Arama sonuçlarınız

1. ordusam

yedigöller

merhabalar,bu haftasonu bir arkadaşımla yedigöllere gitmeyi planladık ancak arabayla ankaradan nasıl gidilir ve nerede kalınır bilmiyorum çadırım istanbulda olduğu için yeni bir çadır almak istemedim o nedenle alternatif bi kalcak yer varmıdır yoksa arabada veya direk dışarda kalsak olur mu diye...

2. ordusam

Bu Yaz Karadenizimiz'de Bir Plan Var mı?

selamlar eğer bu yaz için bir plan varsa karadenizimizde varsa bi plan ve rota hakkında bilgi alabilirmiyim yoksa kendim gidicem yine geçen sene gittim 7 gün boyunca yalnız başıma yayladan yaylaya koştum,köpeklerden kaçtım,üşüdüm,sıcaktan patladım,derelere girip balık tuttum ama yalnızlıkta bi...
  3. ordusam

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. hayırlı olsun çok sevindim çok çok güzel şeyler olacak müthiş anlar paylaşıcağız :=)

4. ordusam

Kampçılığa Yeni Başlıyorum, Ekipman Önerisine İhtiyacım Var?

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlıyorum (Ekipman Yardım - Öneri) hocam selamlar,çok güzel bir yola adım atıyorsunuz ekipmanlarınızın seçimi güzel olmuş ancak bu faaliyeti icra ederken ilk seferlerde yanınızda daha önce bu faaliyetleri icra eden birileriyle yapmanız uygun olur bence,,ayrıca bu yaz...
  5. ordusam

Ordu'da Doğa Sporları

Ynt: Ordu'da Doğa Sporları selamlar mağaracılık ile ilgili birde merkez yaraşlı köyünde çok büyük bir mağara var ben içeri girdim ancak teknik ekipman yetersizliğim nedeniyle fazla ilerleyemedim özellikle yarasalar yol vermiyor,ilgilenilmesini tavsiye ediyorum,,,,

6. ordusam

23 Temmuzda transkaçkar var

arkadaşlar ben ve 2 arkadaşım 23 temmuzda artvinden hareketle ( şavşat karagölde 1 gece planlama ve konaklama ) kafkasörden başlayarak ikizdereye kadar bir yürüyüş planladık,elimizde gps değil kağıta basılı 1/25000 topoğrafik haritalarımız olacak ve tabi ki ekipmanlarımız fazla teknoloji...

7. ordusam

Karadenizin El Değmemiş Yaylası Ancumah (ZENO)

Ynt: Karadenizin El Değmemiş Yaylası Ancumah (ZENO) gerçekten çok güzelmiş..ellerine sağlık...
  8. ordusam

Tahsin Yücel, Tatilin Anlamı ve Bir Gezi Çalışması

Ynt: Tahsin Yücel, Tatilin Anlamı ve Bir Gezi Çalışması PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇOK GÜZEL DERLENMİŞ Bİ ÇALIŞMA OLMUŞ...
  9. ordusam

Karagöl, Artvin, Şavşat

DEĞERLİ DOSTLAR EĞER İÇİNİZDE BURAYA GİTMEMİŞ GÖRMEMİŞ DUYMAMIŞ OLAN VARSA KESİNLİKLE EN AZINDAN BİRAZ ARAŞTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM.BEN 2 HAFTA KALDIM SÜRÜKLEYE SÜRÜKLEYE GERİ GETİREBİLDİLER :d

10. ordusam

Çadır Seçimi ve Isınma Konusunda Yardım İstiyorum

Ynt: Çadır Seçimi ve Isınma Konusunda Yardım İstiyorum görüşlerin için teşekkür ederim ersan abi bi etkinlik olduğunda size katılmak isterim,,,saygılar...

11. ordusam

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? çok çok çok katılıyorum walla ben fiilen 7 yıldır zorunlu olarak ama severek 3 yıldır :D doğa ile başbaşayım gerçekten çok farklı ve güzel oluyor ben ne çadır nede tulum kullanıyorum kendim barınak yapıyor kendi yemeğimi ordan buluyorumm ilk başlarda çok...
  12. ordusam

Ynt: Çadır Seçimi ve Isınma Konusunda Yardım İstiyorum ayrıca ersan abi yalnış anlama saygısızlık veya muhalefet etmek istemem ama açıkcası ben ısınmak için kimyasal maddelerin veya dışardan satın alının malzemelerin kullanılmasından yana değilim bilmiyorum belki öyle alıştığımdandır,,ben uyku...

13. ordusam

Ynt: Çadır Seçimi ve Isınma Konusunda Yardım İstiyorum bunun için en iyi yollardan biri dışarda ateş yakıp ateş yanarken seçtiğiniz sert yapılı özellikle volkanik büyük taşlar toplayıp bunları ateşe atarak iyice ısındıktan sonra çadırın içinde çeşitli köşelere koyabilirsiniz bu içerideki ısıyı...
  14. ordusam

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) değerli abilerim ben7 yıldır bi fiil doğa sporları ile uğraşıorum ama off road deneyimim olmadı böyle yarışlara çok güzel görünmesine rağmen katılacağımı sanmıyorum arabama zarar vermek istemem..ama ben seneye okulumdan mezun olcam ve 8 yaşımdan beri hayalim olan...
  15. ordusam

Ynt: Çadır Seçimi ve Isınma Konusunda Yardım İstiyorum evet uyku tulumu çok iyi gerçekten ancak pahalı ama kaz tüğü uyku tulumu almanızı tavsiye ederimm ve uyku tulumunun içine girdiğinizde en fazla verim almanız için giydiğiniz elbiseleri o kadar çıkarmanız lazım,,yani tabiri caizse kaz tüğü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri