serbest düşüş yaptın.

7. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak ARAMA VE KURTARMA TEKNİKLERİ: SEARCH AND RESCUE (SAR) Türkçede karşılığı olan arama ve kurtarmadır.Her çeşit risk şüphesi sonucunda Araç, kişi veya kişilerin; varış noktasına veya dönüş noktasına, planlanan zamanda ulaşamaması durumunda; kaybolma olgusu kanatına...
  8. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Değerli İlbeğ, Alakanıza teşekkür ederim.Adım Özcan Kırlangıç Em.Astsb.Hv.Kv.Arama Kurtarma personeli.Özel eğitimler aldım."komando,ilk yardım,dalma,dağcılık,kayak,dağda tesis kurma,arama kurtarma,hayatta kalma ve kurtuma,rancer eğitimleri ile serbest paraşütcülük."...
  9. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Değerli Doğa Dostları, Arkadaşımızın bahsettiği gibi Hayatta kalma teknikleri ve konuları sanıldığı kadar basit konular değildir.Ben nacizane ÇİĞLİ HAVA ÜS' sünde Pilot adaylarına ve Arama Kurtarma Kursiyelerine 11 seneye yakın ders verdim. Hayatta Kalma ve Kurtulma...

10. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Değerli dostlar, Ben profesyonel olarak uzun yıllar TSK.lerinde "search and rescue & survival " arama-kurtarma ve hayatta kalma öğretmenliği yaptım. kampçılık, doğada yaşama ve dağcılık sanıldığı kadar kolay olmayan ve disiplin isteyen sporlardır. Bu arada kamp kurmak...

11. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Arkadaşlar ısınma ile ilgili çok yanlış ve tehlike arzeden materyallardan bahsediliyor. Bunlar teklikeli can alıcı ve etrafda büyük yangın çıkaracak şeylerdir. Kampçılığı amatör olarakta yapsanız, elde etmeniz gereken malzemeler var bunlar malum şeylerdir. sırt çantası...
  12. urlaweb

Kışın Ateş Yakmak

Ynt: Kışın Ateş Yakmak Değerli dostlar, Kampcılık yapan arkadaşlar yaz veya kış ateş yakma çeşitleri vardır. Herşeyden önce kamp bölgesinde ateş yakılacak alan belirlenir, burada yakacağınız ateş şekline uygun yer hazırlanır. yani bir çukur açılır, çukuru açarken o an ki rüzgar durumu göz...

13. urlaweb

2009 Yazı Böyle Geçti

Ynt: 2009 Yazı Böyle Geçti Nezaketinize çok teşekkür ederim.İnşallah belli konu başlıklarında faydalı olmaya çalışırım. Herşey gönlünüzce olsun.
  14. urlaweb

2009 Yazı Böyle Geçti

Ynt: 2009 Yazı Böyle Geçti çok ilginç yerler görmeyi çok isterim.İnşallah bizde birgün buraları dolaşırız.Sizlere iyi geziler dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri