Arama sonuçlarınız

1. isasoydan

Motokaravan Kiralayarak Almanya-Avusturya-İtalya-İsviçre

Merhaba, Çok guzel faydali bir paylasim olmasiyla birlikte arafta olan bizlerinde artik bu konuda netlik kasanmasina vesile oldu. Eger maliyet ve rota calismamizda bir aksilik olmaz ise Haziranin ikinci haftasi gibi Yunanistandan karavan kiralayip Italyanin kuzeyi, Avusturya ve Isvicre gibi 3 lu...

2. isasoydan

2016 Temmuz | Karadeniz Gezisi

Merhaba, En son 5 sene önce yine bir Karadeniz turu yapmıştık kardeşimle. Bu sefer ki turumuzda iki farklılık var. Biri pansiyonlarda kalmıştık diğeri çocuk yoktu. Bu seyahatimiz de çadırda kalacağız ve kardeşimle ikimizinde 3 yaşında kızlarımız var. Birde aracımız Land R. Discovery Bayramın...
  3. isasoydan

1-3 Mayıs İnönü Yaylası Kampı

Merhaba, İki hafta sonra inönü yaylasına kamp için gitmek istiyorum. Koordinatları var ise paylaşabilirmisiniz? Teşekkür ederim.

4. isasoydan

Soğucak Yaylası Kampı 13-14 EKİM 2012

Ynt: Soğucak Yaylası Kampı 13-14 EKİM 2012 Dört ayaklı canlısından gelmez o iki ayaklılardan gelecek olan zarar. Artık pisipisinemi, kör kurşunamı gitti derlerdi bilmiyorum. Verilmiş sadakamız varmış dedim. 30-40 metre yanımızda peş peşe peş peşe saydırıyordu avcılar. Avcıların olduğu...

5. isasoydan

Soğucak Yaylası Kampı 13-14 EKİM 2012

Ynt: Soğucak Yaylası Kampı 13-14 EKİM 2012 İki ay önce bizde kamp atmıştık oraya. İlk akşam çadırımın 30-40 metre önünde avcılar y.domuzu vurdu :) Allahtan y.domuzu vuruldu. Vurulmayıp kaçmaya devam etseydi bilmiyorum artık ..... İkinci akşamda ya y.domuzu yada başka bir hayvan 60-70 metre...
  6. isasoydan

istanbul'a yakın ıssız kamp yeri önerilerinizi rica ediyorum

Ynt: istanbul'a yakın ıssız kamp yeri önerilerinizi rica ediyorum Amacım korkutmak değil, öncelikle belirteyim. 3 hafta önce iki aile soğurcak yaylasında kampda idik. İki gece kaldık. İlk gece saat 2 gibi yattık. Yattıktan yarım saat sora takır takır silah sesleri ile birlikde araç sesleri...
  7. isasoydan

Artvin -Arhavi Sırt Yayla Kampı 3100m

Ynt: Artvin -Arhavi Sırt Yayla Kampı 3100m Çok güzel bir yere kamp atmışsınız. Orada olmayı çok isterdim...

8. isasoydan

2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

Ayaklarınıza sağlık, güzel bir gezi ve güzel kareler yakalamışsınız.

9. isasoydan

Kuzuyayla'da İftar ve Sahur Kampı (13 - 14 Ağustos 2011)

Ynt: Kuzuyayla'da İftar ve Sahur Kampı (13 - 14 Ağustos 2011) Merhaba, Evet ateş yakılabiliyor, (kontrollü olmak şartı ile). İçeride çeşme WC ler mevcut bu konuda sorun çekmezsiniz. Aynı zamanda birde küçük bir restoran var fakat sadece yemek yiyebilirsiniz herhangi bir malzeme satışı yok...
  10. isasoydan

Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında.

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Her bir plaka birbirine bağlantısı u haline getirilmiş çelik yay teli ile birbirine tutturulmuştur. İhtiyaç durumuna göre plakalar küçük bir hareketle çıkarılabilir veya ekleme yapılabilir. Sahibinden.com da satışını yapıyorum. Dileyen arkadaşlar...

11. isasoydan

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Buda katlanmış hali.
  12. isasoydan

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Kendi yapımım olan rüzgar perdesi :) Katlanır bir yapıya sahip. Galvanizden olduğu için de oldukça hafif ve paslanmaz. Resimdeki tüpüm 450gr lık, her iki boy için (230gr) kullanıma uygun.
  13. isasoydan

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Evet güzel fikir. Ben hemen kuzenlerle irtibata geçeyim :) Buarada 3 hafta önce balkan ülkelerindeydim. Hiç ama hiç aklıma gelmedi :(

14. isasoydan

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Atlas Outdoor un sahbi geçen sene durumu şöyle açıklamış idi. 2010-11 de kamp tüplerinin gümrük beyanları değişmiş (yanlış ifade ediyor olabilirim). Bu nedenle tüpler patlayıcı ve bomba sınıfına girdiğinden ithalat şekli değişmiş ve maliyetleri...
  15. isasoydan

Ynt: Minik Kamp Tüpleri ve Başlıkları Hakkında. Ekte resimde görülen Primus 450gr ve 230gr kullanıyorum. Çok ama çok memnunum. Geçen sene Haziran gibi çok yerde aradım birtürlü bulamadım. İstanbulda ve İzmirde bir kaç tane buldum ve kalan son Primusları toplamıştım malesef. Gerçi toplamıştım...
  16. isasoydan

Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa

Ynt: Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa Takipte fayda var,

17. isasoydan

GÜZELDERE - SAMANDERE ŞELALE KAMPI

Ynt: GÜZELDERE - SAMANDERE ŞELALE KAMPI
  18. isasoydan

GÜZELDERE - SAMANDERE ŞELALE KAMPI

Ynt: GÜZELDERE - SAMANDERE ŞELALE KAMPI Buldum Sinek yaylası :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri